Ciasteczka & Polityka Prywatności
Nasza strona wykorzystuje ciasteczka w celu świadczenia usług na najwyższym możliwym poziomie [czytaj więcej]

Ile kosztuje mieszkanie w Koszalinie? (czerwiec 2021)

Ile kosztuje mieszkanie w Koszalinie - czerwiec 2021

Tempo wzrostu cen nieruchomości w Koszalinie wciąż utrzymuje się na bardzo wysokim poziomie. Średnia cena metra kwadratowego mieszkania na koszalińskim rynku wyniosła w czerwcu 5985 zł. Tylko w ciągu miesiąca ceny ofertowe lokali mieszkalnych wzrosły o ponad 2 procent. Warto wspomnieć, że w czerwcu 2019 roku średnia cena metra mieszkania w Koszalinie wynosiła 4887 . Oznacza to, że zaledwie w ciągu 2 lat ceny mieszkań w Koszalinie wzrosły o ponad 22 procent.

Najwięcej ogłoszeń dotyczy sprzedaży mieszkań 2- i 3-pokojowych – to właśnie takie lokale cieszą się największą popularnością wśród kupujących. Średnia cena mieszkania dwupokojowego w Koszalinie wyniosła w czerwcu 6062 zł/m2. Z kolei za metr mieszkania trzypokojowego żądano 6173 zł/m2. Niewiele tańsze są kawalerki, które kosztują średnio 5998 zł/m2. Najtańsze są mieszkania 4-pokojowe, które wycenia się na 5707 zł/m2 – w ich przypadku na wyższą cenę sprzedaży przekłada się jednak zwykle duży metraż.

Nasz raport przygotowaliśmy na podstawie ofertowych cen mieszkań w Koszalinie, które są wystawione do sprzedaży w serwisie Otodom. Warto zaznaczyć, że raport obejmuje średnie ceny wszystkich mieszkań – bez względu rodzaj budownictwa, lokalizację oraz standard wykończenia lokalu. W szacowaniu średniej ceny uwzględniliśmy mieszkania składające się od jednego do czterej pokoi. Zapraszamy również do zapoznania się z jednym z naszych wcześniejszych artykułów, w którym przedstawiamy aktualne inwestycje deweloperskie w Koszalinie.

Zobacz także:  Mieszkania w Koszalinie znów drożeją, jednak nieco wolniej (wrzesień 2021)
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Warto przeczytać

error: Materiały chronione prawem autorskim! KoszalinCity.pl