Ciasteczka & Polityka Prywatności
Nasza strona wykorzystuje ciasteczka w celu świadczenia usług na najwyższym możliwym poziomie [czytaj więcej]

Średnia cena metra mieszkania w Koszalinie już powyżej 6,5 tys. zł (listopad 2021)

Cena metra mieszkania w Koszalinie w listopadzie 2021 roku

Średnie ceny mieszkań w Koszalinie osiągnęły w listopadzie poziom 6560 złotych za metr kwadratowy – tak wynika z analizy ogłoszeń zamieszczonych w serwisie Otodom. Zaledwie w ciągu miesiąca ceny mieszkań na koszalińskim rynku nieruchomości wzrosły o 1,43 procent. Z kolei w ujęciu 6-miesięcznym, średnia cena ofertowa metra kwadratowego wzrosła o 9,60 procent. Obecnie mieszkania są już o 30 procent droższe, niż dwa lata temu. Mieszkania w którym segmencie są obecnie najdroższe? Sprawdzamy!

Za metr kwadratowy kawalerki w Koszalinie trzeba było w listopadzie 2021 roku zapłacić średnio już 6909 złotych. To właśnie mieszkania jednopokojowe są obecnie najwyżej wyceniane w ujęciu jednostkowym. Niewiele mniej za metr żądano w przypadku mieszkań dwupokojowych – te sprzedający w ubiegłym miesiącu wycenili już na 6752 zł/m2. To właśnie w przypadku mieszkań dwupokojowych zaobserwowano najszybszy wzrost. Jeszcze w październiku tego typu lokale oferowano w średniej cenie 6425 zł/m2, natomiast w listopadzie cena każdego metra była już o 327 złotych wyższa.

W listopadzie wzrosły również ceny mieszkań trzypokojowych, które cieszą się wciąż dużą popularnością wśród kupujących. Za metr kwadratowy mieszkania składającego się z trzech pokoi kupujący musieli zapłacić średnio 6472 złote. Delikatny spadek cen nastąpił z kolei w przypadku największych mieszkań uwzględnianych w naszym rankingu. Mieszkania czteropokojowe w Koszalinie były w listopadzie wyceniane średnio na 6106 zł/m2, podczas gdy w październiku żądano za nie 6215 zł/m2.

W naszym raporcie uwzględniamy ceny ofertowe mieszkań oferowanych do sprzedaży w serwisie Otodom w danym okresie. Średnia cena ofertowa uwzględnia mieszkania składające się od jednego do czterech pokoi. Zachęcamy do częstego odwiedzania naszego portalu. W dziale nieruchomości w Koszalinie publikujemy cyklicznie raporty odnośnie zmian cen na lokalnym rynku.

Źródło danych: Otodom

Zobacz także:  W październiku mieszkania w Koszalinie podrożały o 1,15 procent
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Warto przeczytać

error: Materiały chronione prawem autorskim! KoszalinCity.pl