Ciasteczka & Polityka Prywatności
Nasza strona wykorzystuje ciasteczka w celu świadczenia usług na najwyższym możliwym poziomie [czytaj więcej]

Sklep IKEA najbliżej Koszalina i punkt odbioru zamówień z IKEA w Koszalinie

Sklep IKEA najbliżej Koszalina i punkt odbioru zamówień z IKEA w Koszalinie

Sklepy IKEA cieszą się bardzo dużą popularnością w Polsce. W IKEI chętnie kupujemy nie tylko meble, ale i wszelkiego rodzaju artykuły wyposażenia wnętrz. Dużą popularnością cieszą się również przysklepowe restauracje z unikalnym menu. Niestety, nie ma sklepu IKEA w Koszalinie. Sprawdź jednak, który ze sklepów IKEA jest zlokalizowany najbliżej naszego miasta. Dowiedz się, jak wygląda kwestia dostawy z IKEA do Koszalina!

Sklep IKEA w Koszalinie?

Niestety, w Koszalinie nie ma sklepu IKEA. W najbliższym czasie nie planuje się jego budowy. Co prawda w ubiegłych latach pojawiały się pogłoski o możliwej budowie, jednak ostatecznie zdecydowano o budowie sklepu w Szczecinie. Dobra informacja jest taka, że w Koszalinia przy centrum handlowym Forum działa Mobilny Punkt Odbioru Zamówień z IKEA. Jeśli jednak chcesz zrobić zakupy osobiście, musisz wybrać się do jednego z najbliższych sklepów stacjonarnych, które przedstawiamy poniżej.

Meble z IKEA w paczkach z instrukcją do złożenia
Meble z IKEA są dostarczane w paczkach wraz z instrukcją do samodzielnego złożenia

Który sklep IKEA jest najbliżej Koszalina?

Najbliżej Koszalina jest zlokalizowany sklep IKEA w Szczecinie. Sklep otwarty w 2021 roku jest oddalony od naszego miasta ok. 175 kilometrów. To właśnie do IKEI w Szczecinie najłatwiej dojechać mieszkając w Koszalinie. Oddana niedawno do użytku droga ekspresowa S6 sprawia, że dojazd samochodem z Koszalina do Szczecina zajmuje około 1 godziny 45 minut.

Niewiele dalej od Koszalina jest oddalony sklep IKEA w Gdańsku. Koszalin i Gdańsk dzieli około 190 kilometrów, jednak dojazd zajmuje znacznie więcej czasu. Droga S6 z Koszalina do Gdańska jest wciąż w budowie, dlatego jedyny dojazd do Trójmiasta prowadzi drogami wojewódzkimi. Podróż samochodem z Koszalina do Gdańska zajmuje ponad 3 godziny. Jak tylko budowa drogi S6 zostanie ukończona, czas ten znacznie się skróci.

Zobacz także:  Cewe Fotojoker w Koszalinie

Z kolei IKEA w Bydgoszczy jest oddalona od Koszalina około 200 kilometrów. I tutaj problemem może być dojazd, który zajmuje samochodem około 3 godzin. W dodatku trasa prowadzi przez niebezpieczne drogi wojewódzkie i gminne, dlatego znacznie lepszym pomysłem jest wybranie do sklepu w Szczecinie. Tym bardziej że oferta wszystkich marketów niewiele się różni i wszędzie można nabyć te same produkty dostępne w katalogach.Mobilny Punkt Odbioru Zamówień z IKEA w Koszalinie, czyli dostawa z IKEA do Koszalina

W ciągu ostatnich Koszalin znalazł się na liście miast, w których IKEA zdecydowała się otworzyć mobilne punkty odbioru zamówień. Punkt IKEA w Koszalinie znajduje się przy centrum handlowym Forum w południowej części miasta. Dostawa do punktu to najtańszy sposób wysyłki produktów zamówionych w sklepie online. Odbiór osobisty w punkcie kosztuje zawsze 29 złotych i jest niezależny od ilości oraz wagi zamówionych produktów. Do punktu IKEA w Koszalinie towary są obecnie dostarczane ze sklepu w Bydgoszczy.

Punkt Odbioru Zamówień IKEA w Koszalinie
Punkt Odbioru Zamówień IKEA w Koszalinie
Samochód IKEA w Koszalinie
Zamówienia moża odbierać na tyłach galerii handlowej Forum w Koszalinie
Odbiór zamówień z IKEA w Koszalinie
Paczki można odbierać w określonych godzinach
Dostawa z IKEA w Koszalinie
Meble i inne towary z IKEA są dostarczane z marketu w Bydgoszczy

Dostawa z IKEA do Koszalina jest możliwa również pod wskazany adres. Koszty dostawy w takim przypadku są jednak znacznie wyższe i uzależnione od wagi zamówionych produktów. Niemniej ta opcja może być w wielu przypadkach znacznie wygodniejsza niż dostawa do punktu odbioru. Ile kosztuje dostawa z IKEA do Koszalina? To sprawdzisz podczas składania zamówienia online na oficjalnej stronie sklepy ikea.com/pl. Koszty dostawy poznasz jeszcze przed zatwierdzeniem swojego zamówienia.

Czy w Koszalinie są sklepy podobne do IKEA?

IKEA sprzedaje produkty pod własną marką. To czyni ofertę holenderskiej marki ze szwedzkimi korzeniami niemal unikalną na rynku. W naszym mieście działa także kilka marketów z ofertą częściowo pokrywającą się z IKEA. Wśród sklepów meblowych w Koszalinie, największe salony posiada Black Red White oraz Bodzio. Meble i szeroki asortyment artykułów wyposażenia wnętrz można nabyć również w marketach budowlanych Castorama oraz Bricomarche. Wkrótce lista sklepów podobnych do IKEA poszerzy się o Agata Meble i Leroy Merlin, które zostaną otwarte na terenie nowego centrum handlowego Koszalin Power Center.

Zobacz także:  Sklep Aldi w Koszalinie - kiedy otwarcie?
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Warto przeczytać

error: Materiały chronione prawem autorskim! KoszalinCity.pl