Ciasteczka & Polityka Prywatności
Nasza strona wykorzystuje ciasteczka w celu świadczenia usług na najwyższym możliwym poziomie [czytaj więcej]

Koncert Cleo w Koszalinie

Koncert Cleo w Koszalinie

Już w sierpniu w koszalińskim amfiteatrze odbędzie się koncert Cleo. Popularna artystka, która zdobyła popularność utworem “My Słowianie”, zaprezentuje swoje największe przeboje. Utwory Cleo cieszą się dużą popularnością zarówno wśród młodszej, jak i starszej publiczności. To z kolei gwarancja pełnej widowni i dobrej zabawy na koncercie. Kiedy odbędzie się koncert Cleo w Koszalinie? Ile kosztują bilety na imprezę? Gdzie kupić wejściówki na koncert Cleo w koszalińskim amfiteatrze? Sprawdzamy!

Gdzie: Amfiteatr w Koszalinie
Kiedy: 3.08.2022 godz. 20:00
Bilety: od 80 zł – kliknij i sprawdź dostępność

Kim jest Cleo?

Cleo, właściwie Joanna Klepko, to artystka pochodząca ze Szczecina. Cleo jest nie tylko wokalistką, ale i autorką tekstów, malarką oraz projektantką mody. Kariera Cleo nabrała rozpędu po występie na Eurowizji w 2014 roku. To tam wraz z Donatanem zaprezentowała utwór “My Słowianie”, zajmując ostatecznie 14 miejsce w finałowym koncercie. Artystka jest laureatką wielu prestiżowych konkursów muzycznych. W swojej karierze zdobyła dwie Superjedynki, dwie nagrody Eska Music Awards oraz m.in. statuetki na festiwalach TOPtrendy, Lato Dwójki oraz Lato Zet. Wśród największych przebojów Cleo, warto wspomnieć o piosenkach “Za krokiem krok” oraz “Kocham”.

Gdzie kupić bilety na koncert Cleo w Koszalinie?

Ceny biletów na koncert Cleo w amfiteatrze w Koszalinie zaczynają się od 50 złotych. Właśnie tyle kosztują bilety ulgowe dla dzieci w wieku od 5 do 10 lat. Cena biletu normalnego wynosi 80 złotych. Z kolei dzieci w wieku do 5 lat mogą wejść na koncert bezpłatnie wraz z opiekunami, bez przypisanego miejsca na kolanach u rodziców. Dostępne są ponadto miejsca nienumerowane VIP w cenie 400 złotych za sztukę. Posiadacze vipowskich wejściówek otrzymują płytę z autografem, zdjęcie oraz spotkanie z artystką po koncercie. Bilety na koncert Cleo w amfiteatrze można kupić online na stronie KupBilecik.pl.

Zobacz także:  Koncert Edyty Geppert w Koszalinie


Dużo więcej ciekawych informacji o koncertach i innych imprezach w naszym mieście znajdziesz w dziale wydarzenia w Koszalinie. Na bieżąco informujemy o najciekawszych wydarzeniach odbywających się w Koszalinie. Ponadto udostępniamy intuicyjną w obsłudze wyszukiwarkę wszelkiego rodzaju imprez organizowanych w naszym mieście. Dzięki niej sprawdzisz, co dzieje się w Koszalinie i nie przegapisz żadnego ciekawego wydarzenia!

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Warto przeczytać

error: Materiały chronione prawem autorskim! KoszalinCity.pl