Reklama w Koszalinie

Reklama w Koszalinie jest tym czego szukasz? Dobrze trafiłeś! Dzięki banerom i artykułom sponsorowanym dotrzesz ze swoją reklamą nie tylko do mieszkańców Koszalina, ale i turystów odwiedzających nasz region w sezonie wakacyjnym! Portal KoszalinCity.pl jest jednym z najpopularniejszych i najlepiej widocznych w wyszukiwarkach portali w Koszalinie!

Jeśli jesteś zainteresowany skuteczną reklamą, przejdź do działu Kontakt, wypełnij formularz, a prześlemy aktualny cennik reklamowy.

Artykuły sponsorowane

Artykuł sponsorowany to forma reklamy, dzięki której możesz przekazać wiele wartościowych informacji potencjalnym klientom. Treści mogą być uzupełnione zdjęciami, a także filmem. Wysoka widoczność naszego portalu w wyszukiwarkach połączona z jakością starannie dobieranych do publikacji materiałów sprawia, że tego typu promocja z pewnością korzystnie wpłynie na postrzeganie Twojej firmy.

Banery reklamowe

Banery reklamowe to grafiki wyświetlane tuż obok logo naszego serwisu. Miejsce na baner jest przewidziane zarówno na stronie głównej, jak i we wszystkich działach tematycznych wraz z opublikowanymi w nich artykułami. Baner, ze względu na miejscie w którym jest umiejscowiony, jest widoczny tuż po wejściu na daną podstronę portalu. To sprawia, że ta forma reklamy jest doskonałym sposobem na zapoznianie klienta z promowaną marką.

Cennik reklam

Skontaktuj się z nami, aby otrzymać aktualny cennik reklam na portalu KoszalinCity.pl. Dane kontaktowe znajdziesz w dziale “Kontakt” na łamach naszego serwisu. Chętnie przygotujemy również dedykowane pakiety reklam, dzięki którym skutecznie dotrzesz z reklamą do klientów w Koszalinie.

Lokalizacje wyświetlanych reklam

Poniżej znajdziesz przykładowe lokalizacje, w których pojawią się Twoje reklamy w zależności od wybranej opcji lub pakietu. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontakuj się z nami, a chętnie na nie odpowiemy i rozwiejemy wszystkie wątpliwości.

Reklama na portalu internetowym w Koszalinie

Bezpłatna reklama w Koszalinie

Wszystkie treści komercyjne oraz informacje prasowe dotyczące działalności komercyjnej są publikowane na łamach naszego portalu odpłatnie zgodnie z obowiązującym cennikiem. Na łamach naszego portalu publikujemy bezpłatnie jedynie treści promocyjne dotyczące osób i organizacji działających non-profit w ważnych i pożytecznych społecznie zakresach. W myśl zasady: jeśli Ty bezinteresowanie pomagasz innym, my pomożemy Tobie 🙂

error: Materiały chronione prawem autorskim! KoszalinCity.pl