Kolorowanki do druku z motywem Koszalina – pobierz i pokoloruj Koszalin!

Kolorowanki do druku w PDF o Koszalinie - Pobierz bezpłatnie - Pokoloruj Koszalin z portalem KoszalinCity

Z okazji Dnia Dziecka przygotowaliśmy prezent dla najmłodszych mieszkańców naszego miasta. Już teraz możesz pobrać z naszej strony gotowe do wydruku kolorowanki z motywem Koszalina. Specjalnie dla Waszych dzieci/podopiecznych przygotowaliśmy kolorowanki w PDF, które przedstawiają znane miejsca w Koszalinie. W ten sposób najmłodsi nie tylko spędzą miło czas malując, ale i poznają ciekawe punkty na mapie miasta. Ponadto, jeśli prowadzisz firmę w Koszalinie, którą często odwiedzają rodzice z dziećmi, wówczas pobranie, wydrukowanie i udostępnienie kolorowanek znacznie umili czas najmłodszym.

Jak pobrać gotową do wydruku kolorowankę w formacie PDF? Wystarczy, że klikniesz poniżej wybrany podgląd obrazka, a będziesz mógł ją zapisać lub od razu wydrukować. Z kolei klikając tytuł pod obrazkiem, trafisz do artykułu, z którego dowiesz się więcej, na temat tego, co przedstawia dana ilustracja.

Kolorowanka do druku - Poczta Główna w Koszalinie
Poczta

P.S. Przy okazji zapraszamy do wzięcia udziału w Quizie o Koszalinie, który jest dostępny na łamach naszego portalu. Po udzieleniu poprawnej odpowiedzi na większość pytań, będziesz mógł wydrukować imienny dyplom!

error: Materiały chronione prawem autorskim! KoszalinCity.pl