Ciasteczka & Polityka Prywatności
Nasza strona wykorzystuje ciasteczka w celu świadczenia usług na najwyższym możliwym poziomie [czytaj więcej]

Kamera Koszalin, czyli kamera internetowa na żywo w Koszalinie

Kamera na żywo w Koszalinie

Kamery internetowe umożliwiają podgląd obrazu na żywo praktycznie z dowolnego miejsca na świecie. Są przydatne m.in. wówczas, gdy chcemy sprawdzić pogodę przed wyjściem z domu lub ocenić jak wygląda natężenie ruchu pieszego/samochodowego w danym miejscu. Kamery na żywo często przekazują obraz z popularnych wśród turystów miejsc. Podobnie sytuacja wygląda w naszym mieście. Gdzie są zlokalizowane kamery na żywo w Koszalinie? Co można podglądać dzięki kamerom na żywo w Koszalinie? Sprawdź!

Kamera na żywo na Rynek Staromiejski w Koszalinie

Link: koszalin.pl/pl/page/kamery 

Kamera w Koszalinie na żywo skierowana na Rynek Staromiejski jest zamontowana na Urzędzie Miejskim. Dzięki kamerze online można zobaczyć na żywo cały rynek z fontannami oraz skrzyżowanie ulic Zwycięstwa, Młyńskiej oraz 1 Maja. Na kamerze jest widoczna również katedra w Koszalinie, a w oddali dostrzeżemy również komin ciepłowni (MEC). Dzięki kamerze internetowej w centrum Koszalina możemy również podglądać ciekawsze wydarzenia. To właśnie w tym miejscu odbywa się m.in. sylwester miejski, jarmark świąteczny, czy też rozstawiane jest lodowisko.

Kamera na żywo w Parku im. Książąt Pomorskich w Koszalinie

Link: koszalin.pl/pl/page/kamery

Kamera w Parku Książąt Pomorskich w Koszalinie jest również udostępniana na stronie Urzędu Miejskiego. Na obrazie z kamery jest widoczna fontanna, różany ogród, chodnik/ścieżka rowerowa oraz rzeka Dzierżęcinka. Dzięki kamerze można sprawdzić, jak wygląda natężenie ruchu w parku, a także podziwiać kolorową fontannę.

Kamera na moście w Parku im. Książąt Pomorskich w Koszalinie
Kamera w Koszalinie, która pokazuje obraz z Parku im. Książąt Pomorskich jest umieszona na moście w okolicach fontanny

Kamera na żywo przy ulicy Morskiej w Koszalinie

Link: gawex.pl/kamery/pokaz/Rondo-przy-ulicy-Morskiej-20

Kamerę na żywo w Koszalinie udostępnia również jeden z najpopularniejszych dostawców internetu w naszym mieście. Obraz z kamery przedstawia to, co się dzieje na ulicy Morskiej i rodzie, gdzie krzyżuje się ona z ulicą Bohaterów Warszawy. Na kamerze jest również widoczny wiadukt kolejowy. Dzięki kamerze można sprawdzić aktualne natężenie ruchu samochodowego w tym miejscu. Drogi w tej okolicy są często zakorkowane, szczególnie w okresie wakacyjnym.

Zobacz także:  Chłopy nad morzem - atrakcje, plaża, noclegi

Kamera na żywo na sokoły w Koszalinie

Link: meckoszalin.pl/sokoly-on-line

Kamerę na żywo w Koszalinie, w właściciwe aż 3 kamery, zamontowała również na swoim kominie lokalna ciepłownia (MEC Koszalin). Komin jest zlokalizowany przy ulicy Słowiańskiej w południowo-zachodniej części miasta. Główna kamera jest skierowana na gniazdo sokołów, które na dobre zadomowiły się na wysokim kominie. Z bliska można zobaczyć ptaki oraz ich codzienne rytuały. W tle widoczna jest panorama Koszalina. Widoczna jest m.in. ulica Słowiańska i Lechicka oraz wiadukt na ulicy Wołyńskiej. Ponadto transmitowany jest obraz z dwóch kamer zamontowanych wewnątrz budki sokołów. Wybór kamery oraz przeglądanie archiwalnych zapisów jest możliwe po kilknięciu wybranej opcji.

Kamery internetowe w okolicach Koszalina

Warto również wspomnieć, że wiele kamer internetowych przekazujących obraz na żywo działa również w okolicach Koszalina. Wiele z nich jest zlokalizowanych w okolicznych miejscowościach nadmorskich. Na żywo można zobaczyć m.in. plażę w Mielnie, Łazach, Chłopach oraz Sarbinowie. Zerknięcie na kamerkę jest przydatne np. jeśli wybieramy się na plażę i chcemy się upewnić, że pogoda nie zaskoczy nas negatywnie.

Jeśli szukasz informacji na podobne tematy, z pewnością znajdziesz je w dziale miejski poradnik oraz turystyka. Na bieżąco poruszamy tematy ważne zarówno dla mieszkańców miasta, jak i turystów odwiedzających Koszalin i okolice.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Warto przeczytać

error: Materiały chronione prawem autorskim! KoszalinCity.pl