Ciasteczka & Polityka Prywatności
Nasza strona wykorzystuje ciasteczka w celu świadczenia usług na najwyższym możliwym poziomie [czytaj więcej]

Planus Market w Koszalinie

Planus Market Koszalin

Planus Market w Koszalinie to mały park handlowy, który pojawił się na mapie naszego miasta pod koniec 2021 roku. Kilka sklepów z niezależnymi wejściami oraz pojemny parking dla klientów, sprawia, że obiekt przypomina m.in. Plac Czerwona Torebka oraz Vendo Park Koszalin. Do tej pory w tej części miasta, nie było sklepów oferujących asortyment podobny do tego, oferowanego przez najemców powierzchni handlowych w Planus Market. Gdzie dokładnie jest zlokalizowany Planus Market w Koszalinie? Jakie sklepy działają na jego terenie? Sprawdź w naszym dzisiejszym artykule!

Gdzie jest zlokalizowany Planus Market w Koszalinie?

Planus Market w Koszalinie jest zlokalizowany przy ulicy Dąbrowskiego 76 w Koszalinie. Park handlowy znajduje się tuż przy sklepie Lidl i restauracji McDonalds przy wiadukcie na alei Monte Cassino. Do Planus Market najprościej można dojechać od strony ulicy Franciszkańskiej. Dojazd jest możliwy również od strony alei Monte Cassino, w którą należy skręcić tuż przy stacji Shell. Przy parku handlowym znajduje się duży, bezpłatny parking dedykowany wyłącznie dla klientów.

Planus Market w Koszalinie
Planus Market w Koszalinie
Parking przy Planus Market w Koszalinie
Parking przy Planus Market w Koszalinie

Jakie sklepy znajdują się w Planus Market w Koszalinie?

Na terenie Planus Market w Koszalinie znajdują się obecnie cztery sklepy. Największą powierzchnią handlową dysponuje sklep Kik, oferuje zróżnicowany asortyment produktów – od ubrań, poprzez zabawki, aż po artykuły wyposażenia domu. W ciągu sklepów znajduje się również Pepco cieszące się dużą popularnością w Polsce. W markecie Planus można także zrobić zakupy w sklepie z elektroniką Neonet. Z kolei świeże pieczywo i produkty cukiernicze można nabyć w piekarni Konkol, która posiada na terenie Koszalina kilka swoich punktów sprzedaży. Warto wspomnieć, że tuż przy Planus Market znajduje się jeden z największych sklepów Lidl w Koszalinie.

Sklepy w parku handlowym Planus Market w Koszalinie
Sklepy na terenie parku handlowego Planus Market w Koszalinie

Które obiekty są podobne do koszalińskiego Planus Marketu?

W Koszalinie jest kilka obiektów, o podobnych charakterze działalności do marketu Planus. Najpopularniejszym z nich jest Czerwona Torebka, która znajduje się w okolicach Ronda Solidarności. Podobnie działa również Vendo Park, zlokalizowany na osiedlu Unii Europejskiej, w północnej części miasta. Z pewnością wkrótce największym parkiem handlowym będzie Koszalin Power Center. To na jego terenie będzie działał m.in. sklep Agata Meble oraz Leroy Merlin w Koszalinie. Warto również wspomnieć o inwestycji realizowanej przy Galerii Emka. Przy najstarszym koszalińskim centrum handlowym powstaje Emka Retail Park, na którego terenie będzie działało m.in. kino oraz duży klub fitness. Retail parki od wielu lat cieszą się dużą popularnością na zachodzie, wybierając niegdyś popularniejsze galerie handlowe.

Zobacz także:  Sklep RTV EURO AGD w Koszalinie

Jeśli szukasz informacji o handlu i usługach w naszym mieście, zajrzyj do działu zakupy w Koszalinie. Znajdziesz w nim mnóstwo ciekawych informacji na temat sklepów i punktów usługowych działających na terenie naszego miasta. 

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Warto przeczytać

error: Materiały chronione prawem autorskim! KoszalinCity.pl