Ciasteczka & Polityka Prywatności
Nasza strona wykorzystuje ciasteczka w celu świadczenia usług na najwyższym możliwym poziomie [czytaj więcej]

Ciekawe nieruchomości do sprzedania w Koszalinie

Osiedle Panorama w Koszalinie przy Wodnej Dolinie

Liczba oferty nieruchomości wystawionych na sprzedaż w Koszalinie jest bardzo dużą. Znaczną część z nich stanowią mieszkania, domy oraz działki. Wśród ogłoszeń znajdujemy również takie, dotyczące nietypowych oraz wyróżniających się nieruchomości. Wieżowiec? Rozpoczęta inwestycja deweloperska? A może duża działka koło dworca PKP lub dworek w centrum miasta? Jeśli interesują Cię nieruchomości tego typu, ten artykuł jest dla Ciebie!  Dziś sprawdzamy, co ciekawego można nabyć na koszalińskim rynku nieruchomości!

Rozpoczęta inwestycja deweloperska przy Wodnej Dolinie

Interesującą ofertę znaleźliśmy na stronie jednego z koszalińskich biur nieruchomości. Biuro wystawiło na sprzedaż niedokończoną inwestycję deweloperską przy ulicy Hallera. Budynek w stanie surowym jest częścią osiedla Panorama i jest zlokalizowany tuż przy Wodnej Dolinie. Z ogłoszenia dowiadujemy się, że całkowita powierzchnia użytkowa budynku wynosi około 500 m2. Poza lokalami mieszkalnymi składającymi się z od 1 do 4 pokoi znajdują się w nim również lokale użytkowe.

Apartamentowiec jest posadowiony na działce o powierzchni 3063 m2, a poza nim nabywca stanie się właścicielem również garaży przed budynkiem. Z racji tego, że budynek znajduje się tuż przy ulicy Paderewskiego, z najwyższych pięter rozpościera się atrakcyjny widok na Wodną Dolinę i panoramę miasta. Cena ofertowa wynosi 2,2 mln złotych.

Związkowiec w Koszalinie na sprzedaż

Na sprzedaż wystawiono również jeden z najwyższych budynków biurowych w Koszalinie. Właściciel 13-kondygnacyjnego “Związkowca”, oficjalnie “Union Tower”, oczekuje za budynek kwoty 4,8 miliona złotych. Z ogłoszenia dowiadujemy się, że powierzchnia zabudowy wynosi 542 m2, a wieżowiec jest usadowiony na działce o powierzchni 3837 m2. “Związkowiec” jest zlokalizowany przy ulicy Zwycięstwa, czyli głównej arterii Koszalina. Wyremontowany z pewnością nadałby nowe życie tej części Koszalina, a nawet mógłby stać się wizytówką naszego miasta.

Zobacz także:  Ile kosztuje wynajem mieszkania w Koszalinie? (kwiecień 2021)

Zabytkowa willa przy ulicy Piłsudskiego w Koszalinie

W gąszczu ofert znajdujemy neoklasyczną willę przy ulicy Piłsudskiego w Koszalinie. Powierzchnia użytkowa budynku wynosi 808 m2, natomiast działki, na której jest posadowiona – 2628 m2. Historia budynku sięga przełomu XIX i XX wieku. To wówczas została ona wzniesiona przez referenta miejskiego. Następnie pełniła funkcję siedziby banku i muzeum, by w 2006 roku stać się własnością Politechniki Koszalińskiej. Obecnie willa jest sprzedawana przez prywatnego właściciela. Cena ofertowa wynosi 651 tysięcy euro.


Kompleks budynków po dawnych zakładach cukierniczych Bogusławka

Na sprzedaż wystawiono również kompleks budynków po dawnych zakładach cukierniczych Bogusławka w Koszalinie. Duża nieruchomość składająca się z trzech budynków jest zlokalizowana tuż przy skrzyżowaniu ulicy Mickiewicza i Asnyka w samym centrum miasta. Za cenę 1,5 mln złotych można nabyć trzy charakterystyczne budynki wraz z dziedzińcem i bramą wjazdową od strony ulicy Asnyka. Lokalizacja oraz możliwości aranżacyjne nadają ofercie unikalności w skali całego miasta.  


Duża działka w samym centrum miasta

Jeśli zawsze marzyłeś o zamieszkaniu w centrum Koszalina, ta oferta może być dla Ciebie. Na sprzedaż wystawiono dużą działkę o powierzchni 2899 m2, zlokalizowaną w okolicach dworca PKP. Nieruchomość jest zlokalizowana w bezpośrednim sąsiedztwie sklepu Jysk, tuż obok skrzyżowania ulicy Krakusa i Wandy ze Zwycięstwa oraz Szczecińską. Działka jest przeznaczona pod zabudowę usługowo-mieszkaniową, a właściciel wraz z działką oferuje gotową koncepcję budowy dwóch czterokondygnacyjnych apartamentowców z garażami podziemnymi. Cena ofertowa działki wynosi 4,95 mln zł, czyli ok. 1700 zł/m2 działki.


Jeśli szukasz informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości, z pewnością znajdziesz je w dziale nieruchomości w Koszalinie na łamach naszego portalu. Dowiesz się, ile kosztuje metr kwadratowy mieszkania w naszym mieście oraz jakie inwestycje deweloperskie są realizowane na jego terenie.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Warto przeczytać

error: Materiały chronione prawem autorskim! KoszalinCity.pl