Ciasteczka & Polityka Prywatności
Nasza strona wykorzystuje ciasteczka w celu świadczenia usług na najwyższym możliwym poziomie [czytaj więcej]

Sale zabaw dla dzieci i małpie gaje w Koszalinie

Sale zabaw w Koszalinie - małpie gaje

Jednym z ulubionych miejsc, w którym czas chętnie spędzają najmłodsi, są kryte sale zabaw. Tego typu miejsca, zwane również małpimi gajami, są doskonałą alternatywą do tradycyjnych, otwartych placów zabaw znajdujących się pod gołym niebem. Kryte sale zabaw doskonale spełniają swoją rolę szczególnie zimą, kiedy pogoda nie zachęca do przebywania na dworze. Gdzie są zlokalizowane kryte sale zabaw w Koszalinie? Na jakie atrakcje można liczyć w koszalińskich małpich gajach? Ile kosztuje bilet wstępu na sale zabaw w Koszalinie? Sprawdzamy!

Lista sal zabaw w Koszalinie – sprawdź, gdzie są małpie gaje!

Lista sal zabaw w Koszalinie jest całkiem pokaźna. Małpie gaje znajdują się w różnych częściach miasta. Na mapie Koszalina znajdujemy zarówno małe kryte sale zabaw, jak i większe obiekty. Wybranie się do któregoś z nich, z pewnością będzie dużą frajdą dla dzieci. Poniżej przedstawiamy listę sal zabaw, czyli tzw. małpich gajów w Koszalinie.

Sala zabaw Bingo-Bongo w Koszalinie

Adres: ul. Bohaterów Warszawy 2a (Hala Kupiecka)
Ceny biletów: od 28 złotych za godzinę / 35 zł bez limitu czasu

Sala zabaw Bingo-Bongo w Koszalinie to największa spośród wszystkich sal zabaw dla dzieci działających na terenie miasta. Duży, kryty plac zabaw dla dzieci znajduje się w budynku hali kupieckiej, w zachodniej części miasta. Na miejscu czekają atrakcje dla dzieci w każdym wieku. Na hali Bingo-Bingo można skorzystać z dmuchanej zjeżdżalni i zamku (tzw. skakaniec), basenu z piłkami, a nawet przejechać się kolejką linową. Dostępny jest również duży małpi gaj oraz interaktywny ekran edukacyjny. Na najmłodszych na miejscu czekają samochodziki i pchacze. Ponadto w sali można zorganizować urodziny dla dziecka. Przed halą kupiecką znajduje się duży, bezpłatny parking.

Bingo-Bongo w Koszalinie
Małpi Gaj Bingo-Bongo w Koszalinie
Zadaszona sala zabaw
Dmuchańce pod dachem w Koszalinie
Kryta sala zabaw Bingo-Bongo Koszalin
Sala zabaw Bingo-Bongo w Koszalinie

Sala zabaw dla dzieci i klockarnia w PlayParku

Adres: ul. Bohaterów Warszawy 24-26
Ceny biletów: od 19 złotych za godzinę (wstęp wyłącznie do wydzielonej strefy z Małpim Gajem)

PlayPark to nie tylko największy park trampolin w Koszalinie, ale i duży, trzypoziomowy małpi gaj dla dzieci. To miejsce pełne atrakcji dla dzieci w każdym wieku. Małpi gaj znajduje się w innej części, niż trampoliny, a dzieciom podczas zabawy mogą towarzyszyć opiekunowie. Trzypoziomowa konstrukcja to drabinki, baseny z piłkami, tory przeszkód oraz zjeżdżalnie. Do dyspozycji dzieci są również dedykowane trampoliny oraz ręczna karuzela. W PlayParku znajduje się ponadto klockarnia z gigantycznymi klockami, znacznie większymi niż tradycyjne Lego Duplo. Przy małpim gaju w PlayParku znajduje się wydzielona część, w której organizowane są urodziny dla najmłodszych. Na czas pobytu na hali zabaw w PlayParku samochód można zostawić na bezpłatnym parkingu.

Małpi Gaj w PlayParku w Koszalinie
Atrakcje dla dzieci na krytej sali zabaw w Koszalinie

Sala zabaw “Fiku Miku”

Adres: ul. Jana Pawła II 20
Ceny biletów: brak informacji

Zobacz także:  Teatr Koszalin, czyli teatry w Koszalinie

Sala zabaw “Fiku Miku” w Koszalinie jest zlokalizowana na pierwszym poziomie galerii handlowej Emka, mieszczącej się w północnej części miasta. Na sali znajduje się małpi gaj z basenem z kulkami, zjeżdżalnią oraz wieloma innymi atrakcjami dla najmłodszych. Ponadto dostępne są pchacze i zabawki, z których chętnie korzystają dzieci. Wizyta na sali zabaw może być doskonałym urozmaiceniem zakupów.

Sala zabaw “Bajeczna Chatka Kubusia Puchatka”

Adres: ul. Paderewskiego 1 (centrum handlowe Forum) oraz ul. Morska 28
Ceny biletów: od 30 złotych za godzinę (CH Forum) / od 20 złotych za godzinę (ul. Morska)

Sale zabaw “Bajeczna Chatka Kubusia Puchatka” znajdują się w dwóch lokalizacjach. Jedna z sal zabaw mieści się w strefie rekreacyjno-gastronomicznej w centrum handlowym Forum w południowej części miasta. Do dyspozycji dzieci jest małpi gaj wyposażony w basen z kulkami, zjeżdżalnie rurowe oraz tradycyjne, a także podesty wspinaczkowe. Dostępne są również zabawki i pchacze. Z kolei drugą lokalizacją, nieco mniejszej sali działającej pod tym samym szyldem, jest ulica Morska 28.

Urodziny dla dziecka na sali zabaw w Koszalinie
Sale zabaw to idealne miejsca do urządzenia urodzin dla dziecka

Małpie gaje, czyli sale zabaw pod dachem w Koszalinie

W naszym artykule przedstawiliśmy kilka krytych sal zabaw działających w Koszalinie. Mamy nadzieję, że pośród nich każdy znajdzie coś dla siebie i swoich pociech. Z możliwości zabawy w małpim gaju na krytym placu zabaw korzystają nie tylko mieszkańcy miasta, ale i turyści przebywający w okolicznych miejscowościach nadmorskich. Wizyta na hali zabawowej dla dzieci może być dobrym pomysłem na spędzenie deszczowego dnia, a tych w sezonie wakacyjnych nad morzem nie brakuje. Zachęcamy również do odwiedzenia działu atrakcje w Koszalinie, gdzie przedstawiamy ciekawe pomysły na spędzenie wolnego czasu w naszym mieście.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Warto przeczytać

error: Materiały chronione prawem autorskim! KoszalinCity.pl