Ciasteczka & Polityka Prywatności
Nasza strona wykorzystuje ciasteczka w celu świadczenia usług na najwyższym możliwym poziomie [czytaj więcej]

Galerie handlowe w Koszalinie

Galeria handlowa Forum w Koszalinie

Jeśli planujesz zakupy w Koszalinie, zdecydowanie warto wybrać się do jednej galerii handlowych działających na terenie miasta. W Koszalinie działają obecnie dwa duże centra handlowe: Forum oraz Emka. Galeria Forum, zlokalizowana w południowej części miasta, to największe centrum handlowe w Koszalinie. Nieco mniejsza Emka znajduje się jednej z północnych dzielnic. Wśród innych obiektów, warto wspomnieć również o galerii Kosmos, która charakteryzuje się nieco innym profilem działalności. Dobrym miejscem na zakupy są ponadto retail parki, których na terenie naszego miasta jest kilka. Jeśli szukasz informacji o galeriach handlowych w Koszalinie, ten artykuł jest dla Ciebie!

Centrum handlowe Forum w Koszalinie

Adres: ul. Paderewskiego 1, 75-736 Koszalin
Godziny otwarcia: 09:00-21:00 (poniedziałek-sobota), 10:00-20:00 (niedziela)

Centrum handlowe Forum to największa galeria handlowa w Koszalinie. Jej powierzchnia wynosi 55 000 m². Na jej terenie dzuała ponad 110 sklepów oraz różnego rodzaju lokali usługowych. Zakupy w koszalińskim Forum można robić od 2008 roku. Warto wspomnieć, że wcześniejszą nazwą centrum handlowego Forum było Atrium. CH Forum jest zlokalizowane w południowej części miasta, w okolicach Cmentarza Komunalnego w Koszalinie. Przy galerii znajduje się duży parking, mogący pomieścić nawet 1600 samochodów.

W CH Forum Koszalin można robić zakupy w sklepach wielu popularnych marek. Znajduje się tu m.in. Reserved, H&M, C&A, House, New Yorker, CCC, Deichmann oraz Media Markt. Dla klientów dostępna jest ponadto duża strefa restauracyjna oraz siłownia i kino. Tuż obok Forum znajduje się Castorama oraz Decathlon.

Więcej informacji o CH Forum znajdziesz w dedykowanym artykule: Centrum handlowe Forum w Koszalinie.

Centrum Handlowe Forum w Koszalinie
Centrum Handlowe Forum w Koszalinie

Galeria handlowa EMKA w Koszalinie

Adres: Jana Pawła II 20, 75-452 Koszalin
Godziny otwarcia: 9:00-21:00 (poniedziałek-sobota), 10:00-20:00 (niedziela)

Zobacz także:  Markety budowlane w Koszalinie - lista

Galeria handlowa EMKA w Koszalinie ma powierzchnię 22 000 m², a na jej terenie znajduje się 70 lokali handlowych. Tuż przy galerii można zaparkować swój samochód na parkingu mogącym pomieścić nawet 550 samochód. W galerii Emka znajduje się wiele sklepów odzieżowych popularnych marek m.in. H&M, Sinsay, Carry, Monnari oraz Big Star. Są również liczne sklepy obuwnicze (m.in. Deichmann i CCC) oraz duży sklep spożywczy Stokrotka. Na pierwszym piętrze znajduje się ponadto strefa restauracyjna. Po rozbudowanie, której zakończenie planuje się na koniec 2022 roku, w nowej części galerii EMKA działalność rozpocznie m.in. duże kino, klub fitness, a także sklepy Sinsay oraz JYSK.

Galeria handlowa Emka w Koszalinie
Galeria EMKA w Koszalinie

Więcej informacji o galerii znajdziesz w dedykowanym artykule: Galeria handlowa Emka w Koszalinie

Galeria Kosmos w Koszalinie

Adres: ul. Stefana Okrzei, 75-001 Koszalin
Godziny otwarcia: 09:00-21:00 (poniedziałek-sobota), 10:00-20:00 (niedziela)

Galeria Kosmos w Koszalinie to obiekt handlowo-usługowy zlokalizowany blisko centrum. Centrum handlowe Kosmos znajduje się naprzeciwko dworca PKP, przy skrzyżowaniu ulicy Zwycięstwa z Krakusa i Wandy oraz Alei Armii Krajowej. CH Kosmos to powierzchnia ponad 8 tys. metrów kwadratowych i trzy poziomy. W galerii można zrobić zakupy w sklepie Biedronka, drogerii Rosmann, a także odwiedzć placówkę mBanku. Znajduje się tutaj ponadto duża siłownia Zdrofit, kręgielnia MK Bowling oraz klub nocny Kosmos.

Więcej informacji o Galerii Kosmos znajdziesz w artykule: Galeria Kosmos w Koszalinie.

Galeria Kosmos w Koszalinie - godziny otwarcia, sklepy, adres
Galeria Kosmos w Koszalinie

Koszalin Power Center – nowe centrum handlowe w Koszalinie

Warto wspomnieć, że w Koszalinie wkrótce otwarte zostanie trzecie centrum handlowe (w formie parku handlowe) – Koszalin Power Center. Nowy obiekt handlowy powstaje w północnej części miasta, tuż przy drodze S6. Centrum handlowe będzie działało na zasadzie retail parku. Na terenie Koszalin Power Center swoją działalność zapowiada m.in. sklep budowlany Leroy Merlin oraz Meble Agata. Mieszkańcy Koszalina będą mogli robić również zakupy w nowo otwartym na terenie parku handlowego sklepie Lidl.

Zobacz także:  Sklep IKEA najbliżej Koszalina i punkt odbioru zamówień z IKEA w Koszalinie

Gdzie na zakupy w Koszalinie?

Jeśli chcesz wybrać się na shopping w Koszalinie, warto odwiedzić jedną z dwóch działających na terenie miasta galerii handlowych. Wiele cennych informacji znajdziesz ponadto w dziale zakupy w Koszalinie znajdującym się na łamach naszego serwisu.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Warto przeczytać

error: Materiały chronione prawem autorskim! KoszalinCity.pl