Ciasteczka & Polityka Prywatności
Nasza strona wykorzystuje ciasteczka w celu świadczenia usług na najwyższym możliwym poziomie [czytaj więcej]

Sklepy Kaufland w Koszalinie

Sklep Kaufland w Koszalinie

Obok Biedronki, Lidla, Netto, Dino, Tesco i POLOmarketu, na liście sklepów, w których można zrobić zakupy w Koszalinie, znajduje się także Kaufland. Niemiecka marka posiada trzy markety w Koszalinie, które działają w różnych częściach miasta. Najnowszym z nich jest Kaufland w centrum handlowym Forum, którego otwarcie przewidziano na końcówkę lutego 2022 roku. Duże parkingi, wygodny dojazd oraz liczne promocje to najczęściej wymieniane zalety marketów działających pod czerwono-białym szyldem. Gdzie są zlokalizowane sklepy Kaufland w Koszalinie? W jakich godzinach markety są otwarte? Sprawdź w naszym artykule!

Adresy sklepów Kaufland w Koszalinie

Na terenie Koszalina działają trzy sklepy należące do sieci Kaufland. Pierwszy ze sklepów znajduje się przy ulicy Stawisińskiego 1, vis-a-vis budynku, w którym swoją siedzibę ma Starostwo Powiatowe oraz PUP Koszalin. Parking sklepu graniczy z kolei z siedzibą Miejskich Wodociągów i Kanalizacji. Drugi ze sklepów Kaufland w Koszalinie znajduje się przy ulicy Morskiej 6, czyli wylotowej S11 w kierunku Mielna i Kołobrzegu. Przy obydwu sklepach do dyspozycji klientów jest duży parking, a od koszalińskiego rynku dzieli je podobna odległość ok. 1 km w linii prostej. Trzeci ze sklepów Kaufland w Koszalinie mieści się w galerii Forum przy ulicy Paderewskiego 1. Nowy sklep Kaufand w Forum został otwarty 24 lutego 2022 roku.

Godziny otwarcia sklepów Kaufland w Koszalinie

Godziny otwarcia koszalińskich sklepów Kaufland są takie same dla obydwu lokalizacji. Sklepy są czynne od 6:00 do 23:00 od poniedziałku do soboty. W sklepach można robić zakupy również w niedziele handlowe – wówczas placówki są czynne od 7:00 do 21:00. Godziny otwarcia sklepów Kaufland w okolicach świąt, mogą się różnić od standardowych.

Asortyment, promocje i program partnerski w Kaufland 

Pomimo tego, że właścicielem sklepów Lidl I Kaufland jest ta sama spółka, asortyment obydwu marketów nieco się różni. Ceny w Kaufland są przystępne, a podczas organizowanych promocji można nabyć wiele produktów w atrakcyjnych cenach. Oferta Kaufland skupia się wokół produktów spożywczych. W sklepach znajdują się ponadto stoiska mięsne, z serami oraz sprzedawane jest świeże pieczywo. Kaufland sprzedaje wiele produktów pod własną marką, które można nabyć w najniższych cenach. Dużym uznaniem klientów cieszy się marka K-bio (produkty ekologiczne) oraz K-free (bez glutenu i bez laktozy).

Zobacz także:  Media Expert w Koszalinie - lokalizacja sklepu, godziny otwarcia, oferta

Sezonowo w sklepach Kaufland można nabyć różnego rodzaju produkty przemysłowe. Wśród nich oferowane są m.in. akcesoria i meble do ogrodu marki Countryside oraz odzież dla dzieci, jak i dla dorosłych. W koszach sprzedażowych można znaleźć również zabawki, narzędzia oraz akcesoria sportowe.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Warto przeczytać

error: Materiały chronione prawem autorskim! KoszalinCity.pl