Ciasteczka & Polityka Prywatności
Nasza strona wykorzystuje ciasteczka w celu świadczenia usług na najwyższym możliwym poziomie [czytaj więcej]

Sklepy Lidl w Koszalinie – lokalizacje i godziny otwarcia

Sklepy Lidl w Koszalinie

Od wielu lat sklepy Lidl plasują się w czołówce listy najczęściej odwiedzanych marketów spożywczych w Polsce. Podobnie jak Biedronka, cieszą się dużą popularnością wśród klientów ze względu na liczne promocje oraz atrakcyjne ceny produktów. Sklepy Lidl w Koszalinie są zlokalizowane w kilku dzielnicach. Sprawdź, ile sklepów Lidl jest w naszym mieście oraz w jakich godzinach są czynne.

Ile sklepów Lidl jest w Koszalinie?

W Koszalinie są cztery sklepy Lidl, zlokalizowane w różnych częściach miasta. Największy sklep Lidl w Koszalinie znajduje się przy ulicy Zwycięstwa 227/231. Market jest zlokalizowany tuż przy skrzyżowaniu ulic Zwycięstwa i 4 Marca, w niewielkiej odległości od największej Biedronki w Koszalinie. Przy sklepie znajduje się duży parking, a bezpośrednim sąsiedztwie można ponadto zrobić w lokalnej masarni oraz piekarni, a sezonowo również kupić świeże owoce i warzywa sprzedawane ze straganów. Kilkadziesiąt metrów znajduje się pasaż handlowy m.in. z Pepco oraz drogerią Rossmann.

Drugi z marketów Lidl w Koszalinie znajduje się przy Alei Monte Cassino 28, tuż przy nieczynnym wiadukcie. W bezpośrednim sąsiedztwie sklepu znajduje się m.in. restauracja McDonald’s oraz chiński market. Z tego marketu najczęściej korzystają mieszkańcy północno-zachodniej części miasta. Trzeci ze sklepów Lidl znajduje się przy ulicy Piotra Skargi 1, w niewielkiej odległości od Ronda Solidarności. Natomiast czwarty Lidl mieści się przy ulicy Śniadeckich 10, w okolicach HWS Koszalin. Market na osiedlu Śniadeckich dzieli swój parking z marketem Netto, sklepem Pepco oraz myjnią bezdotykową.

W jakich godzinach są otwarte sklepy Lidl w Koszalinie?

Sklepy Lidl w Koszalinie są otwarte od poniedziałku do soboty w godzinach od 6:00 rano do 22:00 wieczorem. W niedziele handlowe Lidl jest czynny od 8:00 do 20:00. Godziny otwarcia sklepów są takie same dla wszystkich placówek zlokalizowanych na terenie naszego miasta. Warto wspomnieć, że Lidl otwiera część swoich sklepów również w niedziele. Informacje o tym, które sklepy Lidl są otwarte w niedziele niehandlowe, można znaleźć na oficjalnej stronie marki.

Zobacz także:  KFC w Koszalinie - gdzie są restauracje i jakie są godziny otwarcia?

Parkomaty przy sklepach Lidl w Koszalinie

Warto zwrócić uwagę, że przy niektórych sklepach Lidl w Polsce stosunkowo niedawno postawiono parkomaty. Stało się tak, gdyż wielu okolicznych mieszkańców nadużywało gościnności sklepów i pozostawiało swoje samochody na całe dnie i noce. Jednym ze sklepów, na których znajduje się parkomat, jest Lidl przy ulicy Zwycięstwa w Koszalinie. Parkowanie jest bezpłatne dla klientów, jednak tylko do 60 minut. Ponadto, aby uniknąć mandatu, należy pobrać bezpłatny bilet w jednym z parkomatów i pozostawić go za szybą swojego pojazdu.

Asortyment sklepów Lidl w Koszalinie

W sklepach Lidl można znaleźć praktycznie wszystkie niezbędne artykuły spożywcze. Na półkach znajdują się zarówno produkty popularnych marek, jak i te sprzedawane pod własnymi markami Lidl. Ponadto dostępne są świeże warzywa i owoce, a także mnóstwo rodzajów alkoholi. Dużą popularnością cieszą się produkty przemysłowe oraz odzież i elektronika sprzedawana sezonowe z koszy znajdujących się w centralnej części sklepu.

Lidl Plus i promocje organizowane sklepie

Do sklepów niemieckiej marki przyciągają klientów również ograniczone czasowo promocje. Jedną z promocji cieszących się bardzo dużą popularnością wśród klientów jest promocja na masło. Zwiększoną liczbę klientów można również spotkać podczas promocji na piwo oraz sezonowych wyprzedaży artykułów przemysłowych. Aktualnie obowiązujące promocje w Lidl można znaleźć w gazetce – jest ona dostępna na oficjalnej stronie sklepu oraz aplikacji Lidl Plus.

Ponadto aplikacja upoważnia do dodatkowych zniżek podczas zakupów. Wystarczy aktywować dostępne telefony, zeskanować swój kod, a zniżki są naliczane automatycznie. Bardzo wygodne są także paragony online, które gromadzone są na indywidualnym profilu użytkownika.

Lidl Sklep Online, czyli zakupy w Lidl w przez internet

Warto wspomnieć również o internetowym sklepie Lidl działającym pod adresem lidl-sklep.pl. Sklep online jest podzielony na działy tematyczne. Wśród nich znajduje się moda, warsztat i auto, kuchnia, dom, dziecko, pieluchy, sport i wypoczynek, zdrowie i uroda oraz ogród. Liczba produktów dostępnych w sklepie internetowym Lidla jest ogromna.

Zobacz także:  Sklepy Reporter Young w Koszalinie

Ponadto w dziale “Wyprzedaże” można nabyć produkty w cenach obniżonych nawet o 80 procent w stosunku do ceny standardowej. Jednym z produktów, który cieszy się bardzo dużą popularnością, jest robot kuchenny Silvercrest (tzw. Lidlomix). Ten znika ze sklepu bardzo szybko od momentu pojawienia się informacji o dostępności.

Zakupy w koszalińskim Lidlu

Sklepy Lidla w Koszalinie mają grono stałych klientów, którzy chętnie odwiedzają wszystkie cztery placówki zlokalizowane na terenie miasta. Warto wspomnieć, że wkrótce prawdopodobnie powstanie nowy sklep Lidl w Koszalinie i będzie on zlokalizowany na terenie Koszalin Power Center, w północnej części miasta. To z pewnością dobra informacja dla mieszkańców osiedla Unii Europejskiej. Przy okazji zachęcamy do odwiedzenia działu “Zakupy w Koszalinie“. Znajdziesz w nim wiele cennych informacji m.in. o sklepach, restauracjach i centrach handlowych działających na terenie miasta.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Warto przeczytać

error: Materiały chronione prawem autorskim! KoszalinCity.pl