Ciasteczka & Polityka Prywatności
Nasza strona wykorzystuje ciasteczka w celu świadczenia usług na najwyższym możliwym poziomie [czytaj więcej]

Sklepy Żabka w Koszalinie – adresy, godziny otwarcia, franczyza

Sklepy Żabka w Koszalinie

Sklepy Żabka to zdecydowanie jedna z najbardziej popularnych sieci sklepów osiedlowych w Polsce. Zakupy w Żabce można zrobić praktycznie w każdym mieście na terenie naszego kraju. Również w Koszalinie jest wiele sklepów działających pod zielonym szyldem Żabki, której działalność jest sygnowana hasłem reklamowym “mały wielki sklep”. Gdzie znajdują się sklepy Żabka w Koszalinie? W jakich godzinach są otwarte? Jaki oferują asortyment? Ile kosztuje franczyza sklepu Żabka? Sprawdzamy!

Gdzie są zlokalizowane sklepy Żabka w Koszalinie?

Lista sklepów działających pod zielonym, rozpoznawalnym szyldem w naszym mieście jest bardzo długa. Obecnie działa aż 45 sklepów Żabka w Koszalinie. Są one zlokalizowane praktycznie w każdej dzielnicy miasta, a na niektórych osiedlach można robić zakupy nawet w jednej z kilku placówek. Pełną listę sklepów Żabka w Koszalinie można znaleźć, korzystając z mapy dostępnej na głównej stronie sieci handlowej. Mapa z lokalizotorem jest dostępna pod adresem zabka.pl/znajdz-sklep.

W jakich godzinach są czynne sklepy Żabka?

Godziny otwarcia sklepów Żabka w Koszalinie są takie same dla wszystkich lokalizacji. Żabki są czynne standardowo od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:00 rano do 23:00 wieczorem. Wiele sklepów Żabka jest ponadto otwartych w niedziele niehandlowe, jednak nie dotyczy to wszystkich placówek. Niegdyś Żabka korzystała z możliwości prowadzenia działalności ze względu na katalog usług, który obejmował również usługi pocztowe (kurierskie). W związku ze zmianą przepisów, które weszły w życie pod koniec 2021 roku, obecnie sklepy mogą być otwarte, jeśli sprzedaż prowadzi właściciel lub jego rodzina. Z tego powodu już nie wszystkie sklepy Żabka w Koszalinie są czynne w niedziele niehandlowe. To z pewnością duże utrudnienie dla mieszkańców wielu osiedli, którzy byli przyzwyczajeni do robienia niedzielnych zakupów w sklepie “za rogiem”.

Zobacz także:  Hala Kupiecka w Koszalinie - sklepy, lokalizacja, godziny otwarcia

Asortyment w sklepach Żabka

Asortyment sklepów Żabka obejmuje przede wszystkim artykuły spożywcze i alkoholowe. W sklepach Żabka można kupić m.in. świeże pieczywo odpiekane na miejscu, a także dostarczane przez lokalne piekarnie. W sklepach sieci dostępne są również warzywa i owoce, słodycze, a także szeroki wybór innych, podstawowych artykułów spożywczych. Klienci często doceniają szeroki wybór alkoholi, zarówno piw, wina, jak i tych mocniejszych. Dużą popularnością cieszą się również hot-dogi z Żabki, a także kawa z Żabka-Cafe. Produkty fast-food oraz kawę można kupić w atrakcyjnej cenie. Żabka świadczy również różnego rodzaju usługi. W sklepach można m.in. doładować telefon, opłacić rachunki za prąd, czy też nadać lub odebrać przesyłkę kurierską.

Franczyza sklepu Żabka – ile kosztuje?

Sklepy Żabka działają na zasadzie franczyzy udzielanej przez właściciela marki. Po podpisaniu umowy i wynajęciu powierzchni handlowej to sieć przygotowuje w pełni wyposażony i zatowarowany sklep. Z informacji zawartych na oficjalnej stronie marki wynika, że opłata wstępna na start przy otwieraniu Żabki wynosi zaledwie 5 000 złotych. Ponadto sieć gwarantuje podstawowy przychód w wysokości 17 000 zł przez pierwsze 12 miesięcy prowadzenia własnego sklepu. Umowa na franczyzę Żabki jest podpisywana na czas nieokreślony z możliwością 30-dniowego wypowiedzenia. Przedstawione warunki mogą się jednak zmienić, a aktualne informacje można znaleźć na oficjalnej stronie Żabki pod adresem zabka.pl/franczyza.

Więcej ciekawych artykułów na temat sklepów i punktów usługowych w naszym mieście można znaleźć w dziale zakupy w Koszalinie. Przedstawiamy w nim m.in. sylwetki działających, jak i nowopowstających koszalińskich galerii handlowych.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Warto przeczytać

error: Materiały chronione prawem autorskim! KoszalinCity.pl