Ciasteczka & Polityka Prywatności
Nasza strona wykorzystuje ciasteczka w celu świadczenia usług na najwyższym możliwym poziomie [czytaj więcej]

Ceny działek w Koszalinie – ile kosztuje metr kwadratowy działki pod budowę? (kwiecień 2021)

Działki budowlane w Koszalinie

Ceny działek budowlanych w Koszalinie rosną nieprzerwanie od kilku lat. Z analizy ofert zamieszczonych w serwisie Otodom wynika, że średnia cena działki budowlanej w Koszalinie wynosi obecnie 132 złote za metr kwadratowy. Jedną z najdroższych dzielnic w Koszalinie jest Rokosowo – tam działki budowlane są wyceniane nawet na 300 złotych za metr kwadratowy.

Znacznie taniej działkę budowlaną można kupić na obrzeżach Koszalina. W dzielnicach takich jak Jamno lub Sarzyno wiele działek budowlanych jest oferowanych w cenie około 100 zł/m². Nieco więcej, od 150 do 200 zł/m² trzeba zapłacić za działkę położona na koszalińskim Wilkowie, Łabuszu oraz os. Morskim.

Ile kosztuje działka budowlana w Koszalinie?

Średnia cena działki w Koszalinie wynosi około 174 zł/m² – tak wynika z analizy wszystkich ofert zamieszczonych w kwietniu 2021 roku w najpopularniejszym serwisie ogłoszeniowym. Ceny działek budowlanych w Koszalinie są uzależnione od wielu czynników. Na wycenę ma wpływ nie tylko lokalizacja, ale również powierzchnia, wymiary, ukształtowanie terenu oraz dostępność mediów. Na łamach naszego portalu znajdziesz również informacje na temat cen mieszkań w Koszalinie.

Źródło: Otodom

Zobacz także:  Ceny kawalerek w Koszalinie - ile kosztuje mieszkanie jednopokojowe?
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Warto przeczytać

error: Materiały chronione prawem autorskim! KoszalinCity.pl