Ciasteczka & Polityka Prywatności
Nasza strona wykorzystuje ciasteczka w celu świadczenia usług na najwyższym możliwym poziomie [czytaj więcej]

Środkowopomorskie Targi Pracy Job Fair w Koszalinie

Środkowopomorskie Targi Pracy Job Fair w Koszalinie

Targi pracy w Koszalinie to impreza, która na stałe wpisała się w harmonogram wydarzeń organizowanych w naszym mieście. W tym roku również nie zabraknie okazji do spotkania na żywo pracodawców powiązanych z Koszalinem. Będzie to już 19. edycja Środkowopomorskich Targów Pracy organizowanych przez Biuro Karier i Promocji Edukacji Politechniki Koszalińskiej. Kiedy odbędą się Targi Pracy w Koszalinie? Gdzie będą zorganizowane? Na jakie atrakcje można liczyć? Jak wygląda program Targów Pracy Job Fair w Koszalinie? Sprawdzamy!

Kiedy odbędą się Targi Pracy w Koszalinie?

Targi Pracy w Koszalinie odbędą się w dniu 21 kwietnia 2022 roku. Początek imprezy zaplanowano na godzinę 10:00. Zwiedzanie stanowisk wystawców będzie możliwe do godziny 14:00. W związku z dużym zainteresowaniem ze strony osób z Ukrainy organizatorzy zapewniają na miejscu dostęp do tłumacza języka ukraińskiego.

Gdzie odbędą się Targi Pracy w Koszalinie?

Targi Pracy w Koszalinie odbędą się na Hali Widowisko-Sportowej przy ulicy Śniadeckich 4 w zachodnio-północnej części miasta. HWS już po raz kolejny będzie gościło pracodawców z regionu. Na największej hali sportowej w Koszalinie są organizowane również targi z innych dziedzin np. Targi Ślubne lub Targi Nieruchomości. Tuż przy hali znajduje się duży parking, co ułatwia organizację tego typu imprez.

Jaki jest program Targów Pracy w Koszalinie?

Program Targów Pracy przewiduje wiele atrakcji dla odwiedzających. Od 10:00 do 14:00 odbędą się prezentacje firm i instytucji biorących udział w imprezie. W międzyczasie nastąpi oficjalne otwarcie imprezy, które planowane jest na godzinę 10:20. O 10:30 odbędzie się debata na temat polskiego rynku pracy, która potrwa do 11:30. Z kolei na 11:35 zaplanowano prelekcję  na temat transformacji cyfrowej. O godzinie 12:00 na scenie pojawi się przedstawiciel firmy GEA.

Zobacz także:  Piknik militarny 2022 w Bornem Sulinowie - kiedy, gdzie, jaki jest program?

Jacy wystawcy pojawią się na Targach Pracy w Koszalinie?

W tegorocznej edycji koszalińskich Targów Pracy weźmie udział wiele popularnych firm. Wśród wystawców pojawią się m.in. przedstawiciele marketów takich jak Biedronka oraz Dino. Pojawią się również największe firmy z Koszalina, np. Kospel, Meden-Inmed, Buglo, Strabag czy też Integra. Gośćmi z regionu będą przedstawiciele popularnej firmy Goodvalley. Swoje stoiska będzie posiadała również policja, WKU, Służba Więzienna oraz Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie.

Jak wyglądają koszalińskie Targi Pracy?

Targi Pracy w Koszalinie to nie tylko okazja do spotkania na żywo pracodawców z Koszalina i zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy, stażu oraz praktyk w regionie. Na miejscu będzie można liczyć na profesjonalne doradztwo zawodowe, coaching kariery, a także pakiet rozwoju zawodowego. Będzie również można spotkać na żywo praktyków biznesu z wielu branż, a także zdobyć cenne kontakty zawodowe.

Więcej informacji o nadchodzących imprezach w naszym mieście znajdziesz w dziale wydarzenia w Koszalinie.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Warto przeczytać

error: Materiały chronione prawem autorskim! KoszalinCity.pl