Ciasteczka & Polityka Prywatności
Nasza strona wykorzystuje ciasteczka w celu świadczenia usług na najwyższym możliwym poziomie [czytaj więcej]

Sklepy Dino w Koszalinie – lokalizacja, godziny otwarcia

Sklep Dino w Koszalinie

Zakupy spożywcze w Koszalinie można zrobić w jednym z wielu marketów znajdujących się na terenie miasta. Obok Biedronki, Lidla, POLOmarketu i Netto, w naszym mieście swoje sklepy posiada także Dino. Polska sieć marketów jest jedną z najszybciej rozwijających się na rynku, a liczba klientów których przekonała do siebie marka rośnie z roku na rok. Sprawdź, gdzie są zlokalizowane markety Dino w Koszalinie oraz w jakich godzinach są otwarte!

Gdzie są zlokalizowane sklepy Dino w Koszalinie?

W Koszalinie są już trzy sklepy Dino, a wszystkie są zlokalizowane na obrzeżach miasta. Jeden ze sklepów znajduje się w północnej części Koszalina, przy drodze wylotowej w kierunku Mielna. Market jest zlokalizowany przy ulicy Krańcowej 1, bocznej od ulicy Morskiej, w okolicach ronda Sebastiana Karpiniuka i zjazdu z drogi S11. Market Dino znajduje się tuż przy stacji benzynowej Orlen oraz nowo otwartej restauracji McDonald’s.

Drugi ze sklepów Dino jest położony w południowej części miasta, naprzeciwko Cmentarza Komunalnego w Koszalinie i salonu samochodowego Renault/Dacia. Market spożywczy znajduje się przy ulicy Hallera 1, bocznej od ulicy Gnieźnieńskiej. Ta placówka została otwarta w 2020 roku.

Trzeci ze sklepów jest położony przy drodze wylotowej w kierunku Tychowa, w dzielnicy Sarzyno. Sklep Dino jest zlokalizowany przy ulicy Połczyńskiej 81, w niewielkiej odległości od Papugarni w Koszalinie oraz osiedla mieszkaniowego przy ulicy Zbożowej.

W jakich godzinach są otwarte sklepy Dino w Koszalinie?

Sklepy Dino w Koszalinie są czynne od poniedziałku do soboty, w godzinach od 6:00 rano do 23:00 wieczorem. Godziny otwarcia są takie same dla wszystkich marketów Dino zlokalizowanych w Koszalinie. Sklepy polskiej marki są również otwarte w niedziele handlowe. W ostatnim czasie Dino opublikowało listę sklepów czynnych również w niedziele handlowe, jednak nie znalazł się na niej żaden ze sklepów w Koszalinie. Jedynym czynnym w każdą niedzielę marketem marki jest sklep Dino w Mielnie. To może się jednak zmienić, dlatego warto obserwować aktualne informacje publikowane na oficjalnej stronie sklepu.

Zobacz także:  Sklepy Kik w Koszalinie - adresy, godziny otwarcia

Asortyment w sklepach Dino w Koszalinie

We wszystkich sklepach polskiej sieci handlowej Dino działających w Koszalinie znajdziemy podobny asortyment produktów. Na półkach znajduje się wiele produktów spożywczych popularnych marek, a także kupimy świeże warzywa i owoce. Dużą popularnością wśród kupujących cieszą się stoiska z mięsem i wędlinami. Nie można również narzekać na wybór alkoholi, napojów czy też podstawowych środków przemysłowych. 

Jeśli szukasz informacji na temat marketów spożywczych działających na terenie Koszalina, znajdziesz je w dziale “Zakupy w Koszalinie” na naszej stronie internetowej.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Warto przeczytać

error: Materiały chronione prawem autorskim! KoszalinCity.pl