Ciasteczka & Polityka Prywatności
Nasza strona wykorzystuje ciasteczka w celu świadczenia usług na najwyższym możliwym poziomie [czytaj więcej]

Sklepy Biedronka w Koszalinie

Sklepy Biedronka w Koszalinie

Sklepy Biedronka tworzą obecnie największą, a zarazem najczęściej odwiedzaną przez klientów, sieć handlową w Polsce. Biedronka pod względem popularności wyprzedza m.in. sklepy Lidl, Kaufland oraz Żabka. Placówki handlowe portugalskiego koncernu Jeronimo Martins znajdują się praktycznie w każdym zakątku naszego kraju. Również na terenie Koszalina sieć posiada kilkanaście marketów. Ile sklepów Biedronka jest w naszym mieście? Gdzie są zlokalizowane sklepy Biedronka w Koszalinie? Sprawdź w naszym dzisiejszym artykule!

O sieci handlowej Biedronka

Historia sklepów Biedronka sięga 1995 roku. To wówczas w dniu 6 kwietnia w Poznaniu otwarto pierwszy market w żółto-czerwonych barwach. Założycielem sieci sklepów Biedronka był polski biznesmen Mariusz Świtalski. Zaledwie w ciągu dwóch lat sieć rozrosła się do 210 marketów. To wówczas została sprzedana portugalskiej spółce Jeronimo Martins. Dziś w Polsce jest już ponad 3 tys. sklepów Biedronka. Ponadto ich liczba rośnie z roku na roku.

Lista sklepów Biedronka w Koszalinie

W Koszalinie jest obecnie 14 sklepów Biedronka. Zakupy w popularnym markecie można zrobić praktycznie w każdej dzielnicy naszego miasta. Pełna lista sklepów Biedronka w Koszalinie przedstawia się następująco:

 • ul. Prosta 4
 • ul. Jana Pawła II 15A
 • ul. 4 Marca 33
 • ul. Morska 53
 • ul. Władysława Andersa 15
 • ul. Doktora Andrzeja Ziętarskiego 3
 • ul. Władysława IV 64
 • ul. Eugeniusza Kwiatkowskiego 20
 • ul. Bohaterów Warszawy 29
 • ul. Połtawska 6A
 • ul. Poprzeczna 1
 • ul. Zwycięstwa 282
 • ul. Okrzei 3
 • ul. Holenderska 72 (Vendo Park)

Największa Biedronka w Koszalinie znajduje się przy ulicy Zwycięstwa 282. Market jest zlokalizowany w okolicach skrzyżowania ulicy Zwycięstwa z 4 Marca. W niewielkiej odległości znajduje się również największy Lidl w naszym mieście. To dobre miejsce, aby zrobić spożywcze zakupy w Koszalinie.

Zobacz także:  Decathlon Koszalin, czyli największy sklep sportowy w Koszalinie

Magazyn Biedronki, czyli centrum dystrybucyjne Jeronimo Martins Polska S.A. w Koszalinie

Warto wspomnieć, że w Koszalinie znajduje się jedno z największych w regionie centrum dystrybucyjnych Jeronimo Martins Polska. Magazyn Biedronki znajduje się przy ulicy Strefowej 9, na terenie koszalińskiej strefy ekonomicznej. W centrum logistycznym JMP rozładunek i załadunek odbywa się na jednej z kilkudziesięciu ramp, a towar z centrum logistycznego jest dostarczany do setek sklepów znajdujących się w regionie Koszalina. Centrum dystrybucyjne jest miejscem pracy dla wielu Koszalinian.

Markety spożywcze w Koszalinie

Lista marketów spożywczych działających na terenie Koszalina jest bardzo długa. Co więcej – z roku na rok otwierane są nowe sklepy. Obecnie na terenie miasta, poza Biedronką, można robić zakupy m.in. w sklepach Lidl, Kaufland, Netto, POLOmarket, Dino, a także w Tesco. Ponadto wkrótce zostanie otwarty nowy sklep Lidl na terenie powstającego Koszalin Power Center. Z kolei sklep Tesco w centrum handlowym Forum zostanie zlikwidowany i zastąpi go inny market. Wśród potencjalnych marek, które miałyby zastąpić Tesco w Koszalinie, wymienia się m.in. Auchan lub Carrefour.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Warto przeczytać

error: Materiały chronione prawem autorskim! KoszalinCity.pl