Ciasteczka & Polityka Prywatności
Nasza strona wykorzystuje ciasteczka w celu świadczenia usług na najwyższym możliwym poziomie [czytaj więcej]

Galeria Kosmos w Koszalinie – godziny otwarcia, lokalizacja, sklepy

Galeria Kosmos w Koszalinie - godziny otwarcia, sklepy, adres

Galeria Kosmos w Koszalinie to jedno z centrów handlowych zlokalizowanych na terenie miasta. Spośród wszystkich galerii handlowych w Koszalinie, to właśnie Galeria Kosmos znajduje się najbliżej centrum. Działający od 2009 roku obiekt to ponad 8 tys. metrów kwadratowych i trzy kondygnacje, na których znajdują się zarówno sklepy, jak i punkty rozrywkowe. Gdzie dokładnie jest zlokalizowana Galeria Kosmos w Koszalinie? W jakich godzinach jest czynna? Jakie sklepy się w niej znajdują? Na te i inne pytania odpowiadamy w naszym dzisiejszym artykule z działu zakupy w Koszalinie!

Gdzie jest zlokalizowana Galeria Kosmos w Koszalinie?

Galeria Kosmos w Koszalinie jest położona przy ulicy Stefana Okrzei 3. To ulica boczna od głównej arterii miasta, ulicy Zwycięstwa i jej skrzyżowania z ulicą Krakusa i Wandy oraz Aleją Armii Krajowej. Galeria Kosmos mieści się w niewielkiej odległości od Dworca PKP i PKS, znajdujących się po przeciwnej stronie ulicy. Dojazd do galerii znajduję się od strony ulicy Zwycięstwa. Można w nią skręcić jedynie jadąc od strony centrum miasta. Pod galerią znajduje się parking podziemny na którym można pozostawić swój samochód podczas zakupów. Bezpłatny parking znajduje się również pomiędzy jezdniami na Alei Armii Krajowej.

W jakich godzinach jest czynna Galeria Kosmos w Koszalinie?

Galeria Kosmos jest czynna przez cały tydzień, również w niedziele. Od poniedziałku do soboty centrum handlowe jest otwarte od 9:00 do 21:00. W niedzielę godziny otwarcia są nieco krótsze, a galeria jest czynna od 10:00 do 20:00. Warto wspomnieć, że godziny otwarcia poszczególnych sklepów znajdujących się na terenie Galerii Kosmos mogą być nieco inne. To samo dotyczy punktów rozrywkowych.

Zobacz także:  Sklep Dealz w Koszalinie - lokalizacja, godziny otwarcia, oferta

Jakie sklepy i punkty usługowe są w Galerii Kosmos w Koszalinie?

Galeria Kosmos w Koszalinie to trzy poziomy i łączna powierzchnia 8,1 metrów kwadratowych. Galeria Kosmos nieco różni się modelem biznesowym od innych galerii działających w Koszalinie. Na poziomie parteru znajduje się sklep Biedronka oraz drogeria Rossmann. Klienci ponadto mogą załatwić sprawy w oddziale mBank. Na pierwszym piętrze znajduje się duża siłownia Zdrofit. Z kolei ostatni poziom to klub muzyczny Kosmos oraz kręgielnia MK Bowling.


Jeśli szukasz informacji o pozostałych centrach handlowych działających na terenie miasta, znajdziesz je w dziale zakupy w Koszalinie. W innych artykułach przedstawiamy sylwetki centrum handlowego Forum, Vendo Park, Koszalin Power Center oraz Galerii Emka. Ponadto znajdziesz wiele ciekawych treści na temat lokalnych sklepów i punktów usługowych.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Warto przeczytać

error: Materiały chronione prawem autorskim! KoszalinCity.pl