Ciasteczka & Polityka Prywatności
Nasza strona wykorzystuje ciasteczka w celu świadczenia usług na najwyższym możliwym poziomie [czytaj więcej]

Sklep Makro w Koszalinie

Sklep Makro w Koszalinie

Sklepy Makro tworzą jedną z najpopularniejszych w Polsce sieci sklepów dedykowanych dla przedsiębiorców. Aby zrobić zakupy w Makro, należy wcześniej wyrobić specjalną kartę, dostępną jedynie dla właścicieli firm. W dużych halach prowadzona jest sprzedaż hurtowa, a w Marko zaopatrują się w towar m.in. restauratorzy i hotelarze. Koszaliński sklep Makro jest popularny wśród właścicieli nadmorskich biznesów. Sprawdź, gdzie jest zlokalizowany sklep Marko w Koszalinie oraz w jakich godzinach jest otwarty!

Gdzie jest sklep Marko w Koszalinie?

Sklep Marko w Koszalinie znajduje się w zachodniej części miasta, przy ulicy Syrenki 1. Hala sprzedażowa Makro Cash and Carry znajduje się w okolicach drogi wylotowej w kierunku miejscowości Stare Bielice, Biesiekierz i Karlino. W niewielkiej odległości znajduje się również węzeł zjazdowy z drogi ekspresowej S6, łączącej Koszalin z Kołobrzegiem i ze Szczecinem. To znacznie ułatwia dojazd na zakupy z miejscowości wypoczynkowych, takich jak Mielno, Sarbinowo, czy też Darłowo. W sezonie letnim to właśnie z tych miejscowości na zakupy do Marko przyjeżdżają chętnie właściciele hoteli, restauracji i innych punktów gastronomicznych, aby zaopatrzyć się w towar.

Jakie są godziny otwarcia sklepu Makro w Koszalinie?

Sklep Makro w Koszalinie jest czynny 24 godziny na dobę. Z kolei w niehandlowe niedziele i w dni świąteczne sklep jest nieczynny. Po niedzieli niehandlowej i dniach świątecznych hala sprzedażowa jest otwierana o 4:00. Natomiast w soboty przed niedzielami niehandlowymi i świętami, Makro jest zamykane o godzinie 21:00. To właśnie za długie godziny otwarcia, przedsiębiorcy często doceniają sklep.

Asortyment Makro w Koszalinie

Asortyment sklepu Makro w Koszalinie jest bardzo duży. W Koszalińskim markecie można nabyć artykuły spożywcze, nabiał, warzywa i owoce oraz ryby i mięso. Dużą część oferty stanowią produkty spożywcze w dużych opakowaniach zbiorczych przeznaczone dla gastronomii. W Makro jest również duży dział z artykułami przemysłowymi. Wśród nich można znaleźć artykuły biurowe, środki czystości, a nawet meble ogrodowe. Jesto to zdecydowanie dobre miejsce na większe zakupy w Koszalinie. Pełną ofertę sklepu można znaleźć w gazetce, którą można pobrać z oficjalnej strony sklepu makro.pl.

Zobacz także:  Sklepy Dino w Koszalinie - lokalizacja, godziny otwarcia
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Warto przeczytać

error: Materiały chronione prawem autorskim! KoszalinCity.pl