Ciasteczka & Polityka Prywatności
Nasza strona wykorzystuje ciasteczka w celu świadczenia usług na najwyższym możliwym poziomie [czytaj więcej]

Sklepy H&M w Koszalinie – gdzie są zlokalizowane?

Sklep H&M w Koszalinie

Sklepy H&M działają w Polsce od wielu lat, ciesząc się nieprzerwanie sympatią wielu klientów. Duży asortyment, przystępne ceny oraz dodatkowe zniżki dla klubowiczów to najczęściej wymieniane zalety H&M. Również w Koszalinie można zrobić zakupy w sklepach odzieżowych szwedzkiej marki. Dużą popularnością cieszy się również sklep online oraz możliwość odbioru osobistego zamówionych towarów w sklepach stacjonarnych. Sprawdź, gdzie są zlokalizowane sklepy H&M w Koszalinie oraz w jakich godzinach można robić w nich zakupy!

Czy w Koszalinie jest sklep H&M?

W Koszalinie są obecnie dwa sklepy H&M, działające w dwóch koszalińskich galeriach handlowych. Jeden ze sklepów znajduje się w centrum handlowym Forum, w południowej części miasta. Sklep H&M w Forum (dawniej Atrium) znajduje się na pierwszym piętrze, przy wejściu od parkingu znajdującego się na dachu galerii. Drugi ze sklepów H&M jest w centrum handlowym EMKA, w północnej części Koszalina. Sklep H&M w galerii EMKA jest umiejscowiony również na pierwszym piętrze.

  • H&M w Forum, ul. Paderewskiego 1
  • H&M w galerii EMKA, ul. Jana Pawła II 20

Godziny otwarcia sklepów H&M w Koszalinie

Sklepy H&M w Koszalinie są otwarte od poniedziałku do soboty, w godzinach od 9:00 do 21:00. Są również czynne w niedziele handlowe w godzinach otwarcia galerii Forum oraz EMKA. 

Asortyment sklepów H&M w Koszalinie

Powierzchnia obydwu sklepów H&M znajdujących się w Koszalinie jest porównywalna. Zarówno w sklepie w Forum, jak i tym w galerii EMKA, można znaleźć ten sam asortyment produktów. W sklepach H&M można nabyć przede wszystkim odzież damską, męską, jak i dziecięcą. Na półkach znajdziemy również dużą ofertę obuwia, toreb, bielizny oraz różnego rodzaju akcesoriów.

Warto zwrócić uwagę na wyprzedaże. Produkty oferowane w cenach niższych od standardowych znajdują się na specjalnie oznaczonych wieszakach i półkach. Ponadto często są organizowane sezonowe wyprzedaże w H&M. Podczas największych wyprzedaży można nabyć produkty, których ceny są nawet o ponad 50% niższe od regularnych. Sklepy szwedzkiej marki są dobrym pomysłem na odzieżowe zakupy w Koszalinie.

Zobacz także:  Cewe Fotojoker w Koszalinie

Zakupy w sklepie H&M online z odbiorem osobistym w Koszalinie

Bardzo dużym udogodnieniem dla klientów jest możliwość zrobienia zakupów online z odbiorem osobistym w jednym ze sklepów H&M w Koszalinie. Usługa “Click&Collect” standardowo kosztuje 7,90 zł. Dla klubowiczów, w przypadku zamówień o wartości powyżej 120 zł, jest bezpłatna. Tak samo wygląda cennik dostawy do Paczkomatu. Z kolei, jeśli chcesz zamówić przesyłkę bezpośrednio do domu – zapłacisz 9,90 zł. W sklepach H&M oferowane są również bezproblemowe zwroty. Produkty zamówione online, można zwrócić w każdym sklepie stacjonarnym.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Warto przeczytać

error: Materiały chronione prawem autorskim! KoszalinCity.pl