Ciasteczka & Polityka Prywatności
Nasza strona wykorzystuje ciasteczka w celu świadczenia usług na najwyższym możliwym poziomie [czytaj więcej]

Kluby muzyczne i dyskoteki w Koszalinie

Kluby muzyczne i dyskoteki w Koszalinie

Kluby muzyczne i dyskoteki w Koszalinie to miejsca chętnie odwiedzane przez imprezowiczów żądnych dobrej zabawy. Wiele klubów jest otwartych przez cały rok, a w piątki i soboty dyskoteki wypełniają po brzegi mieszkańcy miasta i okolic. Ponadto w sezonie letnim koszalińskie kluby muzyczne są równie chętnie odwiedzane przez osoby wypoczywające w okolicznych miejscowościach nadmorskich. Które kluby i dyskoteki w Koszalinie są najpopularniejsze? Tego dowiesz się z naszego dzisiejszego artykułu. Poznaj listę klubów muzycznych i dyskotek w Koszalinie!

Prywatka Koszalin

Adres: ul. Władysława Andersa 22

Klub Muzyczny Prywatka w Koszalinie jest zlokalizowany blisko centrum miasta, w odległości około 500 metrów od koszalińskiego rynku staromiejskiego. Koszalińska Prywatka znajduje się w zabytkowym budynku wzniesionym w stylu neogotyckim na przełomie XVIII i XIX wieku. To z pewnością dodaje dodatkowego uroku dyskotece mieszczącej się w dawnym gmachu Poczty Polskiej. Imprezy odbywające się w koszalińskiej Prywatce przypominają wręcz domówki. Z głośników najczęściej rozbrzmiewają przeboje z ubiegłych lat, a doskonałym uzupełnieniem są dania serwowane przez kuchnię znajdującą się na miejscu. W większości przypadków przy wejściu do klubu Prywatka obowiązuje selekcja, a do klubu są wpuszczane osoby powyżej 19-21 roku życia. 

Trokadero Koszalin

Adres: ul. Stanisława Moniuszki 2

Klub muzyczny Trokadero w Koszalinie jest zlokalizowany we wschodniej części miasta. Punktem orientacyjnym może być w tym przypadku Drugi Urząd Skarbowy w Koszalinie, którego siedziba mieści się przy tej samej ulicy, a obydwa budynki dzieli odległość około 200 metrów. Zabawa w klubie przypomina klimat z dawnego koszalińskiego klubu Stara Bajka oraz Nojek. Na swojej stronie internetowej Klub Trokadero zaprasza na imprezy osoby z każdej grupy wiekowej. Dbając o bezpieczeństwo osób bawiących się w klubie, przy wejściu obowiązuje selekcja, a do wewnątrz mogą wejść osoby w wieku powyżej 21 lat.

Zobacz także:  Hala Widowiskowo-Sportowa w Koszalinie (HWS Koszalin)

Klub Kosmos Koszalin

Adres: ul. Stefana Okrzei 3 (Galeria Kosmos)

Klub muzyczny Kosmos w Koszalinie mieści się przy ulicy Stefana Okrzei 3, w budynku Galerii Kosmos. Klub znajduje się niemal vis-a-vis koszalińskiego dworca kolejowego u zbiegu głównych arterii miasta – ulicy Zwycięstwa, Krakusa i Wandy oraz Alei Armii Krajowej. Koszaliński Klub Kosmos to nie tylko dyskoteka. Na miejscu można usiąść przy barze w strefie pubowej, zaśpiewać karaoke oraz zagrać w bilarda, a nawet w kręgle w przyklubowym MK Bowling.

Karaoke w Koszalinie
W klubie Kosmos można pobiawić się również biorąc udział w karaoke

Sizar Koszalin

Adres: ul. Podgrodzie 1a

Klub Sizar w Koszalinie to jeden z najpopularniejszych klubów muzycznych w mieście. Klub Sizar znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Sportowej Doliny. Dyskoteka jest położona w odległości niespełna 400 metrów od rynku staromiejskiego i Urzędu Miasta w Koszalinie. Imprezy odbywające się co piątek i sobotę, przyciągają wielu Koszalinian, i nie tylko, spragnionych dobrej zabawy. W klubie Sizar można potańczyć przy nowoczesnej muzyce klubowej, a także skorzystać z oferty baru. Zgodnie z regulaminem, do klubu Sizar w Koszalinie wpuszczane są osoby powyżej 18 roku życia.

Dyskoteka w Koszalinie

Klub Kreślarnia Koszalin

Adres: ul. Tadeusza Rejtana 17

Warto również wspomnieć o klubie studenckim Kreślarnia, w którym przez wiele lat bawili się studenci Politechniki Koszalińskiej. W 2016 roku podjęto jednak decyzję o zamknięciu dyskoteki i przekształceniu jej w Studenckie Centrum Kultury Politechniki Koszalińskiej. Obecnie, w wyremontowanym budynku mieszczącym się na Osiedlu Studenckim koszalińskiej Politechniki, tuż przy akademikach, znajduje się m.in. scena teatralna oraz sale szkoleniowe i konferencyjne. Niegdyś w tym samym miejscu odbywały się koncertu wielu znanych polskich artystów.

Klub studencki Kreślarnia w Koszalinia - koncerty
Przez wiele lat w Klubie Studenckim Kreślarnia w Koszalinie odbywały się koncerty polskich gwiazd

Czy kluby i dyskoteki w Koszalinie są otwarte?

Większość klubów muzycznych i dyskotek w Koszalinie jest czynnych przez cały rok. W związku z pandemią koronawirusa niektóre z miejsc mogą być jednak czasowo zamknięte. Przed wybraniem się na imprezę, warto sprawdzić, czy dany klub jest czynny. Informacje z pierwszej ręki z pewnością znajdziesz, odwiedzając profile dyskotek na Facebooku i innych mediach społecznościowych. Natomiast jeśli szukasz informacji o miejscach rozrywki w Koszalinie i okolicach, zajrzyj do działu atrakcje w Koszalinie. Wiele ciekawych informacji, publikujemy ponadto w dziale turystyka.

Zobacz także:  Koszalińska Kolej Wąskotorowa, czyli wąskotorówka w Koszalinie
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Warto przeczytać

error: Materiały chronione prawem autorskim! KoszalinCity.pl