Ciasteczka & Polityka Prywatności
Nasza strona wykorzystuje ciasteczka w celu świadczenia usług na najwyższym możliwym poziomie [czytaj więcej]

Food Trucki w Koszalinie

Food Trucki w Koszalinie - kiedy, gdzie, program

Food trucki to coraz popularniejsze sposoby na dostarczanie świeżych, smacznych i zdrowych posiłków. Zloty food trucków odbywają się również w Koszalinie. Podczas zlotów oferowane są dania wszelkiego rodzaju. Od pizzy po hamburgery i tacos, od frytek na patyku po dania na co dzień niespotykane w lokalnych restauracjach. Dzięki food truckom można przekonać się do nowych smaków i dań. Czym są food trucki? Kiedy odbędzie się zlot food trucków w Koszalinie? Gdzie odbędzie się najbliższa impreza kulinarna tego typu? Sprawdź!

Czym są food trucki?

Food trucki to samochody, które są przeznaczone do sprzedawania jedzenia. Są one często wyposażone w kuchnię, dzięki czemu mogą przygotowywać posiłki na miejscu. Czasami food trucki służą również jako mobilne lokale gastronomiczne, oferujące gościom możliwość zjedzenia posiłku w innym niż dom lub restauracja miejscu. Food trucki są coraz bardziej popularne w Polsce, gdyż dają możliwość poszerzenia swojego kulinarnego horyzontu.

Kiedy odbędzie się najbliższy zlot food trucków w Koszalinie?

Zloty food trucków w Koszalinie odbywają się najczęściej w okresie letnim. Food trucki odwiedzają Koszalin równie często przy okazji lokalnych wydarzeń, takich jak Dni Koszalina. Dań przyrządzanych w mobilnych restauracjach i barach można skosztować ponadto w okolicznych miejscowościach nadmorskich. Z samochodów zaaranżowanych na lokale gastronomiczne serwowane są najczęściej dania typu fast-food oraz przekąski. Warto śledzić informacje pojawiające się w lokalnej prasie i mediach, aby sprawdzić, kiedy odbędzie się zlot food trucków w Koszalinie.

Gdzie odbywają się zloty food trucków w Koszalinie?

Zlot food trucków w Koszalinie odbywa się najczęściej na placu parkingowym przez koszalińskim amfiteatrem. To doskonała lokalizacja na tego typu wydarzenia. Amfiteatr jest położony bowiem w jednym z najbardziej urokliwych zakątków miasta. W odległości zaledwie kilkuset metrów od rynku znajduje się Park im. Książąt Pomorskich oraz Filharmonia Koszalińska. Food trucki mogą pojawiać się także w innych częściach miasta, przy okazji organizowanych lokalnie wydarzeń. Do tej pory festiwale foodtrucków odbywały się również na parkingach przy galeriach handlowych w Koszalinie.

Zobacz także:  FILMONIADA, czyli Dziecięcy Festiwal Sztuki Filmowej w Koszalinie w 2022 roku

Jeśli szukasz informacji o tym, co ciekawego dzieje się w naszym mieście, zajrzyj do działu wydarzenia w Koszalinie. To właśnie tam zapowiadamy nadchodzące koncerty i inne imprezy kulturalne. W dziale wydarzenia znajdziesz ponadto prostą w obsłudze wyszukiwarkę biletów.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Warto przeczytać

error: Materiały chronione prawem autorskim! KoszalinCity.pl