Ciasteczka & Polityka Prywatności
Nasza strona wykorzystuje ciasteczka w celu świadczenia usług na najwyższym możliwym poziomie [czytaj więcej]

Sklep TK Maxx w Koszalinie

TK Maxx w Koszalinie

Sklepy TK Maxx cieszą się dużą popularnością w wielu europejskich krajach. Brytyjska marka posiada swoje placówki m.in. w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Holandii, Niemczech oraz w Polsce. Liczba sklepów działających pod popularnym szyldem w naszym kraju rośnie bardzo szybko. Wszystko wskazuje na to, że wkrótce będzie można robić również zakupy w TK Maxx w Koszalinie. Gdzie będzie zlokalizowany sklep TK Maxx w naszym mieście? Na kiedy zaplanowano otwarcie sklepu TK Maxx w Koszalinie? Co można kupić sklepach marki? Sprawdzamy!

Gdzie będzie zlokalizowany sklep TK Maxx w Koszalinie?

Sklep TK Maxx w Koszalinie będzie zlokalizowany w centrum handlowym Forum. Sklep popularnej marki będzie znajdował się na parterze galerii handlowej w okolicach sklepu Kaufland oraz CCC. Wcześniej w tym samym miejscu działał sklep Deichmann, który został przeniesiony na pierwszy poziom centrum handlowego. We wcześniejszych miesiącach spekulowano, że sklep TK Maxx może mieścić się na terenie jednego z dwóch dużych parków handlowych znajdujących się w naszym mieście. Ostatecznie potwierdzoną lokalizacją TK Maxx w Koszalinie jest Forum przy ulicy Paderewskiego, a pracę przygotowawcze do otwarcia już się rozpoczęły.

Kiedy otwarcie TK Maxx w Koszalinie?

Data otwarcia TK Maxx w Koszalinie nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona. Już w połowie 2022 roku w sieci pojawiły się jednak ogłoszenia dotyczące poszukiwań pracowników do koszalińskiego sklepu brytyjskiej marki. Sieć poszukiwała zarówno pracowników na stanowiska kierownicze, jak i sprzedawców. Z tego powodu można przypuszczać, że otwarcie koszalińskiego TK Maxxa jest planowane na końcówkę 2022 roku lub początek 2023 roku.

Asortyment sklepów TK Maxx

Z powstania nowego sklepu TK Maxx w naszym mieście z pewnością ucieszą się klienci poszukujący markowych ubrań i obuwia w promocyjnych cenach. Sklepy specjalizują się bowiem w sprzedaży odzieży znanych na całym świecie marek. Na półkach można znaleźć artykuły z końcówek serii, a na wyprzedażach kupić produkty w cenach znacznie niższych, niż te pierwotnie, widoczne na metkach. Na swojej stronie internetowej marka informuje, że ceny są zawsze do 60% niższe od regularnych. Model sprzedażowy sieci opiera się na modelu off-price. TK Maxx to równie duży wybór akcesoriów wyposażenia domu.

Zobacz także:  Salony Plus w Koszalinie - lokalizacje, godziny otwarcia, oferta

Jeśli szukasz informacji na podobne tematy, znajdziesz je w dziale zakupy w Koszalinie. To właśnie tam przedstawiamy m.in. sylwetki wszystkich galerii handlowych tj. Forum, Emka oraz Kosmos, działających w naszym mieście.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Warto przeczytać

error: Materiały chronione prawem autorskim! KoszalinCity.pl