Ciasteczka & Polityka Prywatności
Nasza strona wykorzystuje ciasteczka w celu świadczenia usług na najwyższym możliwym poziomie [czytaj więcej]

Polska Noc Kabaretowa 2022 w Koszalinie – kiedy, gdzie, bilety

Polska Noc Kabaretowa w Koszalinie - kiedy, gdzie, bilety

Polska Noc Kabaretowa to cykliczna impreza, która odbywa się w wielu polskich miastach. Na scenie pojawiają się wówczas najlepsze kabarety, które rozbawiają widzów do łez swoimi skeczami. W tym roku impreza po raz kolejny odbędzie się również w naszym mieście. Kiedy odbędzie się Polska Noc Kabaretowa w Koszalinie? Gdzie wystąpią najlepsze polskie kabarety? Ile kosztują bilety oraz gdzie można je kupić? Sprawdzamy!

Kiedy: 5 czerwca 2022 godz. 18:00
Gdzie: Amfiteatr w Koszalinie
Bilety: kliknij i sprawdź dostępność!

Kiedy odbędzie się Polska Noc Kabaretowa 2022 w Koszalinie?

Tegoroczna Polska Noc Kabaretowa w Koszalinie odbędzie się w dniu 5 czerwca 2022 roku. Początek wydarzenia zaplanowano na godzinę 18:00, a impreza ma trwać około 3,5 godziny. W międzyczasie zaplanowano 15-minutową przerwę. Data imprezy została wybrana nieprzypadkowo. W pierwszą niedzielę czerwca można z pewnością liczyć bowiem na dobrą pogodę, a to z kolei gwarancja, że widownia wypełni się po brzegi.

Gdzie odbędzie się Polska Noc Kabaretowa w Koszalinie?

Polska Noc Kabaretowa w Koszalinie odbędzie się w Amfiteatrze im. Ignacego Jana Paderewskiego przy ulicy Piastowskiej 7. Koszaliński amfiteatr może pomieścić około 4500 widzów, a zadaszona widownia to gwarancja dobrej zabawy również podczas deszczu.

Przy okazji warto wspomnieć, że amfiteatr w Koszalinie znajduje się w reprezentacyjnej części miasta. Nowoczesna konstrukcja jest zlokalizowana w Parku przy Amfiteatrze oraz w sąsiedztwie Parku im. Książąt Pomorskich i Filharmonii Koszalińskiej. W niewielkiej odległości znajduje się wiele bezpłatnych miejsc parkingowych, na których można pozostawić swój samochód podczas uczestnictwa w wydarzeniu.

Zobacz także:  Cyrk w Koszalinie - kiedy, gdzie, bilety

Ile kosztują bilety na Polską Noc Kabaretową 2022 w Koszalinie?

Ceny biletów na Polską Noc Kabaretową w Koszalinie w 2022 roku wynoszą od 85 do 220 złotych. Wszystkie miejsca na widowni są numerowane. Cena biletu jest różna w zależności od wybranego sektora. Najwięcej należy zapłacić za bilety na miejsca zlokalizowane w centralnych sektorach w rzędach najbliżej sceny. To właśnie z tych miejsc można liczyć na najlepszą widoczność.

Gdzie kupić bilety na Polską Noc Kabaretową 2022 w Koszalinie?

Bilety na Polską Noc Kabaretową 2022 w Koszalinie można nabyć online. Aby już teraz sprawdzić dostępność biletów w poszczególnych sektorach, kliknij tutaj. Korzystając z przejrzystej mapy widowni, można wybrać optymalne dla siebie miejsca. Bilet na kabarety w Koszalinie można zamówić za pomocą kilku kliknięć myszką. Dla tego wydarzenia są ponadto dostępne bilety kolekcjonerskie.

Kto wystąpi na Polskiej Nowy Kabaretowej w Koszalinie w 2022 roku?

Podczas Polskiej Nowy Kabaretowej w Koszalinie w 2022 roku na scenie pojawi się plejada gwiazd polskiego kabaretu. Widzów do łez rozbawi Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Smile, Kabaret Nowaki, Kabaret K2, Kabaret Moralnego Niepokoju z interaktywnym udziałem Roberta Górskiego oraz Dziennikarki Zaangażowane i Szymon Łątkowski. Imprezę poprowadzi Bartosz Klauzinski z Kabaretu K2.

Jeśli szukasz informacji o ciekawych wydarzeniach w naszym mieście, zajrzyj do działu wydarzenia w Koszalinie. Na bieżąco informujemy w nim o najciekawszych imprezach w regionie. Przedstawiamy zapowiedzi ciekawych wydarzeń, jak np. Festiwal Kabaretu w Koszalinie.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Warto przeczytać

error: Materiały chronione prawem autorskim! KoszalinCity.pl