Ciasteczka & Polityka Prywatności
Nasza strona wykorzystuje ciasteczka w celu świadczenia usług na najwyższym możliwym poziomie [czytaj więcej]

XXVII Festiwal Kabaretu Koszalin 2022 – kiedy, gdzie, bilety

XXVII Festiwal Kabaretu Koszalin 2022 - kiedy, gdzie, bilety

XXVII Festiwal Kabaretu Koszalin 2022 to impreza, na którą z niecierpliwością czeka wielu fanów dobrego humoru. Podczas wydarzenia nasze miasto odwiedzą najlepsze kabarety, a wówczas śmiechu jest co niemiara. Już niejako tradycyjnie Festiwal Kabaretu w Koszalnie odbywa się w ostatnią sobotę lipca. Kiedy odbędzie się Festiwal Kabaretu w Koszalinie w tym roku? Gdzie będzie zorganizowany XXVII Festiwal Kabaretu Koszalin 2022? Jakie kabarety wystąpią na scenie podczas festiwalu? Ile kosztują oraz gdzie kupić bilety na kabarety w Koszalinie? Sprawdzamy!

Kiedy: 30 lipca 2022 godz. 19:45
Gdzie: Amfiteatr w Koszalinie
Bilety: kliknij i sprawdź dostępność!

Kiedy odbędzie się XXVII Festiwal Kabaretu Koszalin 2022?

XXVII Festiwal Kabaretu Koszalin 2022 odbędzie się w ostatnią sobotę 30 lipca 2022 roku. W ostatnią sobotę lipca odbywały się zwykle poprzednie edycje festiwalu. Z racji tego, że impreza odbywa się w szczycie wakacyjnym nad polskim morzem, na dawkę dobrego humoru może zdecydować się również wielu turystów wypoczywających w okolicznych miejscowościach nadmorskich, takich jak Mielno, Łazy, czy też Sarbinowo.

Gdzie odbędzie się XXVII Festiwal Kabaretu Koszalin 2022?

XXVII Festiwal Kabaretu Koszalin 2022 odbędzie się w Amfiteatrze im. Ignacego Jana Paderewskiego przy ulicy Piastowskiej 7 w Koszalinie. To miejsce, które jest w stanie pomieścić około 4500 widzów. Ponadto zadaszona widownia to gwarancja dobrej zabawy również w przypadku, gdyby pogoda nie dopisała. Wyróżnicająca się konstrukcja mieści się w Parku przy Amfiteatrze oraz w sąsiedztwie Parku im. Książąt Pomorskich i Filharmonii Koszalińskiej. Wzłuż ulicy Piastowskiej jest dostępnych wiele bezpłatnych miejsc parkingowych, na których można pozostawić swój samochód podczas wydarzenia. W okolice amfiteatru można również bez problemu dojechać komunikacją miejscą (MZK Koszalin).

Zobacz także:  Koncert zespołu Dżem w Koszaline

Ile kosztują bilety na Festiwal Kabaretowy w Koszalinie?

Ceny biletów na XXVII Festiwal Kabaretu w Koszalinie zaczynają się od 90 złotych. Tyle trzeba zapłacić za miejscówkę na którymś z bocznych sektorów, bez względu na odległość od sceny. Z kolei najdroższe bilety są sprzedawane w cenie 210 złotych – tyle trzeba zapłacić za miejsce na centralnym sektorze w rzędach znajdujących sie najbliżej sceny. Ponadto dostępne są bilety w cenach 130, 150 oraz 170 złotych. Na niektóre z sektorów można nabyć bilety ulgowe z małą zniżką. Dostępność biletów sprawdzisz tutaj.

Gdzie kupić bilety na XXVII Festiwal Kabaretu Koszalin 2022?

Bilety na XXVII Festiwal Kabaretu Koszalin 2022 najprościej można nabyć online wchodząc tutaj. Przejrzysta mapa z rozkładem miejsc na trybunach amfiteatru pozwala na wybór odpowiedniego biletu. Po wyborze miejsca należy opłacić zamówienie, wybierając jedną z wielu dostępnych opcji (np. BLIK, karta płatnicza, przelew bankowy). Po opłaceniu biletów są one natychmiastowo przesyłane na podany adres mailowy. Otrzymane bilety elektroniczne należy wydrukować i zabrać ze sobą na wydarzenie. Podczas składania zamówienia, użytkownik ma również możliwość wyboru biletów w formie tradycyjnej. Są one następnie przesyłane pocztą, kurierem lub oczekują na odbiór we wskazanym punkcie.

Kto wystąpi na XXVII Festiwal Kabaretu Koszalin 2022?

Podczas XXVII Festiwal Kabaretu Koszalin 2022 na scenie wystąpi plejada gwiazd polskiego kabaretu. Będzie można na żywo zobaczyć występ kabaretu Neo-Nówka, Koń Polski, Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Młodych Panów, Chyba, Jurki, Rak, Wojciecha Kamińskiego oraz Kabaretu z Konopi. Festiwal odbędzie się przy akompaniamencie Tomka Krezymona, a imprezę poprowadzi Leszek Malinowski i Waldemar Sierański. Hasłem tegorocznego festiwalu są “Wakacje all inclusyf“.

Jeśli szukasz informacji o ciekawych imprezach w naszym mieście, zajrzyj do działu wydarzenia w Koszalinie. Na bieżąco informujemy w nim o najciekawszych imprezach w regionie.

Zobacz także:  Pol’and’Rock Festival 2022, czyli Woodstock w 2022 roku - kiedy, gdzie, kto zagra?
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Warto przeczytać

error: Materiały chronione prawem autorskim! KoszalinCity.pl