Ciasteczka & Polityka Prywatności
Nasza strona wykorzystuje ciasteczka w celu świadczenia usług na najwyższym możliwym poziomie [czytaj więcej]

Rainbow Tours w Koszalinie

Rainbow Tours w Koszalinie - lokalizacja, godziny otwarcia, oferta

Rainbow Tours to jedno z najstarszych, a zarazem najpopularniejszych biur podróży w Polsce. Firma, notowana na GPW, posiada swoje oddziały w wielu miastach naszego kraju, również w Koszalinie. To właśnie koszalińskim Rainbow Tours swoje wymarzone wakacje znajduje wielu mieszkańców miasta i okolic. Gdzie znajdują się biura Rainbow Tours w Koszalinie? W jakich godzinach są otwarte? Jak wygląda oferta jednego z najpopularniejszych biur turystycznych w naszym kraju? Sprawdzamy!

Kliknij i sprawdź wakacyjne oferty last minute

Gdzie jest zlokalizowane biuro Rainbow Tours w Koszalinie?

Klienci mogą wybrać dla siebie wczasy w jednym z dwóch biur Rainbow Tours w Koszalinie. Obydwa z nich znajdują się w popularnych galeriach handlowych zlokalizowanych na terenie naszego miasta. Jedno z biur turystycznych mieści się w centrum handlowym Forum Koszalin zlokalizowanej w okolicach cmentarza komunalnego. Z kolei drugi ma swoją siedzibę w Galerii Emka w północnej części miasta.

W jakich godzinach są otwarte biura Rainbow Tours w Koszalinie?

Biura Rainbow Tours w Koszalinie są czynne od poniedziałku do soboty. Zarówno oddział znajdujący się w Forum, jak i ten w Emce, jest otwarty w tych dniach od godziny 9:00 do 21:00. Nieco krótsze godziny otwarcia obowiązują w niedziele handlowe. Wówczas Rainbow Tours jest czynne od godziny 10:00 do 20:00.

Kliknij i sprawdź wakacyjne oferty last minute

Co warto wiedzieć o Rainbow Tours?

Rainbow Tours to biuro podróży, które od wielu lat działa na polskim rynku. Firma powstała w 1990 roku, a od 2007 roku jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Oferty wakacyjne są sprzedawane nie tylko w Polsce, ale i w Czechach, na Słowacji oraz na Litwie. Biuro jest ujęte w Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Ministerstwa Sportu i Turystyki. Sieć sprzedaży w całej Polsce stanowi już ponad 100 biur touroperatora. Oferty wakacyjne są ponadto sprzedawane online.

Zobacz także:  Sklepy Deichmann w Koszalinie

Jak wygląda oferta Rainbow Tours?

Oferta biura Rainbow Tours jest bardzo szeroka i obejmuje podróże nawet do najdalszych zakątków naszego globu. W ofercie biura znają się zarówno wczasy dla rodzin, jak i wycieczki fakultatywne. Nie zawiodą się również osoby chcące wybrać się w wymarzony rejs, czy też wyskoczyć na krótki wypad trzydniowy za granicę kraju. Warto ponadto zapoznać się z ofertą Last Minute, w której to prezentowane są często najbardziej atrakcyjne cenowo oferty wyjazdów turystycznych.

Jeśli szukasz informacji o sklepach i innych firmach usługowych działających na terenie miasta, znajdziesz je w dziale zakupy w Koszalinie. Zachęcamy ponadto do odwiedzenia działu turystyka.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Warto przeczytać

error: Materiały chronione prawem autorskim! KoszalinCity.pl