Ciasteczka & Polityka Prywatności
Nasza strona wykorzystuje ciasteczka w celu świadczenia usług na najwyższym możliwym poziomie [czytaj więcej]

Salony samochodowe w Koszalinie – dealerzy na terenie Koszalina

Salony samochodowe w Koszalinie

Chcąc kupić nowy samochód w Koszalinie, możemy to zrobić na kilka sposobów. Ostatnie zmiany na rynku sprawiły, że wiele osób decyduje się na zamówienie nowego samochodu online wraz z dostawą do domu. Taką możliwość daje coraz więcej firm działających na rynku. Wybierając jednak drogę tradycją, możemy udać się do jednego z kilku działających w Koszalinie salonów samochodowych. Na terenie miasta znajdują się salony dealerskie najpopularniejszych marek samochodów. Dziś sprawdzamy, gdzie w Koszalinie można przetestować i kupić nowy samochód!

Jakie salony samochodowe są w Koszalinie?

W Koszalinie znajduje się kilka salonów samochodowych. Punkty dealerskie są zlokalizowane w różnych częściach miasta. Historia kilku z istniejących salonów sięga wielu lat wstecz – niegdyś małe punkty dealerskie, dziś prowadzą działalność jako największe placówki w regionie. W salonach można obejrzeć najnowsze modele pojazdów danych marek, a także przetestować je podczas jazdy próbnej. Przy salonach znajdują się ponadto autoryzowane punkty obsługi (ASO), w których serwisowane są pojazdy danych marek. Przejdźmy do konkretów i poznajmy marki, których salony znajdują się w Koszalinie.

Salon Skoda Koszalin

Adres: ul. Gnieźnieńska 43A, 75-737 Koszalin
Godziny otwarcia: Pon – Pt (8:00 – 17:00), Sob (9:00 – 14:00)

Salon Skody w Koszalinie jest zlokalizowany przy jednej z głównych arterii miasta, ulicy Gnieźnieńskiej. W koszalińskim salonie należącym do grupy Cichy-Zasada znajduje się showroom, w którym można zobaczyć najnowsze modele marki. Przy salonie działa ASO, w którym są serwisowane samochody marki Skoda.

Salon Skoda w Koszalinie
W salonie Skody w Koszalinie można przetestować wybrany model samochodu

Salon Volkswagen Koszalin

Adres: ul. Gnieźnieńska 24B, 75-736 Koszalin
Godziny otwarcia: Pon – Pt (8:00 – 17:00), Sob (9:00 – 14:00)

Salon Volkswagena w Koszalinie należy do tej samego właściciela co salon Skody – grupy Cichy-Zasada. Obydwa salony są zlokalizowane w niewielkiej odległości od siebie. Grupa posiada swoje oddziały w kilku miastach północnej Polski, dlatego nabywając samochód, można liczyć na bogatą ofertę pojazdów gotowych do odbioru od ręki. W przypadku braku egzemplarza z pożądanym wyposażeniem na miejscu ten może być dostarczony z innego salonu należącego do grupy. 

Zobacz także:  Sklepy JYSK w Koszalinie - gdzie są zlokalizowane?

Salon Opel Koszalin

Adres: ul. Lniana 3, 75-001 Koszalin
Godziny otwarcia: Pon – Pt (8:00 – 17:00), Sob (9:00 – 14:00)

Salon Opla w Koszalinie znajduje w północnej części miasta, przy ulicy Lnianej. Punkt dealerski znajduje się w niewielkiej odległości od marketu budowlanego Bricomarche. W salonie Opel Dowbusz można obejrzeć i przetestować popularne modele marki, w także skorzystać usług ASO Opla w Koszalinie .

Salon Renault Koszalin

Adres: ul. Gnieźnieńska 81, 75-736 Koszalin
Godziny otwarcia: Pon – Pt (9:00 – 17:00), Sob (9:00 – 14:00)

Salon Renault w Koszalinie mieści się w południowej części miasta, vis-a-vis cmentarza komunalnego i obok sklepu Dino. W salonie Renault Dubnicki w Koszalinie znajduje się duży showroom, a na miejscu działa również autoryzowany serwis Renault oraz punkt, w którym można wykonać przegląd pojazdu.

Salon Renault Dubnicki w Koszalinie
Salon Renault Dubnicki w Koszalinie oferuje również samochody marki Dacia

Salon Dacia Koszalin

Adres: ul. Gnieźnieńska 81, 75-736 Koszalin
Godziny otwarcia: Pon – Pt (9:00 – 17:00), Sob (9:00 – 14:00)

Salon Dacii w Koszalinie mieści się w tym samym miejscu, w którym znajduje się salon Renault Dubnicki. W salonie jest dostępnych wiele popularnych w Polsce modeli Dacii, które można w wielu przypadkach nabyć od ręki. 

Salon Toyota Koszalin

Adres: ul. Diamentowa 2, 75-736 Koszalin
Godziny otwarcia: Pon – Pt (8:00 – 17:00), Sob (9:00 – 14:00)

Salon Toyoty w Koszalinie znajduje się w południowej części miasta, tuż przy wjeździe od strony Kretomina drogą S11. Salon Toyota Jankowscy jest zlokalizowany przy jednej z bocznych ulic po prawej stronie od ulicy Gnieźnieńskiej. Po przeciwnej stronie głównej ulicy wjazdowej do miasta znajduje się autoryzowany serwis Toyoty.

Salon Mercedes-Benz Koszalin

Adres: ul. Koszalińska 89, 76-039 Stare Bielice k. Koszalina
Godziny otwarcia:  Pon – Pt (8:00 – 18:00), Sob (8:00 – 14:00)

Zobacz także:  Galerie handlowe w Koszalinie

Salon Mercedesa w Koszalinie jest zlokalizowany w miejscowości Stare Bielice graniczącej z Koszalinem od strony zachodniej. Salon Mercedes Mojsiuk znajduje się tuż przy drodze wylotowej w kierunku Karlina i Białogardu. W koszalińskim salonie można zobaczyć i przetestować nawet najbardziej ekskluzywne modele niemieckiej marki. Na miejscu znajduje się także serwis ASO Mercedes.

Jazda próbna nowym samochodem w Koszalinie
W koszalińskich salonach samochodowych można zasiąść za kierownicą i przetestować wybrany samochód

Salon Citroen Koszalin

Adres: ul. Koszalińska 89, 76-039 Stare Bielice k. Koszalina
Godziny otwarcia:  Pon – Pt (8:00 – 18:00), Sob (8:00 – 14:00)

Salon Citroena w Koszalinie należy także do dealera Mojsiuk i jest zlokalizowany w Starych Bielicach. W showroomie koszalińskiego salonu Citroen można zobaczyć najnowsze modele marki, a także skorzystać z opcji jazdy próbnej. Często są organizowane wystawy tematyczne, na których można zobaczyć stare modele samochodów marki Citroen. W Starych Bielicach koło Koszalina znajduje się również autoryzowany serwis francuskiej marki.

Salon Peugeot Koszalin

Adres: ul. Koszalińska 89, 76-039 Stare Bielice k. Koszalina
Godziny otwarcia:  Pon – Pt (8:00 – 18:00), Sob (8:00 – 14:00)

Salon Peugeot w Koszalinie mieści się w Starych Bielicach i znajduje się w grupie marek, których sprzedażą zajmuje się firma dealerska Mojsiuk. Wiele modeli oferowanych przez dealera Peugeot jest dostępnych od ręki. Przy salonie znajduje się autoryzowany serwis.

Salon Honda Koszalin

Adres: ul. Koszalińska 89, 76-039 Stare Bielice k. Koszalina
Godziny otwarcia:  Pon – Pt (8:00 – 18:00), Sob (8:00 – 14:00)

Salon Hondy w Koszalinie jest jednym z tych, które również należą do dealera Mojsiuk. Salon znajduje się dokładnie w tej samej lokalizacji, w której firma dealerska sprzedaje inne samochody, czyli w Starych Bielicach. W Koszalinie znajduje się również autoryzowany serwis Hondy.

Salon Ford Koszalin

Adres: ul. Koszalińska 26, 76-039 Stare Bielice k. Koszalina
Godziny otwarcia:  Pon – Pt (8:00 – 17:00), Sob (10:00 – 14:00)

Salon Forda w Koszalinie jest jednym z oddziałów firmy Bemo Motors, która swoje placówki posiada na terenie całej Polski. W koszalińskim salonie można obejrzeć i przetestować wiele modeli marki, a także skorzystać z usług autoryzowanego serwisu amerykańskiej marki. W salonie sprzedawane są ponadto oryginalne części, a także produkty ubezpieczeniowe.

Zobacz także:  Sklepy CCC w Koszalinie - gdzie są zlokalizowane popularne sklepy obuwnicze?

Salon Ssangyong Koszalin

Adres: ul. Bohaterów Warszawy 28, 75-211 Koszalin
Godziny otwarcia:  Pon – Pt (8:00 – 17:00), Sob (8:00 – 14:00)

Salon Ssangyong w Koszalinie znajduje w zachodniej części miasta, przy Bohaterów Warszawy. Ssangyong to zyskująca w Polsce marka samochodów produkowanych w Korei Południowej, której właścicielem jest koncern z Indii. W salonie można nabyć praktycznie wszystkie dostępne na rynku modele Ssangyong, a w oficjalnym ASO wykonać naprawę serwisową lub gwarancyjną.

Zakup samochodu przez Internet z dostawą do domu

Warto wspomnieć o coraz popularniejszym wśród klientów sposobie kupna nowych samochodów. Wielu z nich wybiera opcję zakupu nowego samochodu przez internet z dostawą do domu. Ta forma nabycia pojazdu zyskała na popularności w dobie pandemii, a coraz więcej firm decyduje się na wprowadzenie do oferty formy sprzedaży online. Co więcej – wiele firm zajmujących się dystrybucją samochodów oferuje darmową dostawę do domu, a nawet możliwość rezygnacji z zakupu w ciągu określonej liczby dni po zakupie!

Kupno nowego samochodu w Koszalinie
W dobie cyfryzacji zakup samochodu przez internet z dostawą do domu jest coraz popularniejszy

Samochody używane i komisy samochodowe w Koszalinie

Chcąc nabyć używany samochód w Koszalinie, również mamy do wyboru kilka opcji. Wiele autoryzowanych salonów sprzedaży poszczególnych marek posiada w ofercie także samochody używane. W wielu przypadkach są to egzemplarze zadbane, pochodzące od pierwszych właścicieli. Samochód używany nabywany w salonie to gwarancja i pewność pochodzenia, a także ułatwiona możliwość sprawdzenia historii pojazdu. Egzemplarze sprzedawane w salonach to najczęściej pojazdy serwisowane od samego początku z możliwością weryfikacji w systemach ASO.

Dużą ofertę pojazdów używanych można ponadto znaleźć w komisach samochodowych w Koszalinie. Te zlokalizowane są w różnych częściach miasta, a najwięcej z nich znajduje się przy drodze wylotowej w kierunku Starych Bielic.

Zakup samochodu w Koszalinie

Mamy nadzieję, że nasz dzisiejszy poradnik nieco przybliżył informacje na temat salonów samochodowych w Koszalinie. Liczymy na to, że teraz łatwiej będzie wybrać się na zakupy motoryzacyjne. Wybór spośród marek dostępnych w naszym mieście jest naprawdę duży. Podobnie wygląda sytuacja w przypadku samochodów używanych. Jeśli jednak nie znajdziesz w Koszalinie wymarzonego modelu, warto rozejrzeć się w salonach zlokalizowanych w innych miastach. Salony marek, których nie ma w Koszalinie (m.in. Audi i Volvo), znajdują się w Szczecinie.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Warto przeczytać

error: Materiały chronione prawem autorskim! KoszalinCity.pl