Ciasteczka & Polityka Prywatności
Nasza strona wykorzystuje ciasteczka w celu świadczenia usług na najwyższym możliwym poziomie [czytaj więcej]

McDonald’s w Koszalinie – gdzie są zlokalizowane restauracje?

McDonalds w Koszalinie - gdzie jest zlokalizowany

Restauracje McDonald’s tworzą jedną z najpopularniejszych sieci sprzedających jedzenie typu fast food w Polsce. Największą popularnością w menu cieszą się hamburgery, frytki, oraz napoje gazowane. W wielu lokalach jedzenie sprzedawane jest w tradycyjny sposób wewnątrz lokali, jak i w formie drive-through (McDrive). W Koszalinie są trzy restauracje McDonald’s. Sprawdź, gdzie są zlokalizowane!

McDonalds w galerii handlowej Forum w Koszalinie

Adres: ul. Paderewskiego 1
Godziny otwarcia: 9:00 – 21:00 (pon – pt), 10:00 – 20:00 (nd)

McDonald’s w galerii handlowej Forum jest zlokalizowany w strefie restauracyjnej znajdującej się na pierwszym piętrze. Z lokalu gastronomicznego chętnie korzystają klienci robiący zakupy w sklepach galerii, jak i ci odwiedzający koszalińskie Multikino znajdujące się niemal w bezpośrednim sąsiedztwie McDonald’s. Pomimo tego, że większość sklepów w galerii jest zamknięta w niedziele, to strefa restauracyjna jest czynna 7 dni w tygodniu.

McDonalds obok Lidla w Koszalinie

Adres: aleja Monte Cassino 26
Godziny otwarcia: 24h/dobę (godziny otwarcia w dni świąteczne mogą być skrócone)

McDonald’s przy alei Monte Cassino jest zlokalizowany w pobliżu sklepu Lidl i największego w mieście wiaduktu. Przy restauracji znajduje się duży parking. Istnieje również możliwość złożenia zamówienia bez wychodzenia z samochodu (Drive-Thru). Lokal przy alei Monte Cassino jest najbliżej zlokalizowanym do centrum Koszalina, wśród wszystkich trzech działających w mieście.

McDonalds przy S6 w Koszalinie, czyli McDonalds najbliżej Mielna

Adres: ul. Karola Mytnika 7
Godziny otwarcia: 24h/dobę (godziny otwarcia w dni świąteczne mogą być skrócone)

McDonald’s zlokalizowany w północnej części miasta, tuż przy węźle drogowym na trasie S6 i drodze wyjazdowej na Mielno, jest najmłodszym spośród wszystkich restauracji McDonald’s działających w Koszalinie. Restauracja McDonald’s znajdująca się przy ulicy bocznej do Morskiej została otwarta na początku 2021 roku. Strategiczna lokalizacja sprawia, że parking przy restauracji może być pełen klientów praktycznie o każdej porze roku. Restauracje odwiedzają zarówno osoby podróżujące drogą S6, jak i turyści przejeżdżający przez miasto w kierunku miejscowości nadmorskich. Ten McDonald’s w Koszalinie jest położony najbliżej Mielna.

Zobacz także:  Cały Koszalin bada wzrok za 5 zł w Kodano Optyk

McDelivery – dostawa do domu z McDonald’s w Koszalinie

W Koszalinie jest możliwość zamówienia jedzenia z McDonald’s z dostawą do domu. Aby skorzystać z opcji McDelivery, wystarczy wybrać jedną z czterech popularnych aplikacji: Glovo, Uber Eats lub Stava i złożyć zamówienie online. W aplikacji sprawdzisz, czy dostawa z McDonald’s jest możliwa w danej dzielnicy. W przypadku Koszalina usługa McDelivery obejmuje znaczną część miasta. Warto wspomnieć, że w przypadku zamówień online, istnieje możliwość dostawy do domu nie tylko jedzenia ze standardowego menu, ale i również tych z oferty śniadaniowej oraz gorących napojów. Opłata za dostawę z McDonald’s jest uzależniona od kilku czynników – poznasz ją jeszcze przed złożeniem zamówienia.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Warto przeczytać

error: Materiały chronione prawem autorskim! KoszalinCity.pl