Ciasteczka & Polityka Prywatności
Nasza strona wykorzystuje ciasteczka w celu świadczenia usług na najwyższym możliwym poziomie [czytaj więcej]

Sklep Sneakers by Distance w Koszalinie

Sklep Sneakers by Distance w Koszalinie

Sklep Sneakers by Distance to sieć sklepów z obuwiem sportowym. Wkrótce placówki swoją działalność będą prowadziły pod marką Snipes. W sklepach dostępne jest obuwie wielu marek rozpoznawalnych na całym świecie. Na polskim rynku marka istnieje od 2003 roku, a swoje sklepy posiada w wielu częściach kraju. Marka Sneakers by Distance posiada swój oddział również w naszym mieście. Gdzie jest zlokalizowany sklep Sneakers by Distance w Koszalinie? W jakich godzinach jest otwarty? Jakie produkty można kupić w sklepie SbD w Koszalinie? Sprawdzamy!

Gdzie jest zlokalizowany sklep Sneakers by Distance w Koszalinie?

Sklep Sneakers by Distance w Koszalinie jest zlokalizowany w centrum handlowym Forum przy ulicy Paderewskiego 1. Sklep SbD mieści się na pierwszym poziomie galerii położonej w południowej części miasta. Popularny sneakershop znajduje się tuż przy jednym z wejść z parkingu mieszczącego się na dachu centrum handlowego. Jest to środkowe wejście, a sklep mieści się vis-a-vis lodziarni Grycan.

W jakich godzinach jest otwarty sklep Sneakers by Distance w Koszalinie?

Sklep Sneakers by Distance w Koszalinie jest czynny od poniedziałku do soboty w godzinach od 9:00 rano do 21:00 wieczorem. SbD jest również otwarty w niedziele handlowe, a wówczas zakupy można robić od 10:00 do 20:00. Godziny otwarcia mogą być krótsze w okresie okołoświątecznym np. w wigilię. Wówczas przez wybraniem się na zakupy, warto sprawdzić aktualne informacje, publikowane na stronie galerii handlowej.

Co można kupić w sklepie Sneakers by Distance?

Jeśli chodzi o obuwie, oferta sklepów Sneakers by Distance jest bardzo szeroka. W sklepach można nabyć obuwie sportowe wielu popularnych marek. Na półkach sklepowych SbD znajdują się buty takich marek jak Adidas, Nike, Reebok, Converse, Puma, New Balance oraz Jordan. W sklepie nie brakuje obuwia sportowego zróżnicowanego zarówno pod względem fasonu, jak i kolorystyki. O ile oferta sklepów, takich jak Deichmann, czy też CCC jest bardziej uniwersalna, to w przypadku Sneakers by Distance jest ona nastawiona na klientów poszukujących obuwia sportowego.

Zobacz także:  Sklep TEDi w Koszalinie - adres, godziny otwarcia

Zachęcamy do odwiedzenia działu zakupy w Koszalinie. Znajdziesz w nim znacznie więcej materiałów o podobnej tematyce. W naszych wcześniejszych publikacjach przedstawiamy m.in. charakterystyki koszalińskich galerii handlowych.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Warto przeczytać

error: Materiały chronione prawem autorskim! KoszalinCity.pl