Ciasteczka & Polityka Prywatności
Nasza strona wykorzystuje ciasteczka w celu świadczenia usług na najwyższym możliwym poziomie [czytaj więcej]

Ubezpieczenie samochodu w Koszalinie – gdzie szukać taniej polisy OC i AC?

Ubezpieczenie samochodu w Koszalinie - gdzie szukac i jak obliczyć składkę online

Ubezpieczenie OC samochodu to koszt, na którego poniesienie muszą być przygotowani wszyscy właściciele samochodów. W celu dodatkowej ochrony wiele osób decyduje się również na dobrowolne ubezpieczenie typu Autocasco (AC). Warto wiedzieć, że wysokość składki ubezpieczeniowej jest uzależniona od wielu czynników i może się znacznie różnić w zależności od towarzystwa ubezpieczeniowego. Poszukując najtańszej polisy OC i AC, warto porównać oferty w wielu firmach i wybrać tę najtańszą. A korzystną polisę ubezpieczeniową w Koszalinie można znaleźć także online, bez wychodzenia z domu. Jak znaleźć tanie ubezpieczenie samochodu w Koszalinie? Od czego zależy wysokość składki ubezpieczenia? Tego dowiesz się z naszego dzisiejszego artykułu!

Ile kosztuje ubezpieczenie OC samochodu w Koszalinie?

Koszt ubezpieczenia samochodu zależy od wielu czynników, a jednym z najważniejszych jest miejsce zamieszkania właściciela pojazdu. Firmy ubezpieczeniowe premiują mieszkańców mniejszych, bezpieczniejszych miast. Z kolei osoby mieszkające z dużych miastach, o większym zagęszczeniu ruchu, a co za tym idzie – większym ryzyku stłuczki i wypadku, zapłacą za OC więcej. Na szczęście Koszalin jest zaliczany do grupy miast, gdzie średnia cena polisy jest niższa od średniej w skali całego kraju.

Jak wynika z badań przeprowadzonych przez serwis ubezpieczeniowy Punkta, średnia cena ubezpieczenia OC w Koszalinie to 633 złote rocznie. Biorąc pod uwagę cały kraj, użytkownicy porównywarki płacą za polisę średnio 645 złotych na rok. Oczywiście, lokalizacja to nie jedyny czynnik determinujący cenę polisy. Wpływa na nią ponadto marka, model, wiek, a nawet przebieg ubezpieczanego samochodu. Duże znaczenie ma również wiek kierowcy.

Jak znaleźć tanie ubezpieczenie OC samochodu w Koszalinie?

Jednym z najlepszych sposobów na znalezienie najtańszej polisy ubezpieczeniowej samochodu w Koszalinie jest skorzystanie z porównywarek ubezpieczeń online. Składkę ubezpieczeniową można obliczyć przez internet, poświęcając zaledwie kilka minut na wypełnienie prostego formularza. Większość kalkulatorów ubezpieczeń OC online działa na podobnych zasadach i zawiera zbliżony zestaw pytań. Wystarczy uzupełnić dane kierowcy i pojazdu, aby w ciągu kilku sekund poznać i porównać oferty wielu firm ubezpieczeniowych.

Zobacz także:  Rodzinny Kapitał Opiekuńczy - kiedy wypłata?

Dla porównania składkę można obliczyć również bezpośrednio na stronach internetowych większości popularnych ubezpieczycieli. Poniżej przedstawiamy kilka popularnych porównywarek ubezpieczeń motoryzacyjnych i firm, na których stronach są dostępne kalkulatory składek OC i AC. Warto wspomnieć, że obliczenie składek jest całkowicie bezpłatnie i niezobowiązujące, a pozwala dobrze rozpoznać aktualną sytuację na rynku i wybrać najoszczędniejszą ofertę. 

Porowneo.pl

Serwis Porowneo.pl to porównywarka i agent ubezpieczeniowy w jednym. Kalkulator polis OC, AC i NNW umożliwia porównanie ofert 16 popularnych towarzystw ubezpieczeniowych działających w Polsce. Porównego na swojej stronie zachęca licznymi usługami dodatkowymi, takimi jak m.in. wsparcie agenta.

Kliknij i oblicz składkę w Porowneo już teraz!

Punkta.pl

Punkta.pl, dawniej mfind, to popularna porównywarka ubezpieczeń działająca od 2014 roku. Kalkulator Punkta zapewnia, że w ciągu kilkudziesięciu sekund od wypełnienia formularza, można otrzymać nawet do 76 ofert na polisy OC i AC. Ponadto w serwisie można sprawdzić cenę NNW, Assistance i Zielonej Karty. Na dodatkowe wsparcie można liczyć podczas rozmowy telefonicznej z konsultantem lub przez LiveChat.

Kliknij i oblicz składkę na Punkta.pl już teraz!

BeeSafe.pl

BeeSafe.pl to porównywarka powiązana z Compensa Vienna Insurance Group. Główne hasło reklamowe serwisu to najszybszy kalkulator OC AC. Aby rozpocząć kalkulację w serwisie, wystarczy podać numer rejestracyjny pojazdu oraz datę urodzenia właściciela. Większość danych jest następnie pobierana z Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego. BeeSafe zachęca do zakupu polisy poprzez wyszukiwarkę własnym systemem nagradzania. Za zakup polisy można otrzymać punkty, które następnie można wymieniać na usługi i produkty BP, Allegro, Blinkee, Panek i innych popularnych marek.

Kliknij i oblicz składkę w BeeSafe.pl już teraz!

LINK4.PL

Firma ubezpieczeniowa LINK4 była jedną z pierwszych, która zaczęła swoje usługi świadczyć w przeważającym modelu online. Klienci w Polsce szybko przekonali się do tej formy sprzedaży usług na rynku ubezpieczeniowym. LINK4 oferuje możliwość zakupu polisy OC i AC dla samochodu bez wychodzenia z domu. W przypadku wątpliwości podczas wypełniania formularza online zawsze istnieje możliwość skorzystania z pomocy konsultanta przez telefon.

Zobacz także:  Kantor Koszalin, czyli kantory wymiany walut w Koszalinie

Kliknij i oblicz składkę w LINK4 już teraz!

PZU.pl

PZU, czyli Powszechny Zakład Ubezpieczeń, to firma ubezpieczeniowa, której w Polsce nikomu raczej nie trzeba przedstawiać. Ubezpieczyciel od wielu lat świadczy swoje usługi, posiadając grono wiernych klientów. Dużą popularnością cieszą się ubezpieczenia motoryzacyjne, które są oferowane w bardzo szerokim zakresie. Składkę ubezpieczenia w PZU można obliczyć online, korzystając z kalkulatora znajdującego się na stronie pzu.pl.

Kliknij i oblicz składkę online w PZU już teraz!

Firmy i agencje ubezpieczeniowe w Koszalinie

Warto wspomnieć, że w Koszalinie swoje placówki posiada wiele firm ubezpieczeniowych. Ponadto, poszukując taniej polisy OC, można udać się do jednej z agencji ubezpieczeniowych działających na terenie miasta. W tak zwanych multiagencjach profesjonalni agenci ubezpieczeniowi przedstawią ofertę, porównując ceny ubezpieczeń w różnych firmach ubezpieczeniowych. W zależności od agenta liczba firm, w których sprawdzane są ceny ubezpieczeń, może być różna.

Jeśli interesujesz się tematyką finansów, zachęcamy do odwiedzenia działu Finanse i inwestycje znajdującego się na łamach naszego serwisu. Poruszamy w nim kwestie związane z pieniędzmi, ułatwiające oszczędzanie na usługach, z których na co dzień korzysta każdy z nas.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Warto przeczytać

error: Materiały chronione prawem autorskim! KoszalinCity.pl