Ciasteczka & Polityka Prywatności
Nasza strona wykorzystuje ciasteczka w celu świadczenia usług na najwyższym możliwym poziomie [czytaj więcej]

Najpopularniejsze portale internetowe w Koszalinie

Portale internetowe w Koszalinie - które są najpopularniejsze

Koszalin, jako miasto mające około 100 tysięcy mieszkańców, posiada własne media, z których Koszalinianie czerpią codziennie informacje z regionu. Niegdyś to gazety, telewizja i radio wiodły prym wśród wszystkich mediów. Dziś podstawowym źródłem informacji dla wielu osób stają się portale internetowe, których w naszym mieście działa kilka. W lokalnych serwisach internetowych informacje są na bieżąco aktualizowane, a najnowsze aktualności o tym, co dzieje się w mieście są publikowane w bardzo szybkim tempie. Dziś sprawdzamy, które portale internetowe są najpopularniejsze w Koszalinie!

KoszalinCity.pl – portal internetowy o Koszalinie

KoszalinCity.pl to portal o Koszalinie, który jest jednym z najmłodszych serwisów informacyjnych działających w naszym mieście. Na koszalińskim portalu internetowym można znaleźć wiele ciekawych informacji, zarówno na temat naszego miasta, jak i najbliższych okolic. Publikujemy jedynie treści, które są wartościowe i użyteczne dla czytelników. Na łamach portalu KoszalinCity.pl znajdziesz unikatowe, autorskie publikacje i zilustrowane zdjęciami, które są wykonywane przez naszych fotoreporterów. Portal internetowy Koszalin City jest na bieżąco aktualizowany, tak, aby z miesiąca na miesiąc stawał się coraz bardziej atrakcyjny dla odwiedzających go użytkowników.

GK24 Koszalin, czyli Głos Koszaliński online (gk24.pl)

Portal GK Koszalin, działający pod adresem gk24.pl, to serwis informacyjny Głosu Koszalińskiego. Gazeta codzienna, która jest wydawana nieprzerwanie od lat 90. ubiegłego wieku, ma wielu stałych czytelników. W serwisie online GK Koszalin można znaleźć wiele artykułów, z których dowiesz się, co dzieje się w Koszalinie i okolicach. Głos Koszaliński 24 to portal, na którym publikowane są wiadomości z Koszalina, informacje sportowe, a także wiele ciekawych treści publicystycznych. Właścicielem portalu gk24.pl jest Polska Press Sp. z o.o. W portfolio spółki znajduje się również wiele innych ciekawych portali takich jak Gratka.pl, Motofakty.pl, Strefa Biznesu oraz TELE Magazyn. Redakcja Głosu Koszalińskiego w Koszalinie jest zlokalizowana przy ulicy Adama Mickiewicza 24, w niewielkiej odległości od rynku oraz Urzędu Miejskiego.

Zobacz także:  Szpital psychiatryczny w Koszalinie, czyli Środkowopomorskie Centrum Zdrowia Psychicznego

Koszalin Info (koszalininfo.pl)

Koszalin Info to jeden z najstarszych portali informacyjnych w Koszalinie. Z portalu KoszalinInfo można dowiedzieć się z pierwszej ręki o tym, co dzieje się w polityce, sporcie, czy koszalińskiej kulturze. Wśród wielu działów tematycznych, można znaleźć treści publicystyczne oraz fotorelacje. Z pewnością dużą popularnością cieszą się również ogłoszenia z Koszalina, które są publikowane w specjalnie do tego przeznaczonym dziale. Warto wspomnieć również o KoszalinInfo TV, czyli koszalińskiej telewizji internetowej. Portal KoszalinInfo.pl udostępnia wiele ciekawych reportaży i innych materiałów filmowych, w których reporterzy relacjonują różnego rodzaju wydarzenia w Koszalinie.

eKoszalin (eKoszalin.pl)

eKoszalin to serwis internetowy działający pod adresem ekoszalin.pl. Portal internetowy publikuje informacje z miasta i regiony nieprzerwanie od 2012 roku. To stawia go w gronie jednych z najdłużej działających na koszalińskim rynku mediów internetowych. W serwisie E Koszalin można znaleźć bieżące informacje o tym, co dzieje się z lokalnej polityce, sporcie oraz kulturze.

Koszalin Nasze Miasto (koszalin.naszemiasto.pl)

Serwis Koszalin Nasze Miasto, podobnie jak GK24, również należy do grupy Polska Press. Ogólnopolski portal informacyjny NaszeMiasto posiada osobne serwisy dedykowane dla poszczególnych miast. Jeden z nich działa pod adresem koszalin.naszemiasto.pl. To właśnie tutaj można znaleźć wiele ciekawych informacji z regionu.

Gazeta Wyborcza Koszalin (koszalin.wyborcza.pl)

Od niedawna również ogólnopolska Gazeta Wyborcza posiada swój portal dedykowany dla Koszalina. Serwis działający pod adresem koszalin.wyborcza.pl informuje na bieżąco o wydarzeniach w mieście i regionie. Dużą wagę koszaliński serwis Gazety Wyborczej przywiązuje do publicystyki oraz informacji kulturalnych. Portal Wyborcza.pl różni się od innych portali o Koszalinie tym, że dostęp do większości materiałów jest płatny.

Prestiż Koszalin (prestizkoszalin.pl)

Prestiż Koszalin to serwis, który publikuje informacje zarówno na łamach swojej strony internetowej, jak i w wydaniu papierowym w formie magazynu. Koszaliński Prestiż to unikalny w skali miasta magazyn wydawany bezpłatnie, a następnie dystrybuowany wśród mieszkańców regionu. W serwisie można znaleźć wiele artykułów publicystycznych, a także pobrać archiwalne wydania magazynu w formie pdf.

Zobacz także:  Sąd Okręgowy w Koszalinie - adres, wydziały, e-wokanda

Blogi, mniejsze portale, profile na serwisach społecznościowych

Lista portali, blogów i profili w serwisach społecznościowych informujących na bieżąco o wydarzeniach w Koszalinie jest znacznie dłuższa. Nie sposób wymienić wszystkie z osobna, a dziś przedstawiliśmy te największe. Warto wspomnieć, że w sieci można znaleźć wiele blogów tematycznych o Koszalinie, a w sieciach społecznościowych mnóstwo profili i grup dedykowanych tematyce związanej z naszym miastem. Jednym z tego typu profili prowadzonych na Facebooku jest np. Koszalin 112. Na profilu można znaleźć informacje o wypadkach i innych zdarzeniach na terenie naszego miasta, w których udział brały lokalne służby ratownicze.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Warto przeczytać

error: Materiały chronione prawem autorskim! KoszalinCity.pl