Ciasteczka & Polityka Prywatności
Nasza strona wykorzystuje ciasteczka w celu świadczenia usług na najwyższym możliwym poziomie [czytaj więcej]

Sylwester miejski na rynku w Koszalinie 2021/2022

Sylwester miejski w Koszalinie na rynku

Sylwester miejski w Koszalinie, który odbywa się na rynku głównym, stał się poniekąd już tradycją. Co roku 31 grudnia na placu przed Urzędem Miejskim w Koszalinie pojawia się scena, na której występują znani artyści. Na imprezie pod chmurką przed ratuszem pojawia się zarówno wielu Koszalinian, jak i mieszkańców okolicznych miejscowości, spragnionych dobrej zabawy. Impreza pod gołym niebem trwa kilka godzin, a całość wieńczy widowiskowy pokaz fajerwerków. Tradycją są również życzenia noworoczne, które składa prezydent Koszalina. Czy sylwester na rynku w Koszalinie odbędzie się w 2021 roku? Kto wystąpi na scenie na koszalińskim sylwestrze miejskim 2021/2022? Sprawdzamy!

Czy sylwester na rynku w Koszalinie odbędzie się w 2021 roku?

Sylwester miejski w Koszalinie nie odbędzie się w 2021 roku – tak wynika z oficjalnych informacji. W ubiegłym roku imprezę na rynku odwołano ze względu na panującą pandemię koronawirusa. W tym roku przyczyna jest podobna. Wzrost zakażeń oraz kolejna fala pandemii COVID sprawiła, że koszaliński sylwester miejski 2021/2022 został odwołany.

Kto wystąpi na sylwestrze miejskim w Koszalinie w 2021 roku?

Mieszkańcy spodziewali się występu popularnego artysty podczas sylwestra na rynku w Koszalinie. Tak jednak w 2021 roku nie będzie. W ubiegłych latach gwiazdami imprezy byli zarówno polscy, jak i zagraniczni wokaliści. Gwiazdą sylwestra w Koszalinie w 2018 roku był Denzel, któremu popularność przyniósł przebój “Pump it up”. Rok wcześniej na scenie wystąpił Mrozu (“Miliony monet”), natomiast w 2016 roku – raper O.S.T.R. (“Kochana Polsko”). Na ostatniej imprezie, jaka odbyła się przed koszalińskim ratuszem, czyli tej w 2019 roku, gwiazdą była Natalia Nykiel (“Bądź duży”).

Koncert sylwestrowy na rynku w Koszalinie
Koncert sylwestrowy na rynku w Koszalinie

Pokaz fajerwerków na rynku w Koszalinie w sylwestra

Tradycją stał się już widowiskowy pokaz fajerwerków, który towarzyszy imprezie sylwestrowej odbywającej się corocznie na rynku w Koszalinie. Równo o północy niebo w centralnej części miasta rozświetlają setki kolorowych petard, a głowy widzów unoszą się ku górze. Sylwestrowy pokaz pirotechniczny jest widoczny z wielu części miasta i robi wrażenie na osobach w każdym wieku. W okolicach północy na scenie pojawia się prezydent Koszalina, który składa mieszkańcom tradycyjne życzenia noworoczne.

Zobacz także:  Sąd Okręgowy w Koszalinie - adres, wydziały, e-wokanda

Imprezy sylwestrowe w Koszalinie

Alternatywą do sylwestra przed koszalińskim ratuszem, jest zabawa w jednym z klubów w Koszalinie. Znaczna część koszalińskich dyskotek, klubów nocnych i pubów organizuje w ostatnim dniu roku specjalne imprezy sylwestrowe. Często połączone są one z poczęstunkiem, a nawet pełnym cateringiem. W większości przypadków obowiązuje ograniczona liczba miejsc, a bilety na zabawy sylwestrowe są sprzedawane z dużym wyprzedzeniem. Więcej informacji o miejscach popularnych wśród imprezowiczów, znajdziesz w naszym wcześniejszym artykule: Kluby muzyczne i dyskoteki w Koszalinie.

Sylwester Miejski w Mielnie, jako alternatywa dla mieszkańców Koszalina

Alternatywą dla mieszkańców Koszalina, wobec odwołanej imprezy na rynku staromiejskim, jest z pewnością możliwość wybrania się na Sylwester Miejski w Mielnie. Tym bardziej że w tym roku gwiazdą wieczoru będzie legendarny zespół Czerwone Gitary. Podczas mieleńskiego sylwestra z pewnością będzie można usłyszeć największe przeboje grupy określanej niegdyś mianem “polskich Beatlesów”. Organizatorzy zapowiadają również wiele konkursów dla publiczności oraz zabawę z didżejem. Nowy rob będzie przywitany w świetle laserów, które rozbłysną na niebie zamiast fajerwerków. Sylwester Miejski w Mielnie rozpocznie się o godzinie 21:00, a zakończy o 2:00 w nocy. Impreza jest organizowana na deptaku w Mielnie.

Jeśli szukasz informacji na podobne tematy, jesteś w dobrym miejscu. W dziale miejski poradnik poruszamy najważniejsze tematy, ułatwiające codzienne życie w Koszalinie. W pozostałych działach znajdziesz wiele cennych informacji nie tylko z Koszalina, ale i całego regionu. Zachęcamy do częstego odwiedzania portalu KoszalinCity.pl oraz obserwowania nas na serwisach społecznościowych.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Warto przeczytać

error: Materiały chronione prawem autorskim! KoszalinCity.pl