Ciasteczka & Polityka Prywatności
Nasza strona wykorzystuje ciasteczka w celu świadczenia usług na najwyższym możliwym poziomie [czytaj więcej]

Cyrk w Koszalinie – kiedy, gdzie, bilety

Cyrk w Koszalinie - kiedy, gdzie, bilety

Już wkrótce po raz kolejny Koszalin odwiedzi popularny cyrk “Fantazja”. Na arenie poza klaunami, akrobatami i żonglerami pojawią się rozpoznawalne i lubiane przez dzieci postacie bajkowe. Program przewiduje atrakcje dla osób w każdym wieku. Nie zabraknie magii, iluzji oraz pokazów gimnastycznych. Kiedy pojawi się cyrk w Koszalinie? Ile kosztują bilety do cyrku? Gdzie można kupić wejściówki? Sprawdzamy!

Kiedy będzie cyrk w Koszalinie?

Cyrk w Koszalinie pojawi się w drugi weekend kwietnia. Na terenie naszego miasta odbędą się trzy przedstawienia. Pierwsze z nich jest zaplanowane na sobotę 9 kwietnia 2022 roku na godzinę 16:00. Kolejne dwa spektakle cyrkowe odbędą się w niedzielę dzień później. Niedzielne występy zaplanowano na godzinę 13:00 oraz 16:00.

Gdzie będzie rozstawiony cyrk w Koszalinie?

Cyrk w Koszalinie będzie rozstawiony przy ulicy Orląt Lwowskich. Duży, ogrzewany namiot zostanie rozbity na terenach przylegających do koszalińskiej giełdy. Kolorowy namiot w północnej części miasta będzie widoczny również z ulicy Gdańskiej. Zmotoryzowani widzowie będą mogli pozostawić swój samochód na wielu okolicznych parkingach samochodowych.

Ile kosztują bilety do cyrku w Koszalinie?

Ceny biletów do cyrku w Koszalinie zaczynają się od 30 złotych. Właśnie tyle kosztuje bilet ulgowy dla dzieci w wieku od 2 do 17 lat na miejsca nienumerowane. Za bilet w tej samej sekcji dorośli zapłacą 40 złotych. Nieco więcej kosztują bilety na miejsca numerowane zlokalizowane bliżej sceny. W tym sektorze za bilet normalny należy zapłacić 60 złotych, natomiast za ulgowy – 50 złotych. Wstęp dla dzieci w wieku do 2 lat jest bezpłatny. Bilety do cyrku w Koszalinie można kupić w kasie biletowej, która jest czynna od godziny 10:00 w dniu programu. Wejściówki są również dostępne online, a szczegóły można znaleźć na stronie internetowej cyrkfantazja.pl.

Zobacz także:  Wielkanoc w Emce!

Jeśli szukasz informacji o tym, co ciekawego dzieje się w naszym mieście, zapowiedzi ciekawych imprez znajdziesz w dziale wydarzenia w Koszalinie. Zachęcamy również do odwiedzenia działu atrakcje w Koszalinie.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Warto przeczytać

error: Materiały chronione prawem autorskim! KoszalinCity.pl