Ciasteczka & Polityka Prywatności
Nasza strona wykorzystuje ciasteczka w celu świadczenia usług na najwyższym możliwym poziomie [czytaj więcej]

ZORD Koszalin, czyli Zachodniopomorski Ośrodek Ruchu Drogowego w Koszalinie

ZORD Koszalin - egzamin na prawo jazdy w Koszalinie

ZORD w Koszalinie, często określany również jako WORD, to miejsce, w którym odbywają się państwowe egzaminy na prawo jazdy. To tutaj kandydaci na kierowców podchodzą do egzaminów praktycznych i teoretycznych. W Zachodniopomorskim Ośrodku Ruchu Drogowego w Koszalinie można podejść do egzaminów na prawo jazdy praktycznie każdej kategorii. Co więcej, ZORD Koszalin posiada również oddział terenowy w Szczecinku. Sprawdź, gdzie zdaje się egzamin na prawo jazdy w Koszalinie!

Gdzie jest zlokalizowany ZORD w Koszalinie?

ZORD w Koszalinie jest zlokalizowany w zachodniej części miasta, przy ulicy Mieszka I 39. Zachodniopomorski Ośrodek Ruchu Drogowego znajduje się na terenie Podstrefy “Koszalin” Słupskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Koszaliński ZORD posiada własny budynek, w którym zlokalizowane są sale egzaminacyjne, a na zewnątrz – kilkustanowiskowy plac manewrowy. W Koszalinie można podejść do egzaminu na prawo jazdy w wielu kategoriach, również tych mniej popularnych. Pełna lista kategorii wygląda następująco: AM, A1, A2, A, B, B1, C1, D1, T, B kod 96, C, D, B+E, C1+E, C+E, D1+E, D+E.

Ponadto ZORD Koszalin organizuje kursy dla osób naruszających przepisy ruchu drogowego, a także w zakresie problematyki alkoholowej i przeciwdziałaniu narkomanii. W Koszalinie można również odbyć szkolenie dotyczące kierowania ruchem drogowym. Zapisy na większość szkoleń są przyjmowane na bieżąco.

Oddział terenowy ZORD Koszalin w Szczecinku

Egzamin na prawo jazdy można zdawać również w Szczecinku. Właśnie tam ZORD Koszalin posiada swój oddział terenowy. ZORD w Szczecinku mieści się przy ulicy Kościuszki 47, w budynku po szkole muzycznej. W Szczecinku można zdać egzamin teoretyczny na następujące kategorie prawa jazdy: AM, A1, A2, A, B, B1, także praktyczny na kategorie AM, B1 oraz B. Ponadto ZORD w Szczecinku prowadzi kursy zmniejszające ilość punktów karnych, reedukacyjne oraz dla osób kierujących ruchem.

Zobacz także:  Eduportal Koszalin, Vulcan, ESZO, czyli Elektroniczny System Zarządzania Oświatą w Koszalinie

Zapisy na egzamin na prawo jazdy w ZORD w Koszalinie

Zapisy na egzaminy koszaliński ZORD przyjmuje w godzinach od 8:15 do 15:30. W oddziale terenowym w Szczecinku na egzamin można się zapisać w godzinach od 8:30 do 15:00. Warto rozważyć zapisanie się na egzamin na prawo jazdy online. Jest to możliwe przez serwis Info-car.pl. Wcześniej należy przygotować swój numer PKK (Profil Kandydata na Kierowcę). Szczegółowe informacje o zapisach na egzaminy na prawo jazdy można uzyskać, dzwoniąc pod numer telefonu 784026031 (Koszalin) lub 535257832 (Szczecinek).

Ile kosztuje egzamin na prawo jazdy w Koszalinie?

Wysokość opłaty za podejście do egzaminu teoretycznego na prawo jazdy jest taka sama dla wszystkich kategorii i wynosi 30 złotych. Z kolei opłaty za egzaminy praktyczne są różne w zależności od kategorii i zaczynają się od 140 złotych (kat. AM), a kończą na 245 złotych (kat. C1+E, C+E, D1+E, D+E). Za podejście na egzamin na najpopularniejszą kategorię B zapłacimy 140 złotych, natomiast za kategorię A – 180 złotych. Egzamin praktyczny na kategorię C i D kosztuje 200 złotych.

Szczegółowe informacje na temat egzaminów na prawo jazdy w Koszalinie znajdziesz na oficjalnej stronie ZORD pod adresem zord.pl.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Warto przeczytać

error: Materiały chronione prawem autorskim! KoszalinCity.pl