Ciasteczka & Polityka Prywatności
Nasza strona wykorzystuje ciasteczka w celu świadczenia usług na najwyższym możliwym poziomie [czytaj więcej]

Wypadki w Koszalinie, pożary i inne akcje ratownicze, czyli Koszalin 112

Wypadki w Koszalinie, pożary - Koszalin 112

Policja, straż pożarna oraz karetki pogotowia jeżdżące po ulicach Koszalina można usłyszeć praktycznie każdego dnia. Służby ratownicze w naszym regionie mają jeszcze więcej pracy w sezonie wakacyjnym. To wówczas nadmorskie miejscowości położone w okolicach Koszalina odwiedzają tysiące turystów z całej Polski. To z kolei przekłada się na zwiększone natężenie ruchu na drogach w całym regionie. W miesiącach wakacyjnych lokalne służby wspomaga helikopter ratowniczy stacjonujący w Zegrzu Pomorskim pod Koszalinem. Poznaj “Koszalin 112” i inne serwisy, w których znajdziesz informacje o akcjach służb ratowniczych na terenie naszego miasta!

Koszalin 112 – profil na Facebooku

Profil “Koszalin 112” na Facebooku to zdecydowanie najszybsze źródło informacji o różnych zdarzeniach na terenie Koszalina. Administratorzy profilu informują na bieżąco m.in. o wypadkach i pożarach oraz innych sytuacjach, w których konieczna jest pomoc koszalińskich służb mundurowych. Na profilu “Koszalin 112” można znaleźć zdjęcia i filmy przedstawiające skutki wypadków i innych zdarzeń, do których dochodzi na terenie miasta i okolic. Fanpage obserwuje ponad 18 tys. użytkowników. W komentarzach często można znaleźć dodatkowe zdjęcia, nagrania oraz opisy danych sytuacji.

Adres: facebook.com/koszalin112

Koszalin 112 Alarmowo

Profil na Facebooku “Koszalin 112 Alarmowo” działa dokładnie na tych samych zasadach jak “Koszalin 112”. Jest drugim pod względem popularności serwisem w naszym mieście, informującym o akcjach lokalnych służb ratowniczych. Fanpage obserwuje obecnie ponad 6,5 osób, a liczba obserwatorów systematycznie rośnie.

Adres: facebook.com/112.Koszalin.Alarmowo

Wypadki i pożary w Zachodniopomorskim

Z kolei, jeśli szukasz informacji o akcjach służb ratowniczych na terenie całego województwa, warto zajrzeć na facebookowy profil “Wypadki i pożary w Zachodniopomorskim”. Serwis skupia grupę ok. 50 tys. użytkowników, którzy na bieżąco informują o tym, co dzieje się w ich bliskiej okolicy. Mnóstwo zdjęć i filmów z akcji ratowniczych można tutaj zobaczyć z pierwszej ręki. Ponadto na fanpagu są umieszczone linki do artykułów z lokalnych portali odnoszące się do różnego rodzaju zdarzeń na terenie województwa. Artykuły są często rozwijane o nowe materiały przez samych członków społeczności poprzez zdjęcia i materiały video dodawane w komentarzach.

Zobacz także:  Straż miejska w Koszalinie

Adres: facebook.com/Wypadki-i-po%C5%BCary-w-Zachodniopomorskim-743574172394924/

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Warto przeczytać

error: Materiały chronione prawem autorskim! KoszalinCity.pl