Ciasteczka & Polityka Prywatności
Nasza strona wykorzystuje ciasteczka w celu świadczenia usług na najwyższym możliwym poziomie [czytaj więcej]

Festiwal Rockowy “Generacja” w Koszalinie w 2022 roku

Festiwal Rockowy Generacja w Koszalinie

Festiwal Rockowy “Generacja” w Koszalinie to wydarzenie, które już na stałe wpisało się w harmonogram imprez muzycznych odbywających się w naszym mieście. Impreza corocznie przyciąga miłośników rockowych brzmień i zespołów, które chcą wystąpić w festiwalu. Tym bardziej że do zdobycia są nagrody pieniężne. Kiedy odbędzie się Festiwal Rockowy “Generacja” w Koszalinie? Kto będzie gwiazdą imprezy? Jak zgłosić swój zespół, aby mieć szansę na występ podczas festiwalu? Sprawdź!

Kiedy odbędzie się Festiwal Rockowy “Generacja” w Koszalinie w 2022 roku?

Festiwal Rockowy “Generacja” w Koszalinie odbędzie się w dniach od 2 do 3 września 2022 roku. Dwudniowy festiwal będzie już 41. imprezą organizowaną w historii w ramach “Generacji”. Poprzednie edycje przyciągały wielu widzów oraz zespołów walczących o główną nagrodę ufundowaną przez organizatora. Podczas festiwalu można posłuchać muzyki rockowej w różnych interpretacjach.

Gdzie odbędzie się Festiwal Rockowy “Generacja” w Koszalinie w 2022 roku?

Tegoroczny Festiwal Rockowy “Generacja” w Koszalinie odbędzie się w Amfiteatrze im. Jana Paderewskiego. Koszaliński amfiteatr mieści się przy ulicy Piastowskiej 7, w otulinie Parku Książąt Pomorskich. To właśnie w Amfiteatrze w Koszalinie odbywają się liczne, często najważniejsze imprezy w naszym mieście. W niewielkiej odległości znajduje się również Filharmonia oraz siedziba CK105. Ta część miasta jest uważana za centrum kulturowe Koszalina.

Jak zgłosić swój zespół, aby mieć szansę na występ podczas Festiwalu Rockowego “Generacja” w Koszalinie?

Podczas Festiwalu Rockowego “Generacja” w Koszalinie może wystąpić każdy zespół, który zostanie wybrany przez organizatorów. Selekcja zespołów, które będą miały szansę na zdobycie nagrody głównej w wysokości 6 000 zł oraz występ jako support dla gwiazdy wieczoru, odbywa się na podstawie zgłoszeń. Przewidziano również nagrodę publiczności w wysokości 1 000 zł. Maksymalnie 3 piosenki w formacie mp3 należy przesłać na adres podany na stronie Centrum Kultury 105 w Koszalinie (ck105.koszalin.pl). Organizatorzy oczekują na zgłoszenia do 18 sierpnia 2022 roku, a finałowa piątka będzie ogłoszona 22 sierpnia 2022 roku.

Zobacz także:  Food Trucki w Koszalinie

Kto wystąpi podczas Festiwalu Rockowego “Generacja” w Koszalinie?

Główną gwiazdą Festiwalu Rockowego “Generacja” w 2022 roku będzie zespół Dezerter. Koncert zespołu Dezerter odbędzie się w sobotę 3 września o godzinie 20:30. W tym samym dniu na scenie wystąpi również finałowa piątka przeglądu. Finalistów wyłonią organizatorzy na podstawie nadesłanych zgłoszeń. Zwycięski zespół będzie supportował gwiazdę wieczoru.

Jeśli szukasz informacji o imprezach w naszym regionie, zajrzyj do działu wydarzenia w Koszalinie. To właśnie tam przedstawiamy zapowiedzi najciekawszych koncertów, kabaretów oraz festiwali odbywających się w Koszalinie.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Warto przeczytać

error: Materiały chronione prawem autorskim! KoszalinCity.pl