Ciasteczka & Polityka Prywatności
Nasza strona wykorzystuje ciasteczka w celu świadczenia usług na najwyższym możliwym poziomie [czytaj więcej]

Koncert Krzysztofa Zalewskiego w Koszalinie

Koncert Krzysztofa Zalewskiego w Koszalinie

Krzysztof Zalewski wystąpi ponownie w Koszalinie. Koncert artysty odbędzie się już w sierpniu w koszalińskim amfiteatrze. Popularny artysta zaprezentuje swoje największe przeboje, których lista jest długa. Piosenki Krzysztofa Zalewskiego cieszą się bardzo dużą popularnością wśród publiczności w każdym wieku. Kiedy odbędzie się koncert Krzysztofa Zalewskiego w Koszalinie? Ile kosztują bilety na wydarzenie? Gdzie kupić bilety na koncert Krzysztofa Zalewskiego w amfiteatrze w Koszalinie? Sprawdź!

Gdzie: Amfiteatr w Koszalinie
Kiedy: 12.08.2022 godz. 20:00
Bilety: od 90 zł – kliknij i sprawdź wydarzenia w Koszalinie

Kim jest Krzysztof Zalewski?

Krzysztof Zalewski, właściwie Krzysztof Zalewski-Brejdygant, to artysta, który urodził się w Lublinie. Wokalista wystąpił w 2002 roku w talentshow Idol emitowanym w telewizji Polsat. Dzięki swoim umiejętnościom wokalnym zajął wówczas pierwsze miejsce, a w nagrodę otrzymał możliwość wydania własnej płyty. Debiutancki krążek artysty został wydany w 2004 roku. W swojej karierze Krzysztof Zalewski współpracował z takimi artystami jak Katarzyna Nosowska i Monika Brodka oraz zespołami Hey i Nie-bo. Ponadto zdobył wiele nagród muzycznych, w tym Fryderyka oraz Mateusza. Występował ponadto w grupie “Męskie Granie Orkiestra”.

Gdzie kupić bilety na koncert Krzysztofa Zalewskiego w Koszalinie?

Ceny biletów na koncert Krzysztofa Zalewskiego w amfiteatrze w Koszalinie zaczynają się od 90 złotych. Tyle kosztują bilety na koncert “Zalewski MTV Unplugged” w kategorii V. Z kolei najdroższe bilety (Kategoria I) są sprzedawane w cenie 149 złotych. Wówczas można liczyć na najlepszą widoczność i miejsca siedzące w rzędach zlokalizowanych najbliżej sceny. Bilety na koncert Krzysztofa Zalewskiego w amfiteatrze w Koszalinie można kupić online na stronie ebilet.pl.


Więcej ciekawych informacji o wydarzeniach muzycznych, koncertach i innych imprezach w naszym mieście znajdziesz w dziale wydarzenia w Koszalinie. Właśnie tam informujemy o najciekawszych imprezach odbywających się w Koszalinie. Ponadto udostępniamy intuicyjną w obsłudze wyszukiwarkę wszelkiego rodzaju imprez organizowanych w naszym mieście. Dzięki niej sprawdzisz, co ciekawego dzieje się w Koszalinie i nie przegapisz żadnego wydarzenia!

Zobacz także:  Sunrise Festival 2022 - kiedy, gdzie, bilety
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Warto przeczytać

error: Materiały chronione prawem autorskim! KoszalinCity.pl