Ciasteczka & Polityka Prywatności
Nasza strona wykorzystuje ciasteczka w celu świadczenia usług na najwyższym możliwym poziomie [czytaj więcej]

Stand-up Festival 2022 w Koszalinie – kiedy, kto wystąpi, bilety

Stand-up w Koszalinie

Stand-up to popularna forma sztuki artystycznej w stylu komediowym. Stand-uper występujący na scenie wygłasza monolog, którego celem jest rozbawienie publiczności. Dla wielu osób tego typu występy to alternatywa dla kabaretów. Jednak w tym przypadku główną rolę gra sam stand-up’er, a wszelkiego rodzaju dekoracje i rekwizyty mają znacznie mniejsze znaczenie. Okazją do zobaczenia wielu popularnych polskich stand-uperów będzie z pewnością Stand-up Festival w Koszalinie. Na kiedy zaplanowano wydarzenie? Kto wystąpi na Stand-up Festival 2022 w Koszalinie? Gdzie odbędzie się impreza? Gdzie można kupić bilety? Sprawdzamy!

Kiedy odbędzie się Stand-up Festival 2022 w Koszalinie?

Stand-up Festival w Koszalinie odbędzie się w piątek 8 lipca 2022 roku. Początek wydarzenia zaplanowano na godzinę 21:00. To właśnie wtedy na scenie wystąpią pierwsi stand-uperzy. Cała gala standupowa potrwa około 2 godzin. To gwarancja udanej zabawy dla zgromadzonej publiczności.

Gdzie odbędzie się Stand-up Festival 2022 w Koszalinie?

Stand-up Festival 2022 w Koszalinie odbędzie się w koszalińskim amfiteatrze. To idealne miejsce na tego typu wydarzenie. Zadaszona widownia może pomieścić ponad 4500 widzów.

Kto wystąpi na Stand-up Festival 2022 w Koszalinie?

Podczas Koszalin Stand-up Festival 2022 na scenie wystąpi wielu znanych polskich standuperów. Na liście artystów znajduje się m.in. Piotr Zola Szulowski, Błażej Krajewski, Michał Leja, Wiolka Walaszczyk, Tomek Kołecki, Czarek Sikora oraz Darek Gadowski. Gospodarzem gali będzie Łukasz Lotek Lodkowski. Organizatorzy zadbali również o wysoką jakość oprawy muzycznej i wizualnej, za którą odpowiedzialny będzie Falcon1.

Ile kosztują i gdzie kupić bilety na Stand-up Festival w Koszalinie?

Ceny biletów na Stand-up Festival w Koszalinie zaczynają się od 69 złotych.Tyle kosztuje standardowa wejściówka w najniższej V kategorii. Za bilet w kategorii IV trzeba zapłacić 89 złotych, z kolei w kategorii III – 99 złotych. Bilety na stan-up w amfiteatrze w Koszalinie w trzech najwyższych kategoriach są nieco droższe. Bilet w II kategorii kosztuje 129 złotych, z kolei za ten w kategorii I trzeba zapłacić 149 złotych. Najdroższe bilety są sprzedawane w kategorii Super i kosztują 179 złotych za sztukę. Kategorie biletów są uzależnione m.in. od sektora oraz rzędu, w którym znajduje się dane miejsce siedzące. Bilety na Koszalin Stand-up Festival 2022 można nabyć na stronie biletomat.pl.

Zobacz także:  Piknik militarny 2022 w Bornem Sulinowie - kiedy, gdzie, jaki jest program?

Jeśli nie chcesz przegapić żadnej ciekawej imprezy, zajrzyj do działu wydarzenia w Koszalinie. To właśnie tam przedstawiamy zapowiedzi nadchodzących koncertów i innych imprez kulturalnych na terenie naszego miasta.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Warto przeczytać

error: Materiały chronione prawem autorskim! KoszalinCity.pl