Ciasteczka & Polityka Prywatności
Nasza strona wykorzystuje ciasteczka w celu świadczenia usług na najwyższym możliwym poziomie [czytaj więcej]

Cewe Fotojoker w Koszalinie

Sklep Cewe Fotojoker w Koszalinie - adres, godziny otwarcia, zdjęcia

Cewe Fotojoker to jedna z najpopularniejszych w Polsce sieci sklepów specjalizujących się w sprzedaży sprzętu fotograficznego. Poza zakupami aparatów i innego sprzętu, w sklepach marki można ponadto wywołać natychmiastowo zdjęcia, zrobić fotografie dokumentowe, a także skorzystać z wielu nietypowych usług fotograficznych. Zalicza się do nich m.in. wywołanie fotoksiążki, przeniesienie zdjęcia na płótno, czy też wydruk plakatów ze zdjęć. Jeden ze sklepów Cewe Fotojoker znajduje się w naszym mieście. Gdzie jest zlokalizowany sklep Cewe Fotojoker w Koszalinie? W jakich godzinach jest otwarty? Jaki sprzęt jest oferowany w sklepach Fotojoker? Jakie usługi są świadczone na miejscu? Sprawdzamy!

Gdzie jest sklep Cewe Fotojoker w Koszalinie?

Sklep Cewe Fotojoker w Koszalinie znajduje się w centrum handlowym Forum. Sklep fotograficzny jest zlokalizowany przy ulicy Paderewskiego 1 w południowej części miasta. Fotojoker mieści się na parterze galerii, w bliskim sąsiedztwie sklepów obuwniczych CCC i Deichmann. Najbliższym wejściem do centrum handlowego jest to, znajdujące się przy Empiku, od strony sklepu sportowego Decathlon i Castoramy. Przyjeżdżając samochodem, najbliżej do Fotojokera będziesz miał, zostawiając swój samochód na dużym parkingu znajdującym się na dachu galerii, przy wejściu obok sklepu Home&You, a następnie zjeżdżając schodami ruchomymi w dół.

W jakich godzinach jest czynny Fotojoker w Koszalinie?

Sklep Cewe Fotojoker w Koszalinie jest czynny od poniedziałku do soboty, a jego godziny są zawsze takie same. Zakupy w sklepie fotograficznym Fotojoker można robić w godzinach od 9:00 rano do 21:00 wieczorem. W tych samych godzinach można korzystać z usług fotograficznych oferowanych w placówce. Fotojoker jest również czynny w niedziele handlowe, a jego godziny otwarcia w dni około świąteczne mogą się różnić od standardowych.

Zobacz także:  Black Friday, czyli Czarny Piątek - kiedy wypada w 2022 roku?

Co można kupić w sklepie Fotojoker?

Fotojoker to specjalistyczny sklep fotograficzny, w którym można nabyć sprzęt przeznaczony nawet dla najbardziej wymagających adeptów fotografii. W sklepie Fotojoker można kupić aparaty cyfrowe i lustrzanki, aparaty natychmiastowe oraz wszelkiego rodzaju akcesoria. W ofercie znajdziesz m.in. statywy do aparatów, plecaki dla fotografów, a nawet lornetki, lunety i mikroskopy. Wiele produktów jest dostępnych na miejscu, również w sklepie Fotojoker w Koszalinie. Jeśli danego produktu nie ma na miejscu, można go zamówić i odebrać w ciągu kilku dni na miejscu.

Jakie usługi fotograficzne oferuje Cewe Fotojoker?

Fotojoker to nie tylko sklep, ale i profesjonalny zakład fotograficzny. Jeśli potrzebujesz zdjęcia do dokumentów w Koszalinie, możesz je wykonać od ręki właśnie w sklepie Fotojoker. Na miejscu wywołasz również zdjęcia, które odbierzesz w ciągu 2-3 dni roboczych. Ceny odbitek zdjęć są konkurencyjne, a oferta bardzo szeroka. Ponadto Fotojoker to idealnie miejsce do zamówienia zdjęć wywoływanych w niestandardowych formatach. W Cewe Fotojoker zamówisz m.in. fotokalendarz, fotoksiążkę, fotokartkę, fotoobraz, a także wiele innych, nietypowych produktów.

Jeśli szukasz informacji o sklepach i punktach usługowych na terenie naszego miasta, znajdziesz je w dziale zakupy w Koszalinie na łamach portalu KoszalinCity.pl. Przedstawiamy w nim m.in. sylwetki galerii handlowych w Koszalinie.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Warto przeczytać

error: Materiały chronione prawem autorskim! KoszalinCity.pl