Ciasteczka & Polityka Prywatności
Nasza strona wykorzystuje ciasteczka w celu świadczenia usług na najwyższym możliwym poziomie [czytaj więcej]

Domino’s Pizza w Koszalinie – lokalizacja, menu, dostawa

Domino's Pizza w Koszalinie - dostawa, menu

Domino’s Pizza to jedna z najpopularniejszych sieci pizzerii nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Amerykańska sieć restauracji jest rozwijana od 1960 roku, a swoje punkty posiada w ponad 90 krajach całego świata. Pizzerie Domino’s działają m.in. w Stanach Zjednoczonych, Indiach, Wielkiej Brytanii, Australii, Japonii, Niemczech, Meksyku, Turcji oraz Kanadzie. Wiele lokali znajduje się także w Polsce, a Domino’s Pizza w Koszalinie również posiada swoją restaurację. Gdzie znajduje się lokal w Koszalinie? Jak wygląda menu Domino’s Pizza? Jak zamówić online pizzę z Domino’s w Koszalinie? Ile kosztuje dostawa? Sprawdzamy!

Gdzie znajduje się Domino’s Pizza w Koszalinie?

Pizzeria Domino’s w Koszalinie znajduje się w galerii Emka przy ulicy Jana Pawła II 20. Restauracja jest położona na pierwszym piętrze galerii przy schodach ruchomych znajdujących się przy głównym wejściu od strony ulicy Władysława IV. W strefie gastronomicznej znajdują się stoliki, przy których można zjeść na miejscu zamówioną pizzę lub inne dania. Zmotoryzowani klienci mają możliwość pozostawienia swojego samochodu na pojemnym, bezpłatnym parkingu znajdującym się przy centrum handlowym. Najbliższym przystankiem autobusowym jest przystanek Władysława IV / Akademicka 04.

W jakich godzinach jest otwarta Domino’s Pizza w Koszalinie?

Domino’s Pizza w Koszalinie jest czynna przez 7 dni w tygodniu. Restauracja jest otwierana codziennie o godzinie 11:00 przed południem. W piątki i soboty lokal jest czynny do godziny 24:00, natomiast w pozostałe dni tygodnia jest zamykany o godzinie 23:00. Dane o godzinach otwarcia pochodzą z oficjalnej strony Domino’s Polska. Z informacji o natężeniu ruchu w restauracji, które pochodzą z Google, wynika, że najwięcej klientów w pizzerii jest w godzinach od 17:00 do 19:00.

Zobacz także:  Sklep Aldi w Koszalinie - kiedy otwarcie?

Jak wygląda menu Domino’s Pizza?

Menu w Domino’s Pizza jest bardzo rozbudowane i z pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Głównym daniem serwowanym w pizzeriach Dominos jest oczywiście pizza. Podczas zamówienia można wybrać jedną z ponad 20 rodzajów pizzy – począwszy od tradycyjnej pizzy Margherita, poprzez popularne Texas BBQ, Vegetariana i Americana, a na Diavola (American Hot), Quattro Carni (Meat Lovers), Extravaganza i Bianco Verde kończąc. Ponadto ulubioną pizzę można skomponować od podstaw, wybierając składki w kreatorze pizzy.

Poza pizzą w Domino’s są serwowane także inne danie. Dużą popularnością cieszą się łódeczki ziemniaczane, skrzydełka oraz panierowane piersi z kurczaka (polędwiczki box). W menu dostępnych jest ponadto wiele rodzajów sałatek, a także desery, napoje oraz piwo bezalkoholowe. 

Jak zamówić pizzę z Domino’s Pizza w Koszalinie?

Pizzę z Domino’s w Koszalinie można zamówić online lub telefonicznie. To, czy dostawa jest możliwa pod dany adres, można sprawdzić, wchodząc na stronę dominospizza.pl i podając swój adres zamieszkania. Jeśli mieszkamy poza strefą dostawy, wciąż istnieje możliwość zamówienia, jednak z odbiorem osobistym. Składając zamówienie na stronie internetowej, podawany jest prognozowany czas dostawy lub gotowości pizzy do odbioru osobistego. Aby złożyć zamówienie w Domino’s Pizza przez telefon, wystarczy zadzwonić pod numer +222101010. Numer telefonu jest taki sam dla wszystkich restauracji sieci w Polsce.

Ile kosztuje dostawa pizzy z Domino’s w Koszalinie?

Dostawa z Domino’s Pizza w Koszalinie jest bezpłatna, a minimalna wartość zamówienia to 33 złote. W przypadku restauracji mieszczących się w innych miastach minimalna kwota zamówienia może być inna. W przypadku odbioru osobistego pizzy przy zamówieniu telefonicznym lub online również nie są doliczane dodatkowe opłaty.

Promocje w Domino’s Pizza

Promocje w Domino’s Pizza są organizowane bardzo często. Skorzystanie z nich pozwala na zamawianie pizzy z dużą zniżką i spore oszczędności. Dużą popularnością cieszą się promocje umożliwiające zamówienia dwóch lub trzech pizz ze zniżką sięgającą 50 procent. Często pizze są oferowane w większej ilości w zestawach z napojami np. jako Family Deal. Aktualną listę promocji obowiązujących w Domino’s Pizza w Koszalinie można znaleźć na stronie dominospizza.pl. Warto również śledzić profile społecznościowe, gdzie często pojawiają się kody rabatowe do Domino’s Pizza.

Zobacz także:  Sklepy Dino w Koszalinie - lokalizacja, godziny otwarcia

Zajrzyj do działu zakupy w Koszalinie, gdzie znajdziesz wiele podobnych, ciekawych tematów. W naszych artykułach przedstawiamy sylwetki wielu sklepów, punktów usługowych oraz restauracji w Koszalinie.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Warto przeczytać

error: Materiały chronione prawem autorskim! KoszalinCity.pl