Ciasteczka & Polityka Prywatności
Nasza strona wykorzystuje ciasteczka w celu świadczenia usług na najwyższym możliwym poziomie [czytaj więcej]

Hala Kupiecka w Koszalinie – sklepy, lokalizacja, godziny otwarcia

Hala Kupiecka w Koszalinie

Hala Kupiecka w Koszalinie to popularny obiekt handlowy, w którym Koszalinianie robią zakupy od wielu lat. Niegdyś obiekt nosił nazwę “Morskie Centrum Handlowe”, o czym świadczy baner reklamowy znajdujący się tuż przy wjeździe na parking. W Hali Kupieckiej działa wiele sklepów o różnym asortymencie oferowanych produktów. Na hali znajduje się również lokal gastronomiczny oraz największa w mieście sala zabaw dla dzieci. Gdzie jest zlokalizowana Hala Kupiecka w Koszalinie? W jakich godzinach jest otwarta? Jakie sklepy znajdują się na hali? Tego dowiesz się z naszego dzisiejszego artykułu!

Gdzie jest zlokalizowana Hala Kupiecka w Koszalinie?

Hala Kupiecka w Koszalinie mieści się przy ulicy Bohaterów Warszawy 2a i jest zlokalizowana w niewielkiej odległości od dworca PKP. Jadąc od strony centrum ulicą Bohaterów Warszawy, należy skręcić w prawo tuż za stacją benzynową Lotos. Dawne Morskie Centrum Handlowe znajduje się po prawej stronie na końcu ulicy. Tuż przed halą jest dostępny duży parking, na którym można pozostawić swój samochód podczas zakupów.

Morskie Centrum Handlowe w Koszalinie
Parking przed Halą Kupiecką w Koszalinie

W jakich godzinach jest czynna Hala Kupiecka w Koszalinie?

Hala Kupiecka w Koszalinie jest czynna przez cały tydzień, od poniedziałku do niedzieli. Od poniedziałku do piątku Hala Kupiecka jest czynna od 10:00 rano do 19:00 wieczorem. W soboty godziny otwarcia są nieco krótsze, a hala jest czynna od 10:00 rano do 16:00 po południu. Niektóre z punktów handlowych i usługowych znajdujących się na hali są czynne również w niedziele. Ponadto godziny otwarcia poszczególnych jednostek mogą się różnić od standardowych godzin otwarcia samej Hali Kupieckiej.

Sklepy w Hali Kupieckiej w Koszalinie
Punkty handlowe w koszalińskiej Hali Kupieckiej

Jakie sklepy znajdują się w Hali Kupieckiej w Koszalinie?

Na terenie koszalińskiej Hali Kupieckiej działa wiele sklepów. Najpopularniejszym z nich jest z pewnością JYSK. Sklep jest jednym z dwóch działających na terenie miasta pod popularnym skandynawskim szyldem. Na hali działa również duży sklep meblowy, sklep zielarski oraz sklep z dywanami. Można tu kupić ponadto artykuły dekoracyjne oraz dla dzieci i niemowląt. Na terenie hali działa ponadto największa kryta sala zabaw w Koszalinie, centrum rozrywki Lasermania oraz Strefa Gier V4 4FUN. Z kolei w punkcie gastronomicznym można zjeść dobrego kebaba.

Zobacz także:  Sklepy Reporter Young w Koszalinie

Jeśli szukasz informacji na podobne tematy, z pewnością znajdziesz je w dziale zakupy w Koszalinie. Przedstawiamy w nim m.in. galerie handlowe działające na terenie miasta.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Warto przeczytać

error: Materiały chronione prawem autorskim! KoszalinCity.pl