Ciasteczka & Polityka Prywatności
Nasza strona wykorzystuje ciasteczka w celu świadczenia usług na najwyższym możliwym poziomie [czytaj więcej]

PlayPark, czyli park trampolin w Koszalinie

Małpi gaj dla dzieci

Park trampolin w Koszalinie jest jedną z najpopularniejszych atrakcji w naszym mieście. Klimatyzowany obiekt, w którym znajduje się m.in. w kilkanaście trampolin, ściana wspinaczkowa, tor przeszkód oraz małpi gaj dla najmłodszych, jest chętnie odwiedzany przez osoby w każdym wieku. Gdzie zlokalizowany jest Play Park w Koszalinie? W jakich godzinach park trampolin jest czynny? Ile kosztują bilety wstępu do koszalińskiego parku trampolin? Tego dowiesz się z naszego dzisiejszego artykułu!

Gdzie jest zlokalizowany park trampolin w Koszalinie?

PlayPark, czyli popularny park trampolin w Koszalinie jest zlokalizowany przy ulicy Bohaterów Warszawy 24-26. Kryty, rodzinny park rozrywki znajduje się w zachodniej części miasta w odległości ok. 1300 metrów od dworca PKP i około 2 kilometrów od Urzędu Miejskiego i koszalińskiego rynku. PlayPark mieści się w dużej hali położonej na terenie parku przemysłowego. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się duży, bezpłatny parking przeznaczony zarówno dla samochodów osobowych, jak i autokarów.

Budynek PlayParku w Koszalinie
Główne wejście do PlayParku w Koszalinie
Parking przed PlayParkiem w Koszalinie
Parking przed koszalińskim parkiem trampolin

Ile kosztuje bilet wstępu do parku trampolin w Koszalinie?

Ceny biletów do parku trampolin w Koszalinie zaczynają się od 28 złotych – tyle kosztuje bilet ulgowy na 1 godzinę z dostępem do wszystkich atrakcji. Godzinny bilet normalny jest 2 złote droższy i kosztuje 30 złotych. Za bilet ulgowy na 2 godziny zapłacimy 46 złotych (normalny – 49 złotych), a za ulgowy na 3 godziny – 59 złotych (normalny – 62 złote). W cenniku są również korzystniejsze ceny dla grup składających się z minimum 10 osób. Niższe ceny dla grup obowiązują od poniedziałku do piątku, a godzina zabawy kosztuje wówczas 20 złotych na osobę.

Zobacz także:  Góra Chełmska w Koszalinie - wieża widokowa, sanktuarium i szlaki piesze

Dostępne są również karnety na kilka wejść, a ich ceny wynoszą 84 złote (4 wejścia/4 godziny), 160 złotych (160 zł/8 godzin) lub 179 złotych (5 wejść/10 godzin – karnet dwugodzinny). Ponadto od poniedziałku do piątku na terenie koszalińskiego PlayParku odbywają się zajęcia wychowania fizycznego w grupach do 25 osób. Za godzinę uczestnictwa w zajęciach zapłacimy wówczas 19 złotych. W przypadku zajęć gimnastycznych konieczna jest wcześniejsza rezerwacja.

Bilety do małpiego gaju, czyli strefy wyznaczonej dla najmłodszych, kosztują 19 złotych za godzinę. W przypadku dzieci do 13 roku życia, na placu zabaw może przebywać ponadto jeden opiekun. Jeśli nie korzysta on z atrakcji, nie musi nabywać dodatkowego biletu wstępu. Warto wspomnieć o możliwości rezerwacji biletów online bezpośrednio na stronie koszalińskiego parku trampolin, znajdującej się pod adresem playpark.pl. Wówczas za każdą wejściówkę zapłacimy 1 złoty mniej.

Małpi gaj - największy kryty plac zabaw dla dzieci w Koszalinie
Małpi gaj w PlayParku to największy kryty plac zabaw dla dzieci w Koszalinie

Wszystkie osoby (poza opiekunami) korzystające z atrakcji muszą posiadać antypoślizgowe skarpety. Można je nabyć w kasie PlayParku w cenie 5 złotych za parę. Skarpety są wielorazowego użytku, dlatego można je wykorzystać podczas kolejnych wizyt w parku trampolin.

W jakich godzinach jest otwarty PlayPark w Koszalinie?

PlayPark w Koszalinie jest czynny przez 7 dni w tygodniu. Od poniedziałku do piątku, park trampolin jest otwarty w godzinach od 11:00 do 20:00. W weekendy PlayPark jest otwierany o godzinie 10:00, a zamykany o 20:00 (sobota) oraz 19:00 (niedziela).

Jakie atrakcje są dostępne w koszalińskim PlayParku?

PlayPark w Koszalinie to przede wszystkim dwie duże sale pełne trampolin i innych atrakcji. Do tego dostępny jest także dwupoziomowy małpi gaj przeznaczony dla najmłodszych. W PlayParku znajduje się mnóstwo trampolin, w tym trampoliny z przeszkodami, do wsadów koszykarskich, a także profesjonalne olimpijskie trampoliny przeznaczone dla sportowców. Dostępna jest również ściana wspinaczkowa, park linowy oraz zjeżdżalnia do basenu z gąbkami.

Tor przeszkód i basen z gąbkami
Sala A w PlayParku
Park Trampolin w Koszalinie
Sala B w PlayParku

Najmłodsi z pewnością będą usatysfakcjonowani wizytą w dwupoziomowym małpim gaju. Olbrzymi plac zabaw składa się tuneli, torów przeszkód, zjeżdżalni, basenu z kulkami oraz trampolin. Ponadto dostępna jest ręczna karuzela oraz różnego rodzaju pojazdy dla dzieci. Tuż obok znajduje się sala, w której organizowane są przyjęcia urodzinowe dla najmłodszych.

Tor przeszkód dla dzieci
Dwupoziomowy tor przeszkód dla dzieci
Zjeżdżalnia do basenu z kulkami
Zjeżdżalnia do basenu z kulkami

Czy warto wybrać się do PlayParku w Koszalinie?

Park trampolin w Koszalinie to obecnie jedna z najpopularniejszych atrakcji dla dzieci w naszym mieście. Wizyta z PlayParku to doskonały pomysł na aktywne spędzenie czasu dla całej rodziny. Miejsce do zabawy znajdują tutaj osoby w każdym wieku – zarówno najmłodsi, jak i dorośli. Rodzinny Park Rozrywki chętnie odwiedzają zarówno mieszkańcy naszego miasta, jak i turyści przebywający latem nad morzem. Potwierdzeniem gwarancji dobrej zabawy są z pewnością wysokie oceny gości wystawiane w Google (4.5 / 850+ opinii).

Zobacz także:  Amfiteatr w Koszalinie - nowa wizytówka miasta

Jeśli szukasz podpowiedzi, co ciekawego można robić w naszym mieście, zajrzyj do działu “Atrakcje w Koszalinie”. Znajdziesz tam artykuły m.in. o papugarni i motylarni, zabytkowej kolejce wąskotorowej oraz malowniczych ogrodach Hortulus, znajdujących się niedaleko Koszalina, a które zdecydowanie warto odwiedzić. Z kolei, jeśli szukasz pomysłu na aktywne spędzenie czasu, być może zainteresuje się park linowy pod Górą Chełmską, Aquapark, Wodna Dolina lub liczne ścieżki rowerowe, na których możesz wykorzystać Koszaliński Rower Miejski.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Warto przeczytać

error: Materiały chronione prawem autorskim! KoszalinCity.pl