Ciasteczka & Polityka Prywatności
Nasza strona wykorzystuje ciasteczka w celu świadczenia usług na najwyższym możliwym poziomie [czytaj więcej]

Siłownia Koszalin, czyli kluby fitness i siłownie w Koszalinie

Siłownia Koszalin, czyli siłownie w Koszalinie

Siłownia to miejsce, w którym można zadbać o kondycję fizyczną. Kluby fitness to również doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu i połączenie przyjemnego z pożytecznym. Na miejscu można skorzystać z profesjonalnego sprzętu do ćwiczeń, a także pomocy trenera. Indywidualny plan treningowy pod okiem doświadczonego trenera to najlepszy sposób na zrealizowanie wyznaczonych sobie celów. Które siłownie w Koszalinie są najpopularniejsze? Sprawdzamy! 

Siłownie w Koszalinie

W Koszalinie działa wiele siłowni i klubów fitness, które są zlokalizowane w różnych częściach miasta. Liczba siłowni jest na tyle duża, że wśród nich każdy znajdzie coś dla siebie. Zróżnicowana oferta, długie godziny otwarcia, a także opieka trenera to z pewnością gwarancja satysfakcji z osiąganych wyników. Poniżej przedstawiamy listę najpopularniejszych siłowni w Koszalinie.

Plan treningowy w Koszalinie
Indywidualny plan treningowy pozwala na szybsze osiągnięcie zamierzonych efektów

Zdrofit w Koszalinie

Adres: ul. Paderewskiego 1 (CH Forum) oraz ul. Stefana Okrzei 3 (Galeria Kosmos)

Zdrofit to jedna z największych i najpopularniejszych sieci siłowni i klubów fitness w Polsce. Sieć posiada dwa duże kluby fitness w Koszalinie. Jeden z nich jest zlokalizowany w centrum handlowym Forum, które znajduje się w południowej części miasta. Drugi z klubów Zdrofit mieści się w galerii Kosmos, które znajduje się w okolicach dworca kolejowego PKP i PKS w Koszalinie. Klienci siłowni mają nie tylko dostęp do profesjonalnego sprzętu, ale i rozbudowanego grafika dodatkowych zajęć fitness. Ceny karnetów do Zdrofit zaczynają się od kilkudziesięciu złotych miesięcznie. Sieć akceptuje ponadto karty partnerskie, na przykład Multisport.

MyGym w Koszalinie

Adres: ul. Wąwozowa 17

MyGym to siłownia mieszcząca się w północnej części miasta. Klub fitness znajduje się w niewielkiej odległości od galerii Emka. Poza dostępem do profesjonalnego sprzętu, na miejscu można liczyć m.in. na opiekę trenerską, porady eksperckie, a także profesjonalnego instruktora. Cennik karnetów jest zróżnicowany, a na zniżki mogą liczyć m.in. uczniowie i studenci. Ponadto istnieje również możliwość opłacenia karnetu za cały rok z góry.

Zobacz także:  Kluby muzyczne i dyskoteki w Koszalinie

Centrum Rekreacji Forma w Koszalinie

Adres: ul. Rolna 14 (Aquapark)

Centrum Rekreacji Forma mieści się w budynku Parku Wodnego w Koszalinie. Siłownia w koszalińskim Aquaparku jest jedną z największym, spośród wszystkich działających na terenie miasta. Lokalizacja tuż przy basenie znajdującym się w tym samym budynku umożliwia połączenie pływania i ćwiczeń w jednej sesji treningowej. Na miejscu dostępne są również zajęcia fitness o różnym stopniu trudności. Siłownię CRF w Koszalinie wyróżnia kącik dla dzieci, gdzie osoby ćwiczące mogą pozostawić swoje pociechy pod opieką animatora na czas treningów.

Zajęcia fitness w Koszalinie
Poza dostępem do profesjonalnego sprzętu, w klubach organizowane są ponadto zajęcia fitness

Siłownie na świeżym powietrzu w Koszalinie

Warto również wspomnieć, że w Koszalinie jest także kilka siłowni na świeżym powietrzu. Tak zwane siłownie pod chmurką znajdują się głównie przy placach zabaw. Jedna z największych siłowni plenerowych w Koszalinie mieści na terenie Sportowej Doliny. Ćwiczyć na świeżym powietrzu można również w wielu innych częściach miasta.

W naszym dzisiejszym artykule wymieniliśmy tylko kilka, spośród wszystkich siłowni działających w Koszalinie. Decydując się na poprawę swojej kondycji, wybór jest znacznie większy. W mieście działa bowiem wiele siłowni osiedlowych, a także specjalistycznych klubów fitness.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Warto przeczytać

error: Materiały chronione prawem autorskim! KoszalinCity.pl