Ciasteczka & Polityka Prywatności
Nasza strona wykorzystuje ciasteczka w celu świadczenia usług na najwyższym możliwym poziomie [czytaj więcej]

Telewizja Koszalin, czyli lokalne stacje telewizyjne w Koszalinie

Telewizja Koszalin - lokalne stacje telewizyjne z Koszalina

Wśród wielu mediów działających w naszym mieście, informacje z Koszalina można czerpać również z lokalnej telewizji. W sieciach kablowych są dostępne stacje TV MAX oraz TV Gawex. Swój pododdział w Koszalinie ma również regionalna TVP3 Szczecin. Ponadto w sieci są dostępne kanały telewizji internetowej m.in. udostępniane przez portal Koszalin Info. Dziś sprawdzamy, jakie lokalne stacje telewizyjne działają w Koszalinie.

TV MAX Koszalin

Kanał TV MAX Koszalin to stacja telewizyjna należąca do Telewizji Kablowej Koszalin (TKK). Stacja nadająca od 1998 roku to obecnie najpopularniejszy lokalny kanał telewizyjny w Koszalinie. Dostępny za pośrednictwem koszalińskiej kablówki TV MAX ma bogatą ramówkę uwzględniającą zarówno programy informacyjne z miasta i regionu, jak i reportaże oraz publicystykę. Od poniedziałku do soboty blok audycji jest nadawany od 17:00 do 19:00, a następnie powtarzany przez całą dobę. Niedzielny blok jest bardziej rozbudowany i uwzględnia m.in. transmisje i retransmisje z różnego rodzaju wydarzeń lokalnych. W telewizji MAX można ponadto zobaczyć mecze lokalnych drużyn sportowych, takich jak m.in. Gwardia Koszalin oraz Bałtyk Koszalin.

TV Gawex Koszalin

TV Gawex to stacja telewizyjna dostępna w sieci kablowej Gawex. Główna siedziba telewizji mieści się w Szczecinku, jednak często w stacji można zobaczyć informacje i reportaże z innych miast regionu, także dotyczące Koszalina. Często emitowane są m.in. programy przedstawiające atrakcje i walory regionu, a także wywiady z ekspertami z różnych dziedzin.

TVP Koszalin, czyli oddział TVP Szczecin w Koszalinie

Telewizja Polska nie nadaje dedykowanej stacji z Koszalina, jednak często materiały z regionu można zobaczyć w TVP3 Szczecin. Telewizja Polska posiada swoją redakcję informacyjną w Koszalinie, zlokalizowaną przy ulicy Andersa 26. To właśnie dziennikarze Oddziału Terenowego w Szczecinie, pracujący w koszalińskiej redakcji, zajmują się przygotowywaniem materiałów dotyczących naszego miasta i regionu. TVP3 Szczecin można odbierać w Koszalinie na kilka sposobów. Telewizja jest dostępna w ramach cyfrowej telewizji naziemnej, jak i za pośrednictwem telewizji kablowej działającej w Koszalinie.

Zobacz także:  Taxi Koszalin, czyli korporacje taksówkarskie i taksówki w Koszalinie

Telewizja internetowa w Koszalinie

W sieci jest dostępnych wiele materiałów filmowych dotyczących Koszalina. Są one publikowane zarówno na prywatnych kanałach YouTube, jak i dedykowanych kanałach cyklicznie publikujących nowe materiały. Informacje, reportaże i relacje z różnego rodzaju wydarzeń lokalnych publikuje m.in. telewizja internetowa Info Koszalin w ramach kanału KoszalinInfo TV. Wiele materiałów video jest także dostępnych na kanale portalu Głosu Koszalińskiego GK24.

Lokalna telewizja w Koszalinie

W naszym artykule staraliśmy się przybliżyć sylwetki kilku lokalnych stacji telewizyjnych działających w naszym mieście. Spośród nich, z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Jeśli szukasz wartościowych informacji na temat Koszalina, znajdziesz je także na portalu KoszalinCity.pl. Z działu miejski poradnik dowiesz się m.in. jakie portale są najpopularniejsze w Koszalinie, a także poznasz częstotliwości stacji radiowych, które można odbierać w naszym mieście.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Warto przeczytać

error: Materiały chronione prawem autorskim! KoszalinCity.pl