Ciasteczka & Polityka Prywatności
Nasza strona wykorzystuje ciasteczka w celu świadczenia usług na najwyższym możliwym poziomie [czytaj więcej]

Koncert Natalii Kukulskiej i Marka Napiórkowskiego w Koszalinie

Koncert Natalii Kukulskiej w Koszalinie

W połowie lipca odbędzie się koncert Natalii Kukulskiej i Marka Napiórkowskiego w Koszalinie. Duet wystąpi na scenie koszalińskiego amfiteatru w koncercie zatytułowanym “Szukaj w snach”. Wydarzenie jest dedykowane dla najmłodszych widzów, i nie tylko, a podczas koncertu będzie można usłyszeć kołysanki. Kiedy odbędzie się koncert Natalii Kukulskiej w Koszalinie? Gdzie odbędzie się wydarzenie? Ile kosztują i gdzie kupić bilety?

Kiedy: 15 lipca 2022 godz. 17:00
Gdzie: Amfiteatr w Koszalinie
Bilety: kliknij i sprawdź dostępność!

O duecie Natalii Kukulskiej i Marka Napiórkowskiego

Natalia Kukulska to artystka o długoletnim doświadczeniu na polskiej scenie muzycznej. Piosenkarka pozostaje aktywna zawodowo nieprzerwanie od 1986 roku. Już jako dziecko na stałe wpisała się w kanony polskie muzyki, śpiewając piosenki dla dzieci (“Puszek okruszek” oraz “Co powie tata”). W swojej karierze muzycznej wydała kilkanaście płyt i zdobyła wiele nagród branżowych. Podczas koncertu w Koszalinie będzie można usłyszeć kołysanki, których autorem jest gitarzysta i kompozytor Marek Napiórkowski. Piosenki powstały dla dzieci artysty, a ciepłe brzmienie nadał im głos Natalii Kukulskiej.

Kiedy odbędzie się koncert Natalii Kukulskiej w Koszalinie?

Koncert Natalii Kukulskiej i Marka Napiórkowskiego w Koszalinie odbędzie się 15 lipca 2022 roku o godzinie 17:00. Piątkowy koncert z pewnością ukołysa do snu wielu najmłodszych widzów, którzy tego dnia z pewnością odwiedzą koszaliński amfiteatr. Wydarzenie odbywa się w ramach akcji lato organizowanej na terenie Koszalina.

Gdzie odbędzie się koncert Natalii Kukulskiej w Koszalinie?

Koncert Natalii Kukulskiej i Marka Napiórkowskiego w Koszalinie odbędzie się w amfiteatrze zlokalizowanym w otulinie Parku im. Książąt Pomorskich. Amfiteatr im. Ignacego Jana Paderewskiego to odrestaurowany obiekt, który mieści się przy ulicy Piastowskiej 7. W okolicy znajduje się wiele miejsc parkingowych, z których podczas koncertu mogą skorzystać widzowie.

Zobacz także:  XXVII Festiwal Kabaretu Koszalin 2022 - kiedy, gdzie, bilety

Ile kosztują bilety na koncert Natalii Kukulskiej i Marka Napiórkowskiego w Koszalinie?

Ceny biletów na koncert Natalii Kukulskiej i Marka Napiórkowskiego w Koszalinie  zaczynają się od 10 złotych za osobę. Tyle za wejściówki zapłacą najmłodsi widzowie, którzy są uprawnieni do nabycia biletu ulgowego. Z kolei bilet dla dorosłych kosztuje 20 złotych. Wszystkie miejsca są numerowane, a sektor, rząd oraz miejsce można wybrać podczas zamawiania biletu.

Gdzie kupić bilety na koncert Natalii Kukulskiej w Koszalinie?

Bilety na koncert Natalii Kukulskiej i Marka Napiórkowskiego w Koszalinie można zakupić online bez konieczności wychodzenia z domu. Bilety są dostępne tutaj. Wejściówki są dostępne zarówno w wersji elektronicznej (do wydruku w domu), jak i tradycyjnej, papierowej. Bilety można zamówić z dostawą do domu lub odebrać we wskazanym miejscu. Najwygodniejszą opcją jest z pewnością wybór biletu elektronicznego, który otrzymujemy natychmiast po opłaceniu zamówienia. Ta opcja jest ponadto najtańsza, gdyż nie ma konieczności wnoszenia dodatkowych opłat.

Więcej artykułów na podobne tematy znajdziesz w dziale wydarzenia w Koszalinie. To właśnie tam przedstawiamy nadchodzące koncerty, których nie można przegapić.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Warto przeczytać

error: Materiały chronione prawem autorskim! KoszalinCity.pl