Ciasteczka & Polityka Prywatności
Nasza strona wykorzystuje ciasteczka w celu świadczenia usług na najwyższym możliwym poziomie [czytaj więcej]

Koncert Queen Machine w Koszalinie

Koncert Queen Machine w Koszalinie - data, bilety

Już wkrótce w Koszalinie będzie można posłuchać muzyki kultowego zespołu Queen. To za sprawą koncertu grupy Queen Machine, który odbędzie się w Hali Widowiskowo-Sportowej. To już druga trasa zespołu w Polsce. Pierwsza była dużym sukcesem, a bilety na widowisko rozeszły się bardzo szybko. Kiedy odbędzie się koncert Queen Machine w Koszalinie? Ile kosztują bilety? Gdzie kupić wejściówki na widowisko muzyczne? Sprawdź!

Gdzie: Hala Widowiskowo-Sportowa w Koszalinie
Kiedy: 4.03.2022 godz. 19:30
Bilety: od 100 zł – kliknij i sprawdź dostępność

Zespół Queen Machine

Zespół Queen Machine jest uważany za jeden z najlepszych zespołów typu tzw. tribute bank w Europie. Rockowy zespół wiernie odzwierciedla na scenie charyzmę grupy Queen. Zespół zdobył popularność, koncertując na całym świecie i do tej pory zyskał rzesze fanów w wielu krajach. Grupa organizuje zarówno trasy indywidualne, jak i grywa na festiwalach. Queen Machine na swoich koncertach wiernie odtwarza utwory takie jak “Bohemian Rhapsody”, “I want to break free”, czy też “Love of my life”.

Gdzie kupić bilety na koncert Queen Machine w Koszalinie?

Ceny biletów na koncert grupy Queen Machine w HWS Koszalin zaczynają się już od 100 złotych. Z kolei najdroższe są sprzedawane w cenie 200 złotych. Wszystkie miejsca są numerowane. Bilety na koncert można kupić online na stronie KupBilecik.pl.


Znacznie więcej informacji o ciekawych wydarzeniach i koncertach w naszym mieście znajdziesz w dziale wydarzenia w Koszalinie. Na bieżąco informujemy o najciekawszych imprezach, spektaklach i koncertach odbywających się w Koszalinie i okolicach. Ponadto udostępniamy intuicyjną w obsłudze wyszukiwarkę wszelkiego rodzaju imprez.

Zobacz także:  Środkowopomorskie Targi Pracy Job Fair w Koszalinie
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Warto przeczytać

error: Materiały chronione prawem autorskim! KoszalinCity.pl