Ciasteczka & Polityka Prywatności
Nasza strona wykorzystuje ciasteczka w celu świadczenia usług na najwyższym możliwym poziomie [czytaj więcej]

Markety budowlane w Koszalinie – lista

Castorama w Koszalinie

Na terenie Koszalina swoją działalność prowadzą obecnie dwa popularne markety budowlane: Castorama oraz Bricomarche. Wkrótce dołączy do nich nowobudowany Leroy Merlin. W mieście działa ponadto wiele mniejszych składów i hurtowni budowlanych. Sprawdź, gdzie w Koszalinie zrobisz zakupy przygotowując się do prac remontowych, wykończeniowych oraz budowlanych.

Castorama w Koszalinie

Adres: ul. Paderewskiego 2, 75-736 Koszalin
Godziny otwarcia: Pon. – sob. 07:00 – 21:00, Niedziela (również niehandlowe) 10:00 – 18:00

Castorama to obecnie największy market budowlany w Koszalinie. Sklep jest zlokalizowany w południowej części miasta przy ulicy Paderewskiego 2, tuż przy galerii handlowej Forum. W Castoramie można znaleźć praktycznie wszystko co jest niezbędne do przeprowadzenia remontu, wykończenia, a także zrealizowania większej inwestycji budowlanej.

Dużą zaletą Castoramy są długie godziny otwarcia. Sklep jest czynny od poniedziałku do piątku od godziny 7:00 rano do 22:00 wieczorem. W niedziele handlowe zakupy w Castoramie zrobisz w godzinach od 9:00 do 19:00. 

Zakupy w koszalińskiej Castoramie można zrobić nie tylko w sposób tradycyjny, ale również online. Zamówiony towar może być następnie odebrany osobiście ze sklepu lub dostarczony pod wskazany adres za dodatkową opłatą. Opcja dostawy jest chętnie wybierana w przypadku zamówień gabarytowych towarów.

Więcej informacji o koszalińskiej Castoramie znajdziesz w artykule: Castorama w Koszalinie – godziny otwarcia, adres, dostawa.

Bricomarche w Koszalinie

Adres: ul. Morska 33B, 75-001 Koszalin
Godziny otwarcia: Pon. – sob. 08:00 – 21:00, Niedziela (również niehandlowe) 10:00 – 19:00

Sklep Bricomarche to drugi co do wielkości market budowlany w Koszalinie. Swoją działalność rozpoczął w 2020 roku i szybko zyskał grono stałych klientów. Sklep budowlany Bricomarche jest zlokalizowany w północnej części miasta przy ulicy Morskiej 33B. Jego powierzchnia jest nieco mniejsza niż Castoramy, jednak na półkach można znaleźć bardzo szeroki asortyment. Sklep Bricomarche jest czynny od 8:00 do 21:00. 

Zobacz także:  Koszalin Power Center - kiedy otwarcie? Jakie sklepy znajdą się na terenie nowego parku handlowego w Koszalinie?

Zapraszamy również do dedykowane artykułu: Bricomarche w Koszalinie – godziny otwarcia, adres, dostawa.

Leroy Merlin w Koszalinie

Wkrótce na liście dużych marketów budowlanych działających w Koszalinie znajdzie się również Leroy Merlin. Nowy sklep budowlany będzie zlokalizowany na terenie parku handlowego Koszalin Power Center powstającego w północnej części miasta. Leroy Merlin z pewnością będzie stanowił dużą konkurencję dla innych marketów budowlanych działających w Koszalinie.

Więcej na temat nowego marketu budowlamego przeczytasz w naszym artykule: Leroy Merlin w Koszalinie – kiedy otwarcie?

Hurtownie i sklepy budowlane w Koszalinie

Jeśli planujesz prace remontowe lub wykończenie, z pewnością nie będziesz miał problemu z zakupem odpowiednich materiałów w Koszalinie. Na terenie miasta, poza marketami, działa bowiem również wiele mniejszych sklepów, składów i hurtowni z materiałami budowlanymi. Wśród najpopularniejszych z pewnością można wymienić hurtownię budowlaną Tęcza, Alfa oraz Budowniczy.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Warto przeczytać

error: Materiały chronione prawem autorskim! KoszalinCity.pl