Ciasteczka & Polityka Prywatności
Nasza strona wykorzystuje ciasteczka w celu świadczenia usług na najwyższym możliwym poziomie [czytaj więcej]

Salony Play w Koszalinie – godziny otwarcia, lokalizacje i oferta

Salony Play w Koszalinie

Sieć Play to obecnie jedna z najpopularniejszych sieci telefonii komórkowej, spośród wszystkich działających w Polsce. Urozmaicona oferta przyciąga zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych. W Play można znaleźć atrakcyjną cenowo ofertę na kartę, jak i zakupić telefon na abonament dostosowany do potrzeb nawet najbardziej wymagającego przedsiębiorcy. Sieć komórkowa Play posiada swoje salony sprzedaży także w naszym mieście. Gdzie są zlokalizowane salony Play w Koszalinie? Jak wygląda aktualna oferta sieci komórkowej? Sprawdzamy!

Gdzie są zlokalizowane salony Play w Koszalinie?

W Koszalinie swoją działalność prowadzą trzy autoryzowane salony Play. Punkty handlowe znajdują się w dwóch największych galeriach handlowychForum i Emka. Jeden jest zlokalizowany także w centrum miasta, w centrum handlowym “Jowisz”. Adresy salonów Play w Koszalinie, wraz z godzinami ich otwarcia znajdziesz poniżej.

Salon Play w Forum Koszalin

Adres: ul. Paderewskiego 1
Godziny otwarcia: 9:00 – 21:00 (pon.-sob.), 10:00 – 20:00 (niedziele handlowe)

Salon Play w galerii Emka Koszalin

Adres: ul. Jana Pawła II 20
Godziny otwarcia: 9:00 – 21:00 (pon.-sob.), 10:00 – 20:00 (niedziele handlowe)

Salon Play w centrum Koszalina

Adres: ul. Zwycięstwa 40/18
Godziny otwarcia: 09:00 – 19:00 (pon.-pt.), zamknięte w soboty i niedziele

Oferta sieci komórkowej Play

Jak już wspomnieliśmy we wstępie do naszego artykuły, oferta sieci Play jest zróżnicowana i z pewnością każdy znajdzie w niej coś dla siebie. W sieci Play można zakupić telefon na kartę, abonament lub w tzw. ofercie mix. Ponadto sieć dostarcza usługi dostępu internetu oraz telewizji cyfrowej. Dużą popularnością cieszą się pakiety łączące internet i telewizję dla domu. Poniżej przedstawiamy orientacyjne ceny usług oferowanych przez Play. Te z czasem mogą się jednak zmienić. Dlatego zachęcamy do odwiedzenia oficjalnej strony sieci komórkowej, która znajduje się pod adresem play.pl.

Zobacz także:  Salony Plus w Koszalinie - lokalizacje, godziny otwarcia, oferta

Telefon na abonament w Play

Ceny abonamentów telefonicznych w Play zaczynają się od 45 złotych miesięcznie (taryfa SOLO+). W podstawowej taryfie można liczyć m.in. na 8 gigabajtów internetu oraz nielimitowane rozmowy, sms-y i mms-y do wszystkich sieci.

Telefon na kartę w Play

Dużą popularnością cieszy się oferta na kartę w Play. Jej posiadacze mają kilka taryf do wyboru i tylko od nich zależy, z którego w danym miesiącu chcą korzystać. W najtańszym pakiecie odnawianym cyklicznie (SOLO M) za 25 złotych miesięcznie można mieć 10 gigabajtów internetu i nielimitowane rozmowy, sms-y oraz mms-y do wszystkich sieci.

Internet domowy w Play

Internet stacjonarny w sieci Play można mieć już za 30 złotych miesięcznie, przy umowie na 2 lata. W tej cenie otrzymuje się łącze o prędkości pobierania do 150 Mb/s. To w większości przypadków pozwala na swobodne korzystanie z sieci.

Telewizja w Play

Telewizja w Play jest dostępna od 20 złotych miesięcznie. Ponadto posiadacze abonamentów telefonicznych w sieci mogą liczyć na rabat i opłatę miesięczną w wysokości 10 złotych. TV Box Play pozwala na oglądanie wielu kanałów. Dodatkowa usługa viaplay to m.in. mecze niemieckiej Bundesligi i Ligi Europy na żywo oraz mnóstwo filmów i seriali. W podstawowym pakiecie Start użytkownik otrzymuje dostęp do 25 kanałów telewizyjnych. Warto wspomnieć również o usłudze Play Now, czyli telewizji na życzenie.

Salony z telefonami komórkowymi w Koszalinie

Warto wspomnieć, że w naszym mieście swoje placówki posiadają także inne, popularne w Polsce sieci komórkowe. Usługi telefoniczne można zakupić m.in. w salonach Plus oraz Orange, które są zlokalizowane w różnych częściach miasta. Wiele z autoryzowanych salonów z telefonią komórkową znajduje się w największych koszalińskich galeriach handlowych. Zapraszamy do działu “Zakupy w Koszalinie”, w którym znajdziesz więcej ciekawych artykułów o różnego rodzaju punktach handlowych w naszym mieście.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Warto przeczytać

error: Materiały chronione prawem autorskim! KoszalinCity.pl