Ciasteczka & Polityka Prywatności
Nasza strona wykorzystuje ciasteczka w celu świadczenia usług na najwyższym możliwym poziomie [czytaj więcej]

Salony Plus w Koszalinie – lokalizacje, godziny otwarcia, oferta

Salony Plus w Koszalinie

Plus to jedna z najstarszych, a zarazem najpopularniejszych sieci komórkowych działających w Polsce. Marka, której właścicielem jest Polkomtel, będący częścią grupy Polsat Plus, posiada zarówno sklep online, jak i tradycyjne salony stacjonarne. Klienci mają możliwość nabycia telefonów, dekoderów telewizji Polsat i skorzystania z usług sieci, odwiedzając jeden z salonów Plus w Koszalinie. Gdzie w naszym mieście są zlokalizowane salony popularnej sieci telefonii komórkowej? Jakie usługi można nabyć w salonach Plus i Cyfrowego Polsatu w Koszalinie? Sprawdzamy!

Gdzie są zlokalizowane salony Plus w Koszalinie?

W Koszalinie działalność prowadzą cztery autoryzowane salony sprzedaży Plus i Cyfrowego Polsatu. Dwa spośród nich znajdują się w największych galeriach handlowych w KoszalinieForum oraz Emka. Kolejne dwa są zlokalizowane w okolicach centrum. Jeden znajduje się w pobliżu koszalińskiego rynku, a drugi – dworca PKP w Koszalinie. Poniżej znajdziesz adresy poszczególnych salonów Plusa i Cyfrowego Polsatu oraz ich godziny otwarcia:

Salon Plus w Forum Koszalin

Adres: ul. Paderewskiego 1
Godziny otwarcia: 9:00 – 21:00 (pon.-sob.), 10:00 – 20:00 (nie.)

Salon Plus w galerii Emka Koszalin

Adres: ul. Jana Pawła II 20
Godziny otwarcia: 9:00 – 21:00 (pon.-sob.), 10:00 – 20:00 (nie.)

Salon Plus w okolicach koszalińskiego rynku

Adres: ul. 1 Maja 16/5
Godziny otwarcia: 10:00 – 18:00 (pon.-pt.), 10:00 – 14:00 (sob.)

Salon Plus w okolicach dworca PKP w Koszalinie

Adres: ul. Dworcowa 3
Godziny otwarcia: 9:00 – 18:00 (pon.-pt.), 9:00 – 15:00 (sob.)

Jakie usługi ma w swojej ofercie sieć Plus?

Oferta sieci Plus jest bardzo szeroka i z pewnością dopasowana do potrzeb każdego klienta. Niegdyś Plus świadczył wyłącznie usługi związane z telefonią komórkową. Dziś w Plusie można nabyć również internet, telewizję, a nawet prąd i gaz dla swojego domu oraz usługi ubezpieczeniowe. Wśród oferowanych do sprzedaży urządzeń i produktów, asortyment jest równie zróżnicowany. Warto tutaj wspomnieć, chociażby o oferowanej przez Plusa fotowoltaice oraz hulajnogach elektrycznych. Sprawdźmy, co jest oferowane w najpopularniejszych kategoriach.

Zobacz także:  Sklep IKEA najbliżej Koszalina i punkt odbioru zamówień z IKEA w Koszalinie

Telefon komórkowy z Plus

Flagowa usługa sieci Plus obejmuje telefonię stacjonarną, jak i komórkową oferowaną pod wieloma formami. W sieci można nabyć telefon zarówno na abonament, jak i w elastycznej formule mix lub na kartę.

Internet z Plusa

Nielimitowany internet domowy od Plusa cieszy się bardzo dużą popularnością wśród klientów. Internet jest dostarczany z wykorzystaniem światłowodu, sieci 5G lub LTE. Każde z tych rozwiązań gwarantuje wysoką jakość oraz stabilność łącza.

Telewizja z sieci Plus

Telewizja w Plus jest oferowana przez sieć pod różnymi formami. Dostępna jest telewizja internetowa, satelitarna, jak i kablowa. Dostępność różnych pakietów sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Powyżej przedstawiliśmy tylko wybrane usługi oferowane przez sieć komórkową Plus. Pełny zakres usług znajdziesz na stronie internetowej Plus.pl.

Salony innych sieci komórkowych w Koszalinie

Warto wspomnieć, że w Koszalinie znajduję się również salony wielu innych sieci komórkowych. Wśród tych najpopularniejszych, poza Plusem, warto wymienić chociażby, Orange oraz Play. Jeśli poszukujesz informacji o sklepach posiadających swoje placówki w naszym mieście, zajrzyj do działu zakupy w Koszalinie.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Warto przeczytać

error: Materiały chronione prawem autorskim! KoszalinCity.pl